Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 25 maja 2017, 06:53     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

CMC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
4
36%
Poza paroma minusami są ok
3
27%
Przeciętny
1
9%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
3
27%

Liczba głosów : 11

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post12 kwie 2017, 20:53

Jest opcja, że będzie automatycznie ustawiany SL na podstawie % depozytu. Ale zanim się zachwycisz obecnością tej opcji, mimo wszystko, zachęcam do zapoznania się z recenzją ;). Chyba wyłapałem większość wad, przynajmniej tych istotnych.

-- śr 12-04-2017, 19:52 --

CMC szykuje dużą aktualizację swojej platformy.

Sporo nowych funkcji i wprowadzenie HTML5, które powinno przyspieszyć działanie platformy.

https://forexclub.pl/aktualizacja-nextg ... c-markets/
- RABATY u brokerów ECN, STP, MTF
- Forex Club Tools
- Program Podatek
FOREX CLUB
- Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (CASHBACK) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro

Zapraszamy do kontaktu - www w profilu

Tomaszek2145

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post20 kwie 2017, 21:26

Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.
Awatar użytkownika

cytrynek

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post25 kwie 2017, 15:09

Tomaszek2145 pisze:Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.

Ja nie zauważyłem żadnej różnicy....
Postanowiłem żyć wiecznie. Jak na razie idzie mi świetnie ;)

Tomaszek2145

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post25 kwie 2017, 21:59

cytrynek pisze:
Tomaszek2145 pisze:Witam.Od wczoraj testuję nową wersję platformy.Zmiany na plus.Jeszcze parę rzeczy i będzie na prawdę ok.Podobno teraz będzie łatwiej na inowacje.Rzeczywiście działa szybciej i stabilniej.

Są dostępne dwie wersje platformy stara i nowa.Może logujesz się do starej wersji?
Awatar użytkownika

cytrynek

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post26 kwie 2017, 19:07

Tomaszek2145 pisze:
cytrynek pisze:

Są dostępne dwie wersje platformy stara i nowa.Może logujesz się do starej wersji?

Loguję się tradycyjnie przez stronę www. Nie ma tam do wyboru nowej lub starej wersji. Po prostu jest pole do logowania. Sądziłem, że po aktualizacji nie ma możliwości zalogowania się na starą wersję. Nowa jest ukryta? Założyłem też nowe konto demo licząc, że podczas logowania i wyborze konta zaloguję się do nowej wersji. Niestety moim oczom ukazała się wersja sprzed aktualizacji. Słabe.

kubekzkawą

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post26 kwie 2017, 19:33

Nową wersję platformy masz pod adresem http://platform.cmcmarkets.com, możesz też się na nią zalogować korzystając z konta demo.
Awatar użytkownika

cytrynek

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post26 kwie 2017, 21:09

kubekzkawą pisze:Nową wersję platformy masz pod adresem http://platform.cmcmarkets.com, możesz też się na nią zalogować korzystając z konta demo.

Dzięki!
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post27 kwie 2017, 09:30

Sprawdziłem nowości jakie pojawiły się wraz z aktualizacją. Muszę szczerze przyznać, że jest odczuwalna duża poprawa :). Krok w dobrą stronę ale nadal jest kilka niedociągnięć.

https://forexclub.pl/sprawdzamy-nowosci ... c-markets/
- RABATY u brokerów ECN, STP, MTF
- Forex Club Tools
- Program Podatek
FOREX CLUB
- Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (CASHBACK) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro

Zapraszamy do kontaktu - www w profilu
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex