DARMOWE EA

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
fxinvest
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 lip 2016, 22:20

DARMOWE EA

Nieprzeczytany post autor: fxinvest »

Nie wiem czy taki temat jest dodany, jeżeli tak to proszę o przeniesienie.

Znalazłem kilka darmowych EA, szału nie ma, ale są dostępne za darmo. Chciałem dodać sam ex4, ale nie ma możliwości dodania pliku ex4, dlatego wrzuciłem pliki w paczke.

EA HEIKEN ASHI

Strategia oparta jest na wskaźniku Heiken Ashi. Wskaźnik ten rysuje na wykresie świece, które wskazują trend wzrostowy lub spadkowy. W momencie pojawienia się świecy Heikien Ashi wzrostowej, automat otwiera pozycję kupna, natomiast w momencie pojawienia się świecy Heiken Ashi spadkowej, automat otwiera pozycję sprzedaży. W automacie można opóźnić otwieranie nowej pozycji poprzez oczekiwanie aż pojawi się kilka świec pod rząd w tym samym kolorze. Ilość świec konieczną do zmiany trendu można określi parametrem TradeStartBar. W momencie pojawienia się nowego sygnału, istniejące zlecenia zostają zamknięte.

EA ALLIGATOR

Strategia oparta jest na wskaźniku Alligator. W skład wskaźnika wchodzą trzy linie: linia szczęki, linia zębów i linia warg. Sygnał kupna wskaźnik generuje w momencie, gdy linia zębów i linia warg znajdzie się powyżej linii szczęki, natomiast sygnał sprzedaży, gdy pozostałe linie znajdą się poniżej linie szczęki. Zlecenia zamykane są w momencie pojawienia się zlecenia przeciwnego lub po osiągnięciu Take Profit. Take Profit i Stop Loss można wyłączyć ustawiając wartość 0.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ