Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
fdsafsafdasfa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 13 gru 2016, 11:06

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: fdsafsafdasfa »

Witam,

Szukam wskaźnika w który będę mógł wpisać take profit w formie kwoty dla wszystkich pozycji long jak i dla short. Może pokazać linię z cena dla wszystkich pozycji lub po prostu cene w formie tekstu. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 686
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Potrzebuję Fibo (czy coś takiego -heheh) ale do oznaczania w poziomie nie w pionie, do projekcji czasu nie ceny. Projekcje, dynamiczny punkt czasowy - podobnie jak u R.Minera. Z góry dzięki bardzo.
Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

W mt4 można ustawić wskaźnik który jest w platformie. Kiedyś tak ustawiałem, nie pamiętam tylko jak. Ale da się na pewno. Jak mi się przypomni to podpowiem.
Aaa, klikasz w zakaldkach Wstaw - Obiekty fibinaciego, i tam masz Strefy czasowe (TimeZones). Musisz tylko we własciwościach ewentualnie ustawić sobie dane poziomów.
Obrazek
Obrazek

Online
Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: personov »

A może coś takiego jak w załączniku ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Solą życia jest kasa.

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

Szukam wskaznika który ukryje poziomy take profit i stop loss w MetaTrader 4, gdzie można kupić lub pobrać taki wskaznik?
dziękuje za pomoc

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 686
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Dzięki chłopaki, nie pomyślałem o tym, że w MT4 jest coś takiego.
Dziękuję i pozdrawiam.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

arturmasiniak pisze:Szukam wskaznika który ukryje poziomy take profit i stop loss w MetaTrader 4, gdzie można kupić lub pobrać taki wskaznik?
dziękuje za pomoc
Ukryć się ich nie da. Tzn. da się i nie da jednocześnie ;). "Ukrycie" tych poziomów wiąże się z faktem, iż...
1) nie będzie to wskaźnik tylko EA
2) EA musi być uruchomione na platformie cały czas -> musisz mieć włączony komputer lub wykupić VPS i tam mieć uruchomioną platformę z EA (i wszelkie modyfikacje ustawień robić tam),
3) Z reguły dla każdego instrumentu (a może nawet pozycji) będzie wymagane, aby uruchomić kolejny raz dane EA z innymi parametrami,
4) nie będą to już zlecenia oczekujące aktywne po stronie serwera brokera tylko polecenie podjęcia działania przez EA -> w tym przypadku działaniem będzie zamknięcie zlecenia po cenie rynkowej w momencie osiągnięcia "ukrytego TP/SL". To wiąże się teoretycznie z możliwością zaliczenia rekwotowania lub większego poślizgu cenowego niż w przypadku tradycyjnego SL/TP. W takim przypadku ewentualne reklamacje mają mniejszą szansę powodzenia z racji, iż ciężko będzie udowodnić gdzie leżał Twój SL/TP.

Zatem przemyśl czy warto. Jeśli zdecydujesz, że tak to bodajże EA Swiss Army miało tego typu funkcje...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

Raposo poszedłem twoim tropem i znalazłem darmowy EA który ukrywa poziomy Take Profit i Stop Loss.

Znalazłem na jednym forum link do pobrania EA i też jest instrukcja, testowałem dzisiaj i działa idealnie. W paczce jest plik + instrukcja. Tutaj jest cały temat http://forum.mt5.com/showthread.php?130887-Protect-EA

Bezpośredni link do pobrania paczki http://forexprotect.com/PROTECT_EA.rar

jackub

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: jackub »

arturmasiniak pisze:Raposo poszedłem twoim tropem i znalazłem darmowy EA który ukrywa poziomy Take Profit i Stop Loss.

Znalazłem na jednym forum link do pobrania EA i też jest instrukcja, testowałem dzisiaj i działa idealnie. W paczce jest plik + instrukcja. Tutaj jest cały temat http://forum.mt5.com/showthread.php?130887-Protect-EA

Bezpośredni link do pobrania paczki http://forexprotect.com/PROTECT_EA.rar
Przemyśl to co Raposo pisze, czy na prawdę warto.....

4) nie będą to już zlecenia oczekujące aktywne po stronie serwera brokera tylko polecenie podjęcia działania przez EA -> w tym przypadku działaniem będzie zamknięcie zlecenia po cenie rynkowej w momencie osiągnięcia "ukrytego TP/SL". To wiąże się teoretycznie z możliwością zaliczenia rekwotowania lub większego poślizgu cenowego niż w przypadku tradycyjnego SL/TP. W takim przypadku ewentualne reklamacje mają mniejszą szansę powodzenia z racji, iż ciężko będzie udowodnić gdzie leżał Twój SL/TP.

Zatem przemyśl czy warto.

Czy naprawdę grasz takimi dużymi pozycjami żeby broker chciał polować na twoje stopy??

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

Testowałem i EA działa poprawnie, na wykresie rysuje linie TP i SL, które tylko ja widzę,przestawia TP i SL bez problemu, a w przypadku EA poślizgi nie występują, co innego przy manualnym tradingu. Co do polowania na SL to już nie jeden broker to robił...dlatego szukałem takiego narzędzia, tak czy inaczej dziękuje za cenne rady.

ODPOWIEDZ