DAX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

1-2 punkty stały się standardem. Wszystko poniżej to już bardzo dobra oferta. I tak właśnie działa konkurencja. Problem w tym, że niskie spready nie zawsze przekładają się na realnie niski koszt. Poślizgi, słaba egzekucja czy inne problemy techniczne (ja miałem swego czasu małą masakrę w City) zniekształcają prawdziwy obraz. Więc nawet jak ktoś Cię skusi super ofertą to i tak w praktyce wyjdzie czy warto tam handlować. O problemach technicznych z platformą Aliora krążą już legendy - a co nam po preferencyjnych warunkach jak kilka razy ucieknie nam okazja, bo platforma leżała... Tyle, że ten koszt alternatywny jest ciężki do zmierzenia :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

swiadomy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:51

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: swiadomy »

Od pewnego czasu szukam alternatywy dla City Index i okazuje się że nie są tacy źli bo większość brokerów ma spread ponad 1 .Ostatnio zwiększyli do 1.8 Wall Street na szczęście interesuje mnie bardziej DAX.Chodzi mi o CFD na indeksy głównie DAX,Wall Street i sp500....Przetestuję intertradera bo 1 punkt spreeadu na DAX przy większym obrocie spada do 0,8.Nie jestem pewny co do różnic na ich platformach ,czy nie występują jakieś dodatkowe koszty?

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

a co to jest to Wall Street? Bo chyba mylisz z jakimś indeksem? ;)

swiadomy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:51

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: swiadomy »

MowmiSasiad pisze:a co to jest to Wall Street? Bo chyba mylisz z jakimś indeksem? ;)
Dow Jones, piszę tak jak mi tłumaczy w City. :D

re5

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: re5 »

Hej,

Czy ktoś zna brokera z nielimitowanym czasem konta demo, którego pierwsza świeca H4 na DAX rozpoczyna się o 8.00 a kończy o 12.00 czasu polskiego i zawiera w sobie 4 świece H1? Dodatkowo zależy mi, aby w nocy nie było handlu na Daxie u tego brokera.

FxPro odpada, ponieważ przekłamują wygląd świec na DAXie, albowiem notowania rozpoczynają o 8.01, a nie o 8.00, co przekłamuje wygląd świec i utrudnia poprawną analizę techniczną.

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

swiadomy pisze:Od pewnego czasu szukam alternatywy dla City Index i okazuje się że nie są tacy źli bo większość brokerów ma spread ponad 1 .Ostatnio zwiększyli do 1.8 Wall Street na szczęście interesuje mnie bardziej DAX.Chodzi mi o CFD na indeksy głównie DAX,Wall Street i sp500....Przetestuję intertradera bo 1 punkt spreeadu na DAX przy większym obrocie spada do 0,8.Nie jestem pewny co do różnic na ich platformach ,czy nie występują jakieś dodatkowe koszty?
Możesz sprawdzić FXCM - ostatnio obniżyli spread na DAX-ie do 0,9 pkt.
Można handlować już od 10 centów za punkt, a depozyt to 8,5 euro.
Niestety jest przerwa nocna w handlu - to tak, a'propos poczatkowych postów w wątku :-)

DJIA spread 2 punkty - depozyt 9 euro.
SP500 spread 0,5 punktu - depozyt 10,5 euro.
NASDAQ spread 1 punkt - depozyt 2,5 euro.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

re5 pisze:Hej,

Czy ktoś zna brokera z nielimitowanym czasem konta demo, którego pierwsza świeca H4 na DAX rozpoczyna się o 8.00 a kończy o 12.00 czasu polskiego i zawiera w sobie 4 świece H1? Dodatkowo zależy mi, aby w nocy nie było handlu na Daxie u tego brokera.

FxPro odpada, ponieważ przekłamują wygląd świec na DAXie, albowiem notowania rozpoczynają o 8.01, a nie o 8.00, co przekłamuje wygląd świec i utrudnia poprawną analizę techniczną.
Vipro Markets tak właśnie ma.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

re5 pisze:Hej,

Czy ktoś zna brokera z nielimitowanym czasem konta demo, którego pierwsza świeca H4 na DAX rozpoczyna się o 8.00 a kończy o 12.00 czasu polskiego i zawiera w sobie 4 świece H1? Dodatkowo zależy mi, aby w nocy nie było handlu na Daxie u tego brokera.

FxPro odpada, ponieważ przekłamują wygląd świec na DAXie, albowiem notowania rozpoczynają o 8.01, a nie o 8.00, co przekłamuje wygląd świec i utrudnia poprawną analizę techniczną.
Z rodzimego podwórka - HFT Brokers.

kwiatkowskiFOREX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 kwie 2016, 16:15

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: kwiatkowskiFOREX »

SuperFOREX pisze:
swiadomy pisze:Od pewnego czasu szukam alternatywy dla City Index i okazuje się że nie są tacy źli bo większość brokerów ma spread ponad 1 .Ostatnio zwiększyli do 1.8 Wall Street na szczęście interesuje mnie bardziej DAX.Chodzi mi o CFD na indeksy głównie DAX,Wall Street i sp500....Przetestuję intertradera bo 1 punkt spreeadu na DAX przy większym obrocie spada do 0,8.Nie jestem pewny co do różnic na ich platformach ,czy nie występują jakieś dodatkowe koszty?
Możesz sprawdzić FXCM - ostatnio obniżyli spread na DAX-ie do 0,9 pkt.
Można handlować już od 10 centów za punkt, a depozyt to 8,5 euro.
Niestety jest przerwa nocna w handlu - to tak, a'propos poczatkowych postów w wątku :-)

DJIA spread 2 punkty - depozyt 9 euro.
SP500 spread 0,5 punktu - depozyt 10,5 euro.
NASDAQ spread 1 punkt - depozyt 2,5 euro.

Wielkie dzięki za informacje.

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: DAX

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

kwiatkowskiFOREX pisze:
SuperFOREX pisze: na DAX-ie (...) depozyt to 8,5 euro.
DJIA spread 2 punkty - depozyt 9 euro.
SP500 spread 0,5 punktu - depozyt 10,5 euro.
NASDAQ spread 1 punkt - depozyt 2,5 euro.
Wielkie dzięki za informacje.
Przepraszam za błąd - wziąłem depozyty ze strony opisującej konto z dźwignią 200:1, zamiast prosto z platformy, a przecież nas w Polsce obowiązuje ograniczenie dźwigni do 100:1.
Zatem depozyty trzeba pomnożyć razy 2 :-(
Dax - 17 eur
DJ - 18 eur
S&P 21 eur
Nasdaq 5 eur

ODPOWIEDZ