Dług publiczny - PODATKI

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Spragniony
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 19 paź 2008, 21:10

Nieprzeczytany post autor: Spragniony »

reptile pisze:Czy ja wiem .. rządzić to się dają tylko idioci mi się wydaje
no dają, bo nie mają wyboru. w demokracji idioci narzucają swoje idiotyzmy normalnym ludziom. tylko dlatego, że jest ich więcej.
http://www.youtube.com/watch?v=0OodjlO546k
Yes, I can

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

nie moga idioci narzucać idiotom .. bo troche to sprzeczne ..
Cwaniaki urobili idiotow bo tak było dobrze dla tej klasy.


To o czym mówi gość z filmiku to teoria nie mająca nic wspólnego z praktyka.
Rządzi i rządziła Biała Masakra i rządzić będzie .. dopóki wewnątrz coś nie po pęka.

Polecam wpis
http://blogi.ifin24.pl/trystero/2010/09 ... rozwiazan/
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Phoenix_phx
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 07 gru 2009, 19:17

Nieprzeczytany post autor: Phoenix_phx »

Tu się zgadzam. My możemy uważać ich za idiotów i patałachów. Z Ich punktu widzenia my jesteśmy mrówkami do przynoszenia kasy co jest bardzo wygodne a oni wielkimi biznesmenami.

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.ph ... t=1&id=834
Wczoraj czytalem tez w "wyborczej", ze niemal we wszystkich krajach Europy coraz wieksze poparcie maja socjalisci, tzn teraz rzadza niemal wszedzie socjalisci, ale ludzie ida w coraz bardziej skrajny socjalizm...demokracja przeksztalci sie w komunizm...naprawde robi sie groznie

Jedno z hasel strajkowych "Precz z programami oszczednosciowymi! najpierw praca i wzrost gospodarczy!"

Panowie spieszcie sie z zarabianiem na forex, bo jeszcze kilka lat i beda zamykac spekulantow
Spragniony pisze:no dają, bo nie mają wyboru. w demokracji idioci narzucają swoje idiotyzmy normalnym ludziom. tylko dlatego, że jest ich więcej.
co tu duzo mowic to jest prawda, smiesza mnie ludzie ponizej tego wpisu co probuja, z tym polemizowac, niedlugo ludzie beda dyskutowali na temat 2+2=4 :)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Grzegosz pisze:smiesza mnie ludzie ponizej tego wpisu co probuja,
Czyli np moja wypowiedz cie smieszy ?
Grzegosz pisze:a wiec trzeba skupic sie na przyczynach nie na skutkach tak jak ty...
Wg mnie błędne przekonanie.. ale rozmycie kontekstu nie pozwala mi toczyć dyskusji. :D
Ostatnio zmieniony 01 paź 2010, 17:04 przez reptile, łącznie zmieniany 1 raz.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

Komplikujesz cos co jest poste i logiczne nie wiem z jakich powodow...nie wiem tez czy link, ktory wyslales ma cos z tym wspolnego?? bo o ile z Colbertem sie zgodze to tytul "o falszywym pieknie latwych rozwiazan" moze Cie zbil z tropu jezeli ma cos wpolnego z wpisem Spragniony tak czy inaczej nie watpliwosci co do tego, ze wiekszosc ksztaltuje rzeczywistosc, a wiec trzeba skupic sie na przyczynach nie na skutkach tak jak ty...
reptile pisze:Wg mnie błędne przekonanie
bez poznania przyczyn nie zrobisz nic ze skutkami, w tym wypadku skutkiem jest dlug publiczny, ktory bedzie sie powiekszal bez wzgledu na to kto bedzie rzadzil widac co sie dzieje teraz w Europie ludzie beda glosowali na socjalistow, bo socjalisci bulwersuja sie, gdy rzady chca "ciac wydatki" czyli znow dojda do wladzy i tak wkolo p***y, jezeli nie dostrzegasz tego, ze przyczyna jest wybor tych u gory przez motloch z ulicy nie majacy pojecia o ekonomii to rowniez nie widze sensu prowadzenia dyskusji 8)

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

http://www.youtube.com/watch?v=0jHQaeht3-U
Leszek Balcerowicz na konferencji prasowej o dlugu publicznym, Korwin Mikke co nie co sie udzielil.... jest tez watek, o demokracji o czym pisalem wyzej czyli jak widac nie tylko ja sie tego doszukuje....z tym, ze Mikke wiadomo jak to on ostro jedzie, a Balcerowicz z nadzieja i z uwypukleniem edukacji spolecznej....generalnie obydwoje maja racje, co do szkolnictwa o, ktorym mowi na koncu to wiadomo co panstwowe to i zarzadzane nieefektywnie...
"The key to success in the market is to lose the least amount of money possible when you’re wrong."

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Grzegosz pisze:jezeli nie dostrzegasz tego, ze przyczyna jest wybor tych u gory przez motloch z ulicy nie majacy pojecia o ekonomii to rowniez nie widze sensu prowadzenia dyskusji Cool
Hmm .. czy gdybyś dał matce, ojcu po 1M $ ..
To co oni by z tym zrobili ? Pewnie "rozpuścili" ? Nie ? hmm
Mi to wygląda na złudzenie efektywności.
Przecież wiadomo nie od dziś, że sami sie wybierają... więc wg mnie krzywo przyczynę widzisz.

Przyczyna może być skutkiem czegoś itd itd :D
Trzeba by dobrze widzieć gdzie i co na którym stopniu "schodków" stoi.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

reptile pisze:Hmm .. czy gdybyś dał matce, ojcu po 1M $ ..
To co oni by z tym zrobili ? Pewnie "rozpuścili" ? Nie ? hmm
W wiekszosci wypadkow tak...
reptile pisze:Przecież wiadomo nie od dziś, że sami sie wybierają... więc wg mnie krzywo przyczynę widzisz.
przeciez to fizycznie niemozliwe, falszuja glosy w urnach? glosy poslow sa 100krotne? bo jezeli chodzi Ci o otepianie ludzi, to mi tez o to chodzi, madrego nie urobisz...

reptile pisze:Przyczyna może być skutkiem czegoś itd itd
Trzeba by dobrze widzieć gdzie i co na którym stopniu "schodków" stoi.
Wskazalem jedna z przyczyn wedlug mnie najistotniejsza jakbysmy mieli zrobic z tego schodki to moglibysmy cofac sie do czasow paleolitu :)
Tig3r pisze:Taka ciekawostka:
Caly swiat preferuje ZYCIE NA KREDYCIE :lol: swoja droga fajna stronka, ale mam jakies problemy z rozwijaniem niektorych danych :?

http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.ph ... t=1&id=837 madry, krotki wpis

ODPOWIEDZ