Dadas DayTrading Strategy

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Fuli5 pisze:uff doszedłem do końca :p cały dzień mi zajęło...
FF mi kurna z miesiąc zejdzie :D ....
Kawał dobrej roboty. Dzięki Higend bo gdzieś wspomniałeś ostatnio o tym jurnalu to sobie znalazłem i znalazłem tu kilka rzeczy jakich szukałem :D
Warto również nadmienić, że Dadas udziela się intensywnie ostatnio również na http://www.forum.forexcity.pl.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Czy ktoś może powiedzieć jak zrobić i skąd można pobrać tak, żeby wyświetlało jak u Dadasa kalendarz ekonomiczny po prawej stronie?
Z góry dzięki.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

jackub

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: jackub »

czerwinek pisze:Czy ktoś może powiedzieć jak zrobić i skąd można pobrać tak, żeby wyświetlało jak u Dadasa kalendarz ekonomiczny po prawej stronie?
http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=326551

Mpapiez

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

drendriu pisze:
Fuli5 pisze:uff doszedłem do końca :p cały dzień mi zajęło...
FF mi kurna z miesiąc zejdzie :D ....
Kawał dobrej roboty. Dzięki Higend bo gdzieś wspomniałeś ostatnio o tym jurnalu to sobie znalazłem i znalazłem tu kilka rzeczy jakich szukałem :D
Warto również nadmienić, że Dadas udziela się intensywnie ostatnio również na http://www.forum.forexcity.pl.
Warto dodać, że również nie warto tam zadawać jakichkolwiek pytań, zwłaszcza dotyczących DD% i możliwości osiąganych wyników % w jakimkolwiek okresie.

Tego typu pytanie, to przejaw braku szacunku wg administratora tamtego forum oraz trollowania wg dadasa.
Między słowami w skrócie zrozumiałem tyle, że ta strategia jest genialna, a wszelkie niepowodzenia to wynik niekonsekwencji trader'a. Zabrzmiało to dokładnie tak, jakby ktoś szkoleniowca zapytał o wyniki historyczne.

Dziecinada i tyle.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Mpapiez pisze:Dziecinada i tyle.
No nie ukrywam też mnie trochę śmieszy brak jakichkolwiek danych o "profitowości" jego podejścia tradingowego. Niemniej trzeba też brać pod uwagę to, że w/w Dadas jednak swoją osobą pewien poziom prezentuje i napomagał się tutaj różnym użytkownikom (np w wątku "Ciekawe wskaźniki do MT4") jak mało kto z tego forum.

Mpapiez

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

drendriu pisze:
Mpapiez pisze:Dziecinada i tyle.
No nie ukrywam też mnie trochę śmieszy brak jakichkolwiek danych o "profitowości" jego podejścia tradingowego. Niemniej trzeba też brać pod uwagę to, że w/w Dadas jednak swoją osobą pewien poziom prezentuje i napomagał się tutaj różnym użytkownikom (np w wątku "Ciekawe wskaźniki do MT4") jak mało kto z tego forum.
Ja mu rzecz jasna nic nie ujmuje.
Opisałem strickte agresywną reakcję na proste pytania :).
Jego reakcja oznaczać może, że wyniki po prostu nie są jeszcze takie, jakich autor oczekuje.

Pomijam fakt, że stwierdzenie że nie da się "obiektywnie ocenić systemu tradingowego" jest po prostu idiotyczne.
Tym tokiem myślenia mogę stworzyć system w którym będę rzucać moneta i decydować o wejściu.

Jak mi ktoś zarzuci że ten system jest słaby, to po prostu odpiszę, że nie da się obiektywnie ocenić systemu i to że trace to wina moja, a system jest kapitalny :).

Awatar użytkownika
czango
Gaduła
Gaduła
Posty: 96
Rejestracja: 15 cze 2008, 01:34

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: czango »

Kazdy system może być dobry , w zasadzie nie ma złych systemów , bo każdy w pewnym momencie zadziała , cały potencjał tkwi w psychologii , czy będziesz chciał dorobić się szybko , czy powoli i skutecznie , jest proste pytanie : czy jeden pips dziennie na plusie wystarczy , żeby zarobić przez cały rok ?? czy trzeba głowkować i starać się zarobić dziennie maksymalną liczbę pipsów jaką da się wycisnąć z wykresu ? Oczywiście każdy twórca systemu , chcialby być bohaterem i każdego dnia trzepać po 100 pipsów , ale czy to jest dobra strategia ? A czy jeden pips dziennie nie wystarczy ?,
1% dziennie skutecznie i systematycznie , a w ciagu trzech lat od 1000 PLN dojdziesz do miliona . tylko że każdy chciałby to zrobić dużo szybciej , a to niestety jest porażka .
It' s ok to lose money , we can make it back , but lose the balls and it's game over .

jackub

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: jackub »

czango pisze:Kazdy system może być dobry , w zasadzie nie ma złych systemów , bo każdy w pewnym momencie zadziała , cały potencjał tkwi w psychologii , czy będziesz chciał dorobić się szybko , czy powoli i skutecznie , jest proste pytanie : czy jeden pips dziennie na plusie wystarczy , żeby zarobić przez cały rok ?? czy trzeba głowkować i starać się zarobić dziennie maksymalną liczbę pipsów jaką da się wycisnąć z wykresu ? Oczywiście każdy twórca systemu , chcialby być bohaterem i każdego dnia trzepać po 100 pipsów , ale czy to jest dobra strategia ? A czy jeden pips dziennie nie wystarczy ?,
1% dziennie skutecznie i systematycznie , a w ciagu trzech lat od 1000 PLN dojdziesz do miliona . tylko że każdy chciałby to zrobić dużo szybciej , a to niestety jest porażka .
Zaraz się pojawi ktoś i cię wyśmieje za 1% dziennie.....

caciavita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 06 sie 2013, 14:00

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: caciavita »

czango pisze:Kazdy system może być dobry , w zasadzie nie ma złych systemów , bo każdy w pewnym momencie zadziała , cały potencjał tkwi w psychologii , czy będziesz chciał dorobić się szybko , czy powoli i skutecznie , jest proste pytanie : czy jeden pips dziennie na plusie wystarczy , żeby zarobić przez cały rok ?? czy trzeba głowkować i starać się zarobić dziennie maksymalną liczbę pipsów jaką da się wycisnąć z wykresu ? Oczywiście każdy twórca systemu , chcialby być bohaterem i każdego dnia trzepać po 100 pipsów , ale czy to jest dobra strategia ? A czy jeden pips dziennie nie wystarczy ?,
1% dziennie skutecznie i systematycznie , a w ciagu trzech lat od 1000 PLN dojdziesz do miliona . tylko że każdy chciałby to zrobić dużo szybciej , a to niestety jest porażka .
Chcesz pokonać w ten sposób matematykę? Nie da się

1 pips jest tak samo cięzko zarobić jak 10 pipsów czy 100 pipsów

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

caciavita pisze: Chcesz pokonać w ten sposób matematykę? Nie da się

1 pips jest tak samo cięzko zarobić jak 10 pipsów czy 100 pipsów

:clap: :clap: :clap:
Zaraz się pojawi ktoś i cię wyśmieje za 1% dziennie.....
Pytanie jak będziesz się z tym czuł i co zrobisz gdy zarobisz "tylko" 0,5 procenta ?
W wielu journalach po czymś takim zaczynała się równia pochyła do upadku.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ