Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brokerów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

daniel1985 pisze:Ja dzwoniłem dzisiaj do TMS BROKERS i powiedziałem ze wiem że umozyli debet i oddali pieniądze osobie z platformy GO4X i zapytałem kiedy wszystkim tak wyrównają to konsultant tak się zmieszał ze kazał napisac reklamacje bo niby on nic nie wie.
Przez infolinie tego nie załatwisz. Pisz pismo i powołaj się na to co ja. O ile Twój problem dotyczy GO4X.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

openinvestment
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2014, 13:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: openinvestment »

NaviF pisze:Obserwowałem to w HFT.
HFT ktoś inny dostarcza kwotowania, dla Aliora i mForex to firma Integral ale i tu można (nie bez problemów) zdobyć pełne kwotowania z 15.01.br, które jednoznacznie pokazują, że płynność była. Była też duża zmienność i rozstrzał ofert ale nie uspawiedliwa to jeszcze faktu fizycznego odłączenia od kwotowań platform MT4 Klientów (poszukajcie w swoich logach - w 2 plikach - i wszystko jasne!).
Na dostarczane dowody ich ingerencji w dostęp do kwotowań, prezentację kwotowań z Integrala, kwotowania z pokrewnego rynku międzybankowego, kwotowania instrumentów bazowych (nawet na GPW) itd. nabierają wody w usta!
"Zamiatanie pod dywan" - to kolejny dowód na brak ich bezinteresowności a z pewnością ponownie nie świadczy o profesjonalnym podejściu do sprawy profesjonalnego podmiotu? (Za jaki się zapewne uważają)
Dziś minęło 45 dni oczekiwania na reklamację.
Podejrzewan, że prime brokerem dla mForeksu jest ich Departament Skarbu (Banku - grupa kapitałowa, wspólny właściciej, choć oddzielne podmioty - osobowości prawne) a cały ich ECN, poprzez rozdzielenie na kilka podmiotów z grupy kapitałowej BRE kilku licencji KNF ma na celu stworzenie pozorów ECN. To STP i chyba nic innego.
W konsekwncji i tak wszyscy traderzy trafiaja do MM, tylko o tym nie wiedzą.
Jeśli tak jest, to doskonale zrozumiałe staje się ich zachowanie względem Klientów i unikanie wobec nich odpowiedzialności. A z pewnością mataczenie w kwestii przekazywanych informacji. Bardzo profesjonalne jest to, że "ktoś uciekł z rynku". Nobla z literatury w oficjalnym pismie bym przyznał. :P[/quote]

Twoja wypowiedź też niczego sobie. Chyba najlepsze podsumowanie tej nikczemności na tym forum dotychczas.

Awatar użytkownika
Dareczekart
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Dareczekart »

Po 3 miesiacach, rozmow.... 23 emails.... 3 pismach przeslanych przez poczte...... dzisiaj podpisalem ugode z CMC Markets. Mialel sporo na minusie 40k £ . Utargowalem 35K... czyli zostalo do zaplaty 5k. Przelkne te jeszcze 5k .... jedno jest pewne 15 stycznia zapamietam na dlugo.

Darek

czarny.czwartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:00

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: czarny.czwartek »

Dareczekart pisze:Po 3 miesiacach, rozmow.... 23 emails.... 3 pismach przeslanych przez poczte...... dzisiaj podpisalem ugode z CMC Markets. Mialel sporo na minusie 40k £ . Utargowalem 35K... czyli zostalo do zaplaty 5k. Przelkne te jeszcze 5k .... jedno jest pewne 15 stycznia zapamietam na dlugo.

Darek
Nie sądzę, że broker odpuściłby taką część debetu, gdyby był pewny swego przed sądem. Nie wierzę też w odruchy serca w tym biznesie. Rozumiem jednak, że taka jest w Twoim przypadku cena świętego spokoju.

Pozdrawiam.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Dareczekart pisze:Po 3 miesiacach, rozmow.... 23 emails.... 3 pismach przeslanych przez poczte...... dzisiaj podpisalem ugode z CMC Markets. Mialel sporo na minusie 40k £ . Utargowalem 35K... czyli zostalo do zaplaty 5k. Przelkne te jeszcze 5k .... jedno jest pewne 15 stycznia zapamietam na dlugo.

Darek
akurat z CMC nie nie poszedł bym na zadną ugodę. Wyjatkowo pazerny brok.

Mirandola
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 21 sty 2010, 22:44

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Mirandola »

Za to mforex wysyła już przesądowe wezwania do zapłaty poprzez kancelarię prawną. Wczoraj doszło do mnie.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Mirandola pisze:Za to mforex wysyła już przesądowe wezwania do zapłaty poprzez kancelarię prawną. Wczoraj doszło do mnie.
kosz na śmieci masz chyba pojemny? ewentualnie dostępną niszczarkę. :D

Mirandola
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 21 sty 2010, 22:44

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Mirandola »

Oczywiście. Że też nie szkoda im na polecone. :)

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Mirandola pisze:Oczywiście. Że też nie szkoda im na polecone. :)
Te zagrywki z kancelarią itp. śmiech na sali. Proszę bardzo , niech oddadzą sprawę do sądu. Wtedy zacznie się gra. Na razie to straszenie--- choć na pewno znajdą się cykory i zapłacą. W sadzie będą musieli udowodnić, że cos im się należy. Druga strona jednak też będzie miała coś do powiedzenia.
Podstawa to nie dac sie oszwabić ( choć w przypadku mforex to oszwabić jest podwójnie zasadne).
Trzymam kciuki za poszkodowanych i pamiętajcie ---podstawa nie dać się zastraszyć.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Jest gdzieś lista brokerów którzy uzupełnili depozyty minusowe na 0?

ODPOWIEDZ