Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
siwyyy
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2015, 02:46

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: siwyyy »

Witam,
mam pytanie odnośnie wskaźnika JJN-Bee o którym juz była mowa w tym temacie. Jako że jestem całkiem świeży i nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia w używaniu indykatorów, to chciałbym się dowiedzieć jak odpowiednio z niego korzystać. Zauważyłem że czasami jest tak że pojawia się sygnał "buy " i z powrotem cena spadnie poniżej tego poziomu to nagle wskaźnik znika, czy w związku z tym czekać na zamknięcie świecy i grać od kolejnej, czy może też używać jakiegoś innego wskaźnika do tego?? Gram na M15

Z góry dziękuję za objaśnienie

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Przed dziesięciu laty i więcej korzystałem z programu do analizy wykresów o nazwie Metastock. Miał on taką opcję, że po wskazaniu grupy instrumentów znajdował te , które spełniły określone warunki, np. przecięcie średnich.
Czy jest taka mozliwość w MT4 ? Jakiś wskaźnik lub funkcja wbudowana w platformę ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wbudowanej takiej funkcji nie ma ale są wskaźniki, które pokazują np. strzałkami up/down zestawienie wyników z okreslonych wskaźników + różnych interwałów np.
http://www.dolphintrader.com/multi-tren ... indicator/
http://360quality.info/forex/mt4-multi-indicator-gloves

Szukaj w Google pod frazą "multi indicator mt4".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:Wbudowanej takiej funkcji nie ma ale są wskaźniki, które pokazują np. strzałkami up/down zestawienie wyników z okreslonych wskaźników + różnych interwałów np.
Takie wskaźniki to nawet pewnie gdzieś mam, ale nie o to mi chodzi. Te co wkleiłeś pokazują rózne wskaźniki na JEDNYM instrumencie. Mnie chodzi aby wskaźnik pokazał wynik na jednym wskaźniku (np. przecięcie średnich), ale na wielu instrumentach. Np. na wskazanej liście instrumentów.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To co wkleiłem to tylko przykład na szybko ;). Przeglądam sobie dalej i są też wariancje z wieloma instrumentami:
http://www.theforexcabin.com/free-mt4-i ... crossover/

3 minuty poszukwiań - w Google jest wszystko :). Jeśli ten Cię nie urządza to jestem przekonany, że znajdzie się gdzieś alternatywa.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:To co wkleiłem to tylko przykład na szybko ;). Przeglądam sobie dalej i są też wariancje z wieloma instrumentami:
http://www.theforexcabin.com/free-mt4-i ... crossover/
Ten może mógłby być, ale ... jak go pobrać ? Przycisk "Get the indicator" nie działa.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MarioDM pisze:
raposo pisze:To co wkleiłem to tylko przykład na szybko ;). Przeglądam sobie dalej i są też wariancje z wieloma instrumentami:
http://www.theforexcabin.com/free-mt4-i ... crossover/
Ten może mógłby być, ale ... jak go pobrać ? Przycisk "Get the indicator" nie działa.
A niżej piękny niebieski napis:
Please fill in your information bellow and you will receive this indicator as well as all of our indicators by email.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:
MarioDM pisze:
raposo pisze:To co wkleiłem to tylko przykład na szybko ;). Przeglądam sobie dalej i są też wariancje z wieloma instrumentami:
http://www.theforexcabin.com/free-mt4-i ... crossover/
Ten może mógłby być, ale ... jak go pobrać ? Przycisk "Get the indicator" nie działa.
A niżej piękny niebieski napis:
Please fill in your information bellow and you will receive this indicator as well as all of our indicators by email.
Pewnie się zdziwisz, ale zrobiłem to od razu i nic nie dostałem na maila.

EDIT.
Doszedł i wylądował w spamie. Załącznika żadnego jednakowoż nie zawiera.
Może jednak coś innego ? Jaki tekst po angliczańsku wpisujesz w wyszukiwarkę ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MarioDM pisze: Może jednak coś innego ? Jaki tekst po angliczańsku wpisujesz w wyszukiwarkę ?
"multi currency indicator mt4" i pokrewne wariancje. Bardziej chciałem dać Ci wędkę niż rybę pokazując w jakim kierunku wystarczy popłynąć ... :)

Załącznik mógł zostać usunięty przez filtr antyspamowy. Zawsze można też skontkatować się z autorem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

[*]
raposo pisze: Bardziej chciałem dać Ci wędkę niż rybę pokazując w jakim kierunku wystarczy popłynąć ... :)
Dobra, dobra :P .
Dzięki , poszukam samodzielnie.

Gdyby ktoś miał lub znał wskaźnik, o który mi chodzi to proszony jest o informację tutaj.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ