CMC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
10
48%
Poza paroma minusami są ok
6
29%
Przeciętny
2
10%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jest opcja, że będzie automatycznie ustawiany SL na podstawie % depozytu. Ale zanim się zachwycisz obecnością tej opcji, mimo wszystko, zachęcam do zapoznania się z recenzją ;). Chyba wyłapałem większość wad, przynajmniej tych istotnych.

-- śr 12-04-2017, 19:52 --

CMC szykuje dużą aktualizację swojej platformy.

Sporo nowych funkcji i wprowadzenie HTML5, które powinno przyspieszyć działanie platformy.

https://forexclub.pl/aktualizacja-nextg ... c-markets/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Tomaszek2145 pisze:Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.
Ja nie zauważyłem żadnej różnicy....
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

cytrynek pisze:
Tomaszek2145 pisze:Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.
Ja nie zauważyłem żadnej różnicy....
Są dostępne dwie wersje platformy stara i nowa.Może logujesz się do starej wersji?

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Tomaszek2145 pisze:
cytrynek pisze:
Tomaszek2145 pisze:Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.
Ja nie zauważyłem żadnej różnicy....
Są dostępne dwie wersje platformy stara i nowa.Może logujesz się do starej wersji?
Loguję się tradycyjnie przez stronę www. Nie ma tam do wyboru nowej lub starej wersji. Po prostu jest pole do logowania. Sądziłem, że po aktualizacji nie ma możliwości zalogowania się na starą wersję. Nowa jest ukryta? Założyłem też nowe konto demo licząc, że podczas logowania i wyborze konta zaloguję się do nowej wersji. Niestety moim oczom ukazała się wersja sprzed aktualizacji. Słabe.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

kubekzkawą
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 18:18

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: kubekzkawą »

Nową wersję platformy masz pod adresem http://platform.cmcmarkets.com, możesz też się na nią zalogować korzystając z konta demo.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

kubekzkawą pisze:Nową wersję platformy masz pod adresem http://platform.cmcmarkets.com, możesz też się na nią zalogować korzystając z konta demo.
Dzięki!
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Sprawdziłem nowości jakie pojawiły się wraz z aktualizacją. Muszę szczerze przyznać, że jest odczuwalna duża poprawa :). Krok w dobrą stronę ale nadal jest kilka niedociągnięć.

https://forexclub.pl/sprawdzamy-nowosci ... c-markets/

-- czw 08-06-2017, 15:20 --

CMC opublikowało wyniki, które są bardzo, bardzo dobre. Jest i parę ciekawostek...

Ponad 60 tys. aktywnych klientów.
Planowane są dalsze inwestycje w Polsce
Jeden z dyrektorów zgarnął prawie 2 mln zł wypłaty :).

https://forexclub.pl/cmc-markets-publik ... no-w-gore/

Oby tak dalej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

Bardzo dobry broker, szybka egzekucja zleceń. Wypłaty max 2 dni. Gram u nich od pół roku i polecam.

Awatar użytkownika
Inwestor2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 02 sie 2017, 09:27

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Inwestor2017 »

firma CMC jest w Polsce i wysyla Pit-8C polskim klientom :)
Jest alternatywa ! bye bye tms i xtb.. w koncu ktos na poziomie do nas zawital..
pozdrawiam traderow!

ODPOWIEDZ