dane makro a czas polski

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
skorpion123
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 lut 2014, 18:18

dane makro a czas polski

Nieprzeczytany post autor: skorpion123 »

Witam wszystkich mam takie pytanie, chciałbym spróbować grać na dane makroekonomiczne, ale mam problem z orientacją w czasie, gdyrz w platformie mt4 czas jest podany godzinę szybciej, więc jeśli w kalendarzu inwestora mam dane na godz 10.00 to w mt4 jest już 11.00 czy to znaczy że powinienem brać pod uwagę godzinę wstecz ? Czy nie. Z góry dziękuję za odpowiedz.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: dane makro a czas polski

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

skorpion123 pisze:Witam wszystkich mam takie pytanie, chciałbym spróbować grać na dane makroekonomiczne, ale mam problem z orientacją w czasie, gdyrz w platformie mt4 czas jest podany godzinę szybciej, więc jeśli w kalendarzu inwestora mam dane na godz 10.00 to w mt4 jest już 11.00 czy to znaczy że powinienem brać pod uwagę godzinę wstecz ? Czy nie. Z góry dziękuję za odpowiedz.
a kiedy widzisz reakcje na ogloszenie danych? bo ja widze ja szybciej niz jestem w stanie przelaczyc okienka na kompie. i na platformie MT4 czas zalezy od Twojego brokera.

axton
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2015, 14:16

Re: dane makro a czas polski

Nieprzeczytany post autor: axton »

więc jeśli w kalendarzu inwestora mam dane na godz 10.00 to w mt4 jest już 11.00 czy to znaczy że powinienem brać pod uwagę godzinę wstecz ? Czy nie. Z góry dziękuję za odpowiedz.
Nawaz

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: dane makro a czas polski

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

Nie. nie powinieneś odliczać żadnej godziny wstecz.
To co piszesz jest wogóle bez sensu i nie logiczne. Zastanów się nad tym.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: dane makro a czas polski

Nieprzeczytany post autor: mac »

strona forexfactory zaloguj sie ,ustaw nasz czas, masz kalendarz z naszymi godzinami , porownaj z platforma i bedziesz wiedzial jesli brok ma +1 do naszego czasu to u niego na platformie bedzie 11 a u nas na zegarku 10, lub sciagnij wtyczke NewsCal v1.07 podany czas jaki masz na kompie :) , dane sa w tym samym czasie oczywiscie tylko roznica godzin (czasu na zegarku)
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

ODPOWIEDZ