Dadas DayTrading Strategy

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: Wrzucam go tak:
[DAX30]M5.png
Wtedy mam podstawę do Longów.

Albo tak:
GBPUSDM5.png
Wtedy mam oparcie do Shortów.
Dadas bo już się w tych wszyskich "nowościach" - wskaźnikach i skryptach - naprawdę pogubiłem. Codziennie wrucasz coś nowego, że idzie zwariować :). Któryż to w końcu wskaźnik koloruje wykres w tak ciekawy sposób (układ 3-ech świec) ?.

http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/103351
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, 23:33 przez drendriu, łącznie zmieniany 1 raz.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

drendriu pisze: i tworzące się trzecie skrzydło harmonika (wraz z projekcją czwartego):
http://images68.fotosik.pl/208/eb08bb0713f7e8e3.jpg
Harmonik się nie utworzył tak jak chciałem, trejd nie doszedł do skutku :).

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: Wrzucam go tak:
[DAX30]M5.png
Wtedy mam podstawę do Longów.

Albo tak:
GBPUSDM5.png
Wtedy mam oparcie do Shortów.
Dadas bo już się w tych wszyskich "nowościach" - wskaźnikach i skryptach - naprawdę pogubiłem. Codziennie wrucasz coś nowego, że idzie zwariować :). Któryż to w końcu wskaźnik koloruje wykres w ten sposób (układ 3-ech świec) ?.

http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/103351
Drogi drendriu,
Nie staraj się za mną nadążyć, bo gdyby się tobie to udało, to byłbyś pierwszy.
Ja sam za sobą nie nadążam. Tyle różnych wskaźników napisałem, że nawet nie wiem, który był po co, i
łatwiej jest mi kodzik od nowa naspisać, niż szukać w tych, co je mam w folderze.
Napisałem sobie taki wskaźnik-nośnik, i tylko dopisuję lub modyfikuję warunki, które testuję.
Tego wskaźnika to raczej nikomu nie udostępnię, chyba że kiedyś...
No bo, jeżeli ktoś miałby z niego korzystać, to musiałby najpierw zrozumieć mnie i nadążąć, właśnie.

Musiałbym wyodrębnić tę część kodu i zrobić odrębny wskaźnik.
Ale, ty powinieneś się na coś zdecydować i zbudować tą własną strategię, w końcu.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: Tego wskaźnika to raczej nikomu nie udostępnię, chyba że kiedyś...
Dadas, swego czasu Jarek67 też zachował się jak ty. Najpierw pokazał interesujacy mnie wskaźnik (sumowany wolumen za swing do koncepcji Mieczysława Siudka - o który cię tez prosiłem żebyś się nim zajął), a później powiedział, że mi go mi nie udostępni i nie udostępnił do dzisiaj (chciał za niego dużo kasy za nieprzetestowany wskaźnik). Od 2007 roku przyglądam się giełdzie i nie zarobiłem jeszcze ani grosza. Testuje cały czas demo i wreszczie zaczyna coś iść do przodu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e6 ... 876c9.html

Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż postawa "mam ale nie dam". Jeżeli masz coś, a nie chcesz tego dawać innym, to po jakiego grzyba to pokazujesz ?. Nie pokazuj na przyszłość jeżeli masz zamiar nie dawać, bo jest to niesamowicie irytujące, oki ?.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: mac »

co moze byc powodem ze twoje wskazniki z forex factoryt - 1 strona ,otwieraja sie w oknie wskaznika , nie na wykresie, laduje temple laduje sie puste , tzn bez wskaznikow a recznie zaladowane wyskakuja na wykresie na dole w oknie?, wrzucilem je do indicators , mam mt4 v.670
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: Tego wskaźnika to raczej nikomu nie udostępnię, chyba że kiedyś...
Dadas, swego czasu Jarek67 też zachował się jak ty. Najpierw pokazał interesujacy mnie wskaźnik (sumowany wolumen za swing do koncepcji Mieczysława Siudka - o który cię tez prosiłem żebyś się nim zajął), a później powiedział, że mi go mi nie udostępni i nie udostępnił do dzisiaj (chciał za niego dużo kasy za nieprzetestowany wskaźnik). Od 2007 roku przyglądam się giełdzie i nie zarobiłem jeszcze ani grosza. Testuje cały czas demo i wreszczie zaczyna coś iść do przodu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e6 ... 876c9.html

Nie ma nic bardziej wkurwiającego niż postawa "mam ale nie dam". Jeżeli masz coś, a nie chcesz tego dawać innym, to po jakiego grzyba to pokazujesz ?. Nie pokazuj na przyszłość jeżeli masz zamiar nie dawać, bo jest to niesamowicie irytujące, oki ?.
"Musiałbym wyodrębnić tę część kodu i zrobić odrębny wskaźnik."

Cieszę się, że coś ci rusza do przodu.
Ale, nerwówki nie potrzebuję.
Ogarnij się, bo ostatnio to z twojego powodu jest zamieszanie, głównie.
Z takim podejściem do mojej osoby, nie wiem czy osiągniesz swój zamiar?
Nie zamierzam nic sprzedawać, co także nie oznacza, że mam odwalać robotę za innych.
I tak bardzo dużo rozdałem za friko, mojej kilkuletniej harówki.

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

mac pisze:co moze byc powodem ze twoje wskazniki z forex factoryt - 1 strona ,otwieraja sie w oknie wskaznika , nie na wykresie, laduje temple laduje sie puste , tzn bez wskaznikow a recznie zaladowane wyskakuja na wykresie na dole w oknie?, wrzucilem je do indicators , mam mt4 v.670
Te z "111_" to nie są wskaźniki, tylko skrypty (MQL4/Scripts).
Wrzuca się je na świecę.

PTECZ_Trader jest wskaźnikiem, ale trzeba się orientować, tzn. wszystko jest w wątku na FF.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: I tak bardzo dużo rozdałem za friko, mojej kilkuletniej harówki.
Zacne to, że pomagasz innym w sprawach najmniej istotnych, ale takie jest życie, że każdy trzyma mocno przy dupie co ciekawsze tematy. Ale trzeba przyznać, że dawno nie widziałem czegoś tak ciekawego jak te twoje "trójki". Wyglądają naprawdę super.

Ech niech cie szlag Dadas, mogłeś mi ich nie pokazywać ....

P.S. Teraz sobie przypomniałem. Znam ten wskaźnik.

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: I tak bardzo dużo rozdałem za friko, mojej kilkuletniej harówki.
Zacne to, że pomagasz innym w sprawach najmniej istotnych, ale takie jest życie, że każdy trzyma mocno przy dupie co ciekawsze tematy. Ale trzeba przyznać, że dawno nie widziałem czegoś tak ciekawego jak te twoje "trójki". Wyglądają naprawdę super.

Ech niech cie szlag Dadas, mogłeś mi ich nie pokazywać ....

P.S. Teraz sobie przypomniałem. Znam ten wskaźnik.
To fajnie, bo wiesz, ja go sam wymyśliłem, ale niewątpliwie, ktoś mógł na to wcześniej też wpaść.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: To fajnie, bo wiesz, ja go sam wymyśliłem, ale niewątpliwie, ktoś mógł na to wcześniej też wpaść.
Przerobionym pod trzy świece Demarkiem kolega się ze mną nie chciał podzielić....
http://forex-strategies-revealed.com/mt ... sequential

No nie ładnie Dadas. Jedyne co przychodzi mi teraz na język to:
http://www.youtube.com/watch?v=_67GVQtfExg :)

ODPOWIEDZ