Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

JAREK67 pisze: A to ciągłe użalanie się, że komuś za coś trzeba zapłacić wywołuje u mnie uczucie pogardy w stosunku do ciebie.
Nie szanuję ludzi, którzy nie szanują pracy innych i dodatkowo w tak bezczelny sposób obnoszą się ze swoją (trudne słowo) ignorancją mając pretensje od całego świata, że ten nie daje się mu dymać.
Jarku co mnie to obchodzi czy mnie lubisz czy mną pogardzasz. Jedna z dróg do zarabiania prowadzi przez korekty 1:1, bez względu na to jaki stosunek na daną chwilę prezentujesz co do mojej osoby. To czy mnie lubisz, czy nie nikogo nie interesuje, i nie przywiązywałbym do tego żadnej uwagi. Mnie interesuje tylko obserwacja rynku i koszenie pipsów i na to jestem nastawiony, a nie na jakieś rozgrzebywanie personalnych niechęci.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

drendriu pisze:
JAREK67 pisze: A to ciągłe użalanie się, że komuś za coś trzeba zapłacić wywołuje u mnie uczucie pogardy w stosunku do ciebie.
Nie szanuję ludzi, którzy nie szanują pracy innych i dodatkowo w tak bezczelny sposób obnoszą się ze swoją (trudne słowo) ignorancją mając pretensje od całego świata, że ten nie daje się mu dymać.
Jarku co mnie to obchodzi czy mnie lubisz czy mną pogardzasz. Jedna z dróg do zarabiania prowadzi przez korekty 1:1, bez względu na to jaki stosunek na daną chwilę prezentujesz co do mojej osoby. To czy mnie lubisz, czy nie nikogo nie interesuje, i nie przywiązywałbym do tego żadnej uwagi. Mnie interesuje tylko obserwacja rynku i koszenie pipsów i na to jestem nastawiony, a nie na jakieś rozgrzebywanie personalnych niechęci.
Każdemu wolno marzyć.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 689
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Tym co już wytrzeźwieli, tym co jeszcze trzeźwieją jak również abstynentom :D - dużo pipsów i pomysłów na "zarabiające" wskaźniki w Nowym Roku życzę.
Dziękuję i pozdrawiam.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: mac »

istnieje moze ea /trailling stop ktory omija zalozenia programu mt4 , brokera co do ustawien minimalny ceny rynkowej?
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

mac pisze:istnieje moze ea /trailling stop ktory omija zalozenia programu mt4 , brokera co do ustawien minimalny ceny rynkowej?
http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=459917

Tylko weź pod uwagę, że wtedy wszystko jest sterowane przez EA, a nie serwer brokera.
Czyli, pojawiają się jeszcze inne kwestie oprócz tego, czy broker ma płynność.
W efekcie, poza dobrym łączem, potrzebna jest szybka egzekucja.
A EA jest wykonywane OnTick, a więc, może się opóźnić i będzie obsuwa.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: mac »

tak tak dadas luki cenowe sa normalna sprawa, a mam jeszcze jedno pytanie, nie znan sie na mql4 , czy jest taka mozliwows zeby ts/ lub be wskakiwal po przekroczeniu 30 punktow na cene ,


moze wytlumacze to tak - cena jest u mnie 30 - 50 na plus i ts wskakuje, jednek bez be poniewaz straty mi to powoduje, prowizja brokera
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

mac pisze:tak tak dadas luki cenowe sa normalna sprawa, a mam jeszcze jedno pytanie, nie znan sie na mql4 , czy jest taka mozliwows zeby ts/ lub be wskakiwal po przekroczeniu 30 punktow na cene ,
moze wytlumacze to tak - cena jest u mnie 30 - 50 na plus i ts wskakuje, jednek bez be poniewaz straty mi to powoduje, prowizja brokera
Pewnie, że można wszystko ustawić.
Nie znam tamtych EA, ale zawsze powinna być opcja ustawienia kiedy TS ma zacząć działać.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: mac »

wiesz moze jak to zribic?
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

mac pisze:tak tak dadas luki cenowe sa normalna sprawa, a mam jeszcze jedno pytanie, nie znan sie na mql4 , czy jest taka mozliwows zeby ts/ lub be wskakiwal po przekroczeniu 30 punktow na cene ,


moze wytlumacze to tak - cena jest u mnie 30 - 50 na plus i ts wskakuje, jednek bez be poniewaz straty mi to powoduje, prowizja brokera
Testowałeś jak ten działa?
StealthTrailing_v1.3.mq4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mac
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 02 lip 2014, 17:49

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: mac »

tak
"IT'S NOT WHAT YOU TRADE, IT'S HOW YOU TRADE IT! " - TheRumpledOne

ODPOWIEDZ