Czy się da?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
walenty
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2015, 22:17

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: walenty »

Zapomniałem dodać. Każde wejście to taka sama strata pieniężna (zmienny lot w zależności od dalekości SL). Zysk też raczej zawsze równy potencjalnej stracie bo RR to głównie 1:1. Będę pisał aktualną proporcję zamkniętych transacji zyskownych do stratnych, więc będzie wiadomo czy jest do przodu czy do tyłu.

W poniedziałek będę w delegacji także wejścia od wtorku.
W ciągu 5 lat (z roczną przerwą) straciłem na forexie 19 tysięcy. Przeliczajc czas (1/2 etatu) po najniższej krajowej to jeszcze 42 tysięcy, a Ty?

Skończę 30 czerwca z forexem jeśli zostanę ograny.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: highend »

Da sie. Ale nie tak.
Polecam male depo i pozycje.
0.1 lota na 5000 depo.

Jesli umiesz tradowac to dasz rade zrobic 200pln dziennie na jednej czy dwoch pozycjach. Jesli uda sie wiecej to nastepnego dnia urlop. W wolnej chwili analiza i plan :)
najtrudniejsza jest samodyscyplina. I tyle.

I tak powoli ziarnko do ziarnka...
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

highend pisze:Da sie. Ale nie tak.
Polecam male depo i pozycje.
0.1 lota na 5000 depo.

Jesli umiesz tradowac to dasz rade zrobic 200pln dziennie na jednej czy dwoch pozycjach. Jesli uda sie wiecej to nastepnego dnia urlop. W wolnej chwili analiza i plan :)
najtrudniejsza jest samodyscyplina. I tyle.

I tak powoli ziarnko do ziarnka...

0,1 lota przy 5000 zł depozytu? :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

FxTag
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 496
Rejestracja: 09 gru 2012, 16:42

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: FxTag »

highend pisze:Da sie. Ale nie tak.
Polecam male depo i pozycje.
0.1 lota na 5000 depo.

Jesli umiesz tradowac to dasz rade zrobic 200pln dziennie na jednej czy dwoch pozycjach. Jesli uda sie wiecej to nastepnego dnia urlop. W wolnej chwili analiza i plan :)
najtrudniejsza jest samodyscyplina. I tyle.

I tak powoli ziarnko do ziarnka...
5000 czego ma mieć te depo?

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

walenty pisze:"W ciągu 5 lat (z roczną przerwą) straciłem na forexie 19 tysięcy. Przeliczajc czas (1/2 etatu) po najniższej krajowej to jeszcze 42 tysięcy, a Ty?

Skończę 30 czerwca z forexem jeśli zostanę ograny."
winners never quit quitters never win :wink:
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Mpapiez

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

walenty pisze:
Mpapiez
Blade doświadczenie i umiejętności to chyba ty masz. Ja siedze w tym 5 latek.
Może mam, może nie.

Ale wracając do Ciebie, co ma staż do umiejętności ? Jak byś napisał że chcesz zrobić 1000%-1200% w ciągu roku, to byłbym skłonny uwierzyć. Ty natomiast piszesz, że ci rynek od 5 lat spuszcza wpierdziel i nagle chcesz zrobić 12800% w ciągu roku ?

Delikatnie rzecz ujmując jesteś niepoważny. Ale może to zauważysz jak z boku popatrzysz na to co napisałeś.
I przedewszystkim zmień nastawienie, bo jak sie będziesz chciał "odegrać" to szybciej zaliczysz MC niż się tego spodziewasz.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Mpapiez pisze:
walenty pisze:
Mpapiez
Blade doświadczenie i umiejętności to chyba ty masz. Ja siedze w tym 5 latek.
Może mam, może nie.

Ale wracając do Ciebie, co ma staż do umiejętności ? Jak byś napisał że chcesz zrobić 1000%-1200% w ciągu roku, to byłbym skłonny uwierzyć. Ty natomiast piszesz, że ci rynek od 5 lat spuszcza wpierdziel i nagle chcesz zrobić 12800% w ciągu roku ?

Delikatnie rzecz ujmując jesteś niepoważny. Ale może to zauważysz jak z boku popatrzysz na to co napisałeś.
I przedewszystkim zmień nastawienie, bo jak sie będziesz chciał "odegrać" to szybciej zaliczysz MC niż się tego spodziewasz.
brawo za prawde :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

walenty
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2015, 22:17

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: walenty »

Mpapiez pisze:I przedewszystkim zmień nastawienie, bo jak sie będziesz chciał "odegrać" to szybciej zaliczysz MC niż się tego spodziewasz.
Kurcze, no to nie chcę się odegrać w takim razie. Wystarczy jak zarobie w tym roku na piwo.

Dzisiaj przymierzałem się do wejścia w dwa instrumenty i koniec końców jedno by weszło, a drugie nie ale wyszedłem z założenia, że rynek przed FED jest za bardzo losowy i nie wszedłem. Surowcowe i funt polatały trochę, więc założenie chyba błędne, sam nie wiem.

Adrianoforex
Ty to chyba tym fx mam wrażenie zajmujesz się, żeby mieć tylko co do roboty bo kase trzepiesz na akcjach. Z fx nic nie masz. Mam rację?
W ciągu 5 lat (z roczną przerwą) straciłem na forexie 19 tysięcy. Przeliczajc czas (1/2 etatu) po najniższej krajowej to jeszcze 42 tysięcy, a Ty?

Skończę 30 czerwca z forexem jeśli zostanę ograny.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

walenty pisze:
Mpapiez pisze:I przedewszystkim zmień nastawienie, bo jak sie będziesz chciał "odegrać" to szybciej zaliczysz MC niż się tego spodziewasz.
Kurcze, no to nie chcę się odegrać w takim razie. Wystarczy jak zarobie w tym roku na piwo.

Dzisiaj przymierzałem się do wejścia w dwa instrumenty i koniec końców jedno by weszło, a drugie nie ale wyszedłem z założenia, że rynek przed FED jest za bardzo losowy i nie wszedłem. Surowcowe i funt polatały trochę, więc założenie chyba błędne, sam nie wiem.

Adrianoforex
Ty to chyba tym fx mam wrażenie zajmujesz się, żeby mieć tylko co do roboty bo kase trzepiesz na akcjach. Z fx nic nie masz. Mam rację?

Z forex nic nie mam? Obecnie w porównaniu do rynku akcyjnego 30% zysków pochodzi z rynku FOREX, ale były lata, że było pół na pół. Pokażesz jakies konkretne konto to ja pokaże swoje takie "trochę" większe. Z historią za ostatnich 4 lata. Resztę mi wykasowali.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

walenty
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2015, 22:17

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: walenty »

No i jazda, pierwsza pozycja weszła.

Rynek już klarowny po wczorajszym FED. Koniec trendu wzrostowego na USD. Teraz czas na horyzontalny charakter rynku na wielu parach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
W ciągu 5 lat (z roczną przerwą) straciłem na forexie 19 tysięcy. Przeliczajc czas (1/2 etatu) po najniższej krajowej to jeszcze 42 tysięcy, a Ty?

Skończę 30 czerwca z forexem jeśli zostanę ograny.

ODPOWIEDZ