Dadas DayTrading Strategy

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: freakout »

bfx pisze:
freakout pisze: wskaźnik niezły, szkoda tylko że rysuje te strefy po punktach HIGH i LOW, a ja potrzebuję też uwzględnienia ceny otwarcia i zamknięcia świecy :) zobaczymy jeszcze co wrzuci bfx ;)
Moj tez liczy tylko od ekstremow. O co chodzi z cena otwarcia i zamkniecia?
o coś takiego jak na poniższym screenie :) wskaźnik ma rysować linie w których stykają się najniższe oraz najwyższe punkty świec wraz z cenami ich otwarcia oraz zamknięcia :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

freakout pisze:
bfx pisze:
freakout pisze: wskaźnik niezły, szkoda tylko że rysuje te strefy po punktach HIGH i LOW, a ja potrzebuję też uwzględnienia ceny otwarcia i zamknięcia świecy :) zobaczymy jeszcze co wrzuci bfx ;)
Moj tez liczy tylko od ekstremow. O co chodzi z cena otwarcia i zamkniecia?
o coś takiego jak na poniższym screenie :) wskaźnik ma rysować linie w których stykają się najniższe oraz najwyższe punkty świec wraz z cenami ich otwarcia oraz zamknięcia :)
Ale to co masz na tym screenie, to tylko H lub L każdej świecy przedłużone w kierunku następnej świecy.
A ty chcesz, żeby te linie się rysowały tylko gdy:
H poprzedniej = Close następnej,
H poprzedniej = Open następnej,
L poprzedniej = Close następnej,
L poprzedniej = Open następnej ?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Dadas pisze:Ale to co masz na tym screenie, to tylko H lub L każdej świecy przedłużone w kierunku następnej świecy.
A ty chcesz, żeby te linie się rysowały tylko gdy:
H poprzedniej = Close następnej,
H poprzedniej = Open następnej,
L poprzedniej = Close następnej,
L poprzedniej = Open następnej ?
no nie do końca :) zwróć uwagę na wcześniej załączonym screenie na poziom 1.8173 - tam o północy był najwyższy punkt rysowany po cenie zamknięcia i otwarcia 2 świec :) później to miejsce okazało się być wsparciem dla 3 ostatnich świec ;) o rysowanie właśnie takich punktów mi chodzi :) ja nie chcę żeby mi wskaźnik rysował linie po HIGH & LOW świecy, ale po cenie OPEN & CLOSE - to są bardzo newralgiczne punkty na każdej parze jak się dobrze przyjrzysz ;)

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

freakout pisze:
Dadas pisze:Ale to co masz na tym screenie, to tylko H lub L każdej świecy przedłużone w kierunku następnej świecy.
A ty chcesz, żeby te linie się rysowały tylko gdy:
H poprzedniej = Close następnej,
H poprzedniej = Open następnej,
L poprzedniej = Close następnej,
L poprzedniej = Open następnej ?
no nie do końca :) zwróć uwagę na wcześniej załączonym screenie na poziom 1.8173 - tam o północy był najwyższy punkt rysowany po cenie zamknięcia i otwarcia 2 świec :) później to miejsce okazało się być wsparciem dla 3 ostatnich świec ;) o rysowanie właśnie takich punktów mi chodzi :) ja nie chcę żeby mi wskaźnik rysował linie po HIGH & LOW świecy, ale po cenie OPEN & CLOSE - to są bardzo newralgiczne punkty na każdej parze jak się dobrze przyjrzysz ;)
Myślę, że to by można było przerobić ten MTF-Fractals, ale to trzeba przerobić także Fractals.mq4.
Czyli zrobić MTF_Fractals_OC i Fractals_OC.
To nie jest 10 minut.
Musiałbym mieć więcej czasu.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Dadas pisze:Myślę, że to by można było przerobić ten MTF-Fractals, ale to trzeba przerobić także Fractals.mq4.
Czyli zrobić MTF_Fractals_OC i Fractals_OC.
To nie jest 10 minut.
Musiałbym mieć więcej czasu.
ok, jak będziesz mieć czas i ochotę to spróbuj - jestem ciekaw co z tego wyjdzie :) na chwilę obecną chyba znalazłem inne rozwiązanie - prosty wskaźnik który rysuje strefy S/R po knotach świec, ale z racji tego że robi to w dobrych dla mnie miejscach będę sobie pod tymi strefami rysować oddzielne linie po cenach otwarcia i zamknięcia świec :) póki co wygląda to naprawdę dobrze, a z zasięgami "Secret Weapon" powinno być jeszcze lepiej :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dadas

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

freakout pisze:
Dadas pisze:Myślę, że to by można było przerobić ten MTF-Fractals, ale to trzeba przerobić także Fractals.mq4.
Czyli zrobić MTF_Fractals_OC i Fractals_OC.
To nie jest 10 minut.
Musiałbym mieć więcej czasu.
ok, jak będziesz mieć czas i ochotę to spróbuj - jestem ciekaw co z tego wyjdzie :) na chwilę obecną chyba znalazłem inne rozwiązanie - prosty wskaźnik który rysuje strefy S/R po knotach świec, ale z racji tego że robi to w dobrych dla mnie miejscach będę sobie pod tymi strefami rysować oddzielne linie po cenach otwarcia i zamknięcia świec :) póki co wygląda to naprawdę dobrze, a z zasięgami "Secret Weapon" powinno być jeszcze lepiej :)
A ten znasz?
II_SupDem.mq4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Dadas pisze:
freakout pisze:
Dadas pisze:Myślę, że to by można było przerobić ten MTF-Fractals, ale to trzeba przerobić także Fractals.mq4.
Czyli zrobić MTF_Fractals_OC i Fractals_OC.
To nie jest 10 minut.
Musiałbym mieć więcej czasu.
ok, jak będziesz mieć czas i ochotę to spróbuj - jestem ciekaw co z tego wyjdzie :) na chwilę obecną chyba znalazłem inne rozwiązanie - prosty wskaźnik który rysuje strefy S/R po knotach świec, ale z racji tego że robi to w dobrych dla mnie miejscach będę sobie pod tymi strefami rysować oddzielne linie po cenach otwarcia i zamknięcia świec :) póki co wygląda to naprawdę dobrze, a z zasięgami "Secret Weapon" powinno być jeszcze lepiej :)
A ten znasz?
II_SupDem.mq4
znam :) kiedyś go używałem ale jak dla mnie jest on mało przydatny bo nie zostawia starych stref na wykresie ;) ten który mam obecnie jest zdecydowanie lepszy i widzę że to chyba będzie to :P a jak widzę że wczoraj można było na edku wziąć luzem 120 pips przy SL równym 20 pips to... ech, szkoda gadać :D

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Jest i mój :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: freakout »

bfx pisze:Jest i mój :)
no to nie jest jednak to czego szukałem, ale dzięki za chęci i wrzutkę ;)

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Dadas DayTrading Strategy

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze:Na tym, na którym tradujesz.
Dzięki Dadas. Wrzucaj dalszy ciąg equity w miarę możliwości wraz z trejdami, bo ciekawość wileka co ty tam wykombinowałeś.

ODPOWIEDZ