Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wystarczy przenieść z historii na wykres (przytrzymaj -> upuść) dowolną transakcję z przytrzymanym klawiszem Shift.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Bidok1998
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 03 sty 2016, 19:19

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Bidok1998 »

Jarek67 dzięki wielkie.
Wiem raposo, lecz u mnie sztuka w tym że robię sporo transakcji :) leniem jestem :D

lideside
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2015, 22:52

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: lideside »

Witam serdecznie wszystkich,
pewnie gdzieś był omawiany, ale nie potrafię się dokopać - potrzebuję skrypt do MT4 z ustawianiem SL i TP automatycznym gdyż mój broker (XM) wymusza odpowiednią odległość od ceny jeśli chodzi o te zlecenia, a gdzieś widziałem już skrypty dzięki którym SL mógł być dowolny, niezależny od brokera. Swoją drogą to standardowy One Click Trader w mt4 pozostawia dużo do życzenia.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Hej,

Szukam wskaźnika rangebars który nie repaintuje nawet przy małych rozmiarach świeczek.

Aktualnie używam tego od Dadasa i przy kablu na 50pkt kształt tych ostatnich ciągle się zmienia ;)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Patryś pisze:Hej,

Szukam wskaźnika rangebars który nie repaintuje nawet przy małych rozmiarach świeczek.

Aktualnie używam tego od Dadasa i przy kablu na 50pkt kształt tych ostatnich ciągle się zmienia ;)
Chyba takiego nie znajdziesz, bo repainting to bardziej kwestia konstrukcji MT4... Wykres RB tworzony jest na bieżąco na podstawie spływających ticków, czyli uwzględnia luki/przeskoki po więcej ticków niż założone jest w parametrach wskaźnika RB ale po jego odświeżeniu wykres historyczny tworzony jest 'sztucznie' równo wg ustawie owego wskaźnika i z tym raczej nic nie da się już zrobić.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Serio? Kiedyś używałem takiego który nie robił mi takich tricków nawet przy świeczkach 20-30 pkt, ale za nic nie mogę go znaleźć.
No trudno, nie jest to jakieś mega uciążliwe, może nauczę się z tym żyć :D

jackub

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Patryś pisze:Serio? Kiedyś używałem takiego który nie robił mi takich tricków nawet przy świeczkach 20-30 pkt, ale za nic nie mogę go znaleźć.
No trudno, nie jest to jakieś mega uciążliwe, może nauczę się z tym żyć :D
Uzywaleś tych ???
http://www.forexfactory.com/showthread. ... ost8830581

jamny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:03

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: jamny »

Szukam wskaźnika, który pozwolił by na umieszczenie dowolnego napisu na liniach Aak i Bid, który poruszał by się z tymi liniami. Znacie coś takiego?
Docelowo chciał bym, żeby był tam napisany profit z aktualnej transakcji, ale to sobie już ewentualnie sam dopiszę.

jamny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:03

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: jamny »

Nikt nie zapodał, więc sam popełniłem taki indykatorek.
Pisze pod linią Bid za ostatnią świeczką sumaryczny zysk/stratę ze wszystkich aktualnie otwartych transakcji na parze z aktualnie otwartego wykresu.
Może komuś też się przyda.

-- Dodano: 06 cze 2016, 12:58 --

Jeszcze raz w zip-ie ex4 i mq4.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Heloł. Szukam takiego dynksa, który będzie ciągnął BE lub określony profit za ceną na kilku pozycjach na jednym instrumencie. Dziękuję :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ