Consilium Invest

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Abbathor
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2015, 20:05

Consilium Invest

Nieprzeczytany post autor: Abbathor »

Na początek witam wszystkich :)

Czy ktoś miał może przyjemność z ową spółką? Jedyne co można znaleźć w internecie to same superlatywy i wazeliniarskie wywiady z pracownikami (prawdopodobnie ustawione) dlaczego są tak zajebiści, że koszą miliony na giełdzie :) PR opanowany do perfekcji, ale przecież to nic złego. Ktoś korzystał z ich sygnałów? Ktoś może opisać swoje doświadczenia?
Wszystko wygląda aż nazbyt dobrze. Dodatkowo moje wątpliwości budzi fakt, że oficjalny życiorys jednego z panów przedstawiony na ich stronie wydaję się być mocno wybielony. Tak się składa, że miałem przyjemność poznać tego pana osobiście, stąd wiem, iż notka biograficzna nie jest w 100% kompletna, a myślę że wielu Traderów na pewno by zainteresowała :)

Koszmarek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:47

Re: Consilium Invest

Nieprzeczytany post autor: Koszmarek »

Ale że co? Napisz coś więcej. Który to?

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: Consilium Invest

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

Ja się skusiłem. Szału nie było, zrezygnowałem. Wszystko to zlecenia z limitem. Były tygodnie, gdzie myślałem że spakowali interes, a dwie stówy trza dać. Teraz jestem na signals4you.biz, przed świętami była promocja 3 mies w cenie 2, więc cenowo ok. Tu zlecenia są z limitem i bez.

Abbathor
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2015, 20:05

Re: Consilium Invest

Nieprzeczytany post autor: Abbathor »

Pan CEO - "Przez ostatnie dwa lata kierownik sieci oddziałów dużego zagranicznego brokera działającego na rynku polskim." Duży zagraniczny broker, a nie chce zdradzić jaki. Co Ciekawe na swoim profilu LinkedIn w ogóle się do tego nie przyznaje. Otóż ten "znany broker", to znana na tym i wielu innych forach firma TeleTrade. Co więcej nie był kierownikiem, a właścicielem kilku palcówek m.in. we Wrocławiu i Szczecinie. Można to bardzo łatwo sprawdzić w KRS.

ODPOWIEDZ