Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: To ty płakałeś przez kilka dni, żebym dał ci ten mój wskaźnik.
Nie wiem co z tym zrobisz, ale ja ci przypominam, że mi tego wskaźnika w końcu nie dałeś. Dalej nie wiem o co ci chodzi. Możesz wyjaśnić pod czyj adres poszły poniższe słowa ?.
Szkoda tylko, że dałem go za friko jednemu takiemu ch..owi.
Mnie miałes na myśli ?.

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: To ty płakałeś przez kilka dni, żebym dał ci ten mój wskaźnik.
Nie wiem co z tym zrobisz, ale ja ci przypominam, że mi tego wskaźnika w końcu nie dałeś. Dalej nie wiem o co ci chodzi. Możesz wyjaśnić pod czyj adres poszły poniższe słowa ?.
Szkoda tylko, że dałem go za friko jednemu takiemu ch..owi.
Mnie miałes na myśli ?.
Nie dałem? Wydawało mi się, że dałem.
A to w takim razie o czym było?
drendriu pisze: P.S. Tej tony cukru na razie nie kupuję. Wiesz sytuacja jest dynamiczna ludzie uczą się, oglądają myślą, idą na przód. Umówmy się, że dam ci znać kiedy będzie odpowiednia pora na kupno tego cukru....... A ten twój wskaźnik, co sumuje trzy ticki to rzeczywisci chu...a wart jest.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: Nie dałem? Wydawało mi się, że dałem.
Ech Dadas. Nie dość, że maniery masz jak menel spod budki z piwem to jeszcze widzę, że pojawiają się u ciebie problemy z pamiecią.
Ech Dadas ręce opadają ....
Ostatnio zmieniony 23 lis 2014, 20:19 przez drendriu, łącznie zmieniany 2 razy.

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: Nie dałem? Wydawało mi się, że dałem.
Ech Dadas. Nie dość, że maniery masz jak menel spod budki z piwem to jeszcze widze, że jeszcze pojawiają się u ciebie problemy z pamiecią.
Ech Dadas ręce opadają ....
drendriu, mam ci powycytować twoje menelskie wyrażenia z forum tutaj, tym?
To się człowieku opanuj!

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: drendriu, mam ci powycytować twoje menelskie wyrażenia z forum tutaj, tym?
No to znajdź mi chociaż jeden mój post, w którym zwyzywałbym kogoś na tym forum od chu...ów albo ignorantów..
Bardzo cię proszę - czekam.

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: drendriu, mam ci powycytować twoje menelskie wyrażenia z forum tutaj, tym?
No to znajdź mi chociaż jeden mój post, w którym zwyzywałbym kogoś na tym forum od chu...ów albo ignorantów..
Bardzo cię proszę - czekam.
drendriu pisze: A weź żesz się już kurwa zamknij i daj ludziom żyć ....
... ale niestety za tą publiczną obelgę dostaniesz ode mnie w pysk jak się spotkamy na live.
A ten twój wskaźnik, co sumuje trzy ticki to rzeczywisci chu...a wart jest.
Ignorantem w dziedzinie programowania jesteś, i to nie jest obelga, tylko zwykły fakt.
"Ignorant" nie jest określeniem obraźliwym, ani nie jest słowem obelżywym.
Natomiast twój język jest menelski i w dodatku stosujesz groźby karalne
w kierunku mojej nietykalności osobistej.
Oceniając czyjś wskaźnik, oceniasz równocześnie jego twórcę.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: Natomiast twój język jest menelski i w dodatku stosujesz groźby karalne
Dadas uważaj na to co mówisz, bo możesz kogoś urazić. Raz można przełknąć, ale jak już zaczynasz jechać po całości,to nie robi sie zabawnie. Hamuj się chłopie, bo lata swoje masz.

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze: Natomiast twój język jest menelski i w dodatku stosujesz groźby karalne
Dadas uważaj na to co mówisz, bo możesz kogoś urazić. Raz można przełknąć, ale jak już zaczynasz jechać po całości,to nie robi sie zabawnie. Hamuj się chłopie, bo lata swoje masz.
Znowu mi grozisz?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Panowie, idźcie na priv i skończcie na forum publicznym wymieniać uprzejmości :)

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze: A to w takim razie o czym było?
drendriu pisze: P.S. Tej tony cukru na razie nie kupuję. Wiesz sytuacja jest dynamiczna ludzie uczą się, oglądają myślą, idą na przód. Umówmy się, że dam ci znać kiedy będzie odpowiednia pora na kupno tego cukru....... A ten twój wskaźnik, co sumuje trzy ticki to rzeczywisci chu...a wart jest.
To było o tym, że po prostu takie trzy świece w których close jest coraz wyższe/niższe nic nie oznaczają, i i nie ma sensu budowac wokół czegoś takiego jakiekolwiek strategii. Po prostu jest to nic nie warty, nieistotny wskaźnik i aż mi wstyd, że cię o coś takiego kiedykolwiek prosiłem.

Ogólnie to Dadas nie che mi sie już tutaj z tobą gadać, bo widzę, że z każdym twoim postem jest coraz gorzej i atmosfera gęstnieje. Jezli mogę, chciałbym cię prosić oraz Jarka67 o nie pomaganie mi i nie udzielanie żadnych porad jeżeli chodzi o moje posty i zapytania na tym forum.

Fajnie było, jak cię tutaj nie było Dadas ( pojawiłeś się tutaj jakoś z pół roku temu), nikt wtedy nie udzielał nikomu rad kto i jak ma trejdować, nie było rad wszechwiedzącej wiedźmy ple ple która rzuca na lewo i prawo swoje spostrzeżenia odnośnie tego, kto kto powinien sobie odpuścić trejdowanie. Chłopie nikogo to nie obchodzi jakie masz zdanie. Wszyscy mają to w dupie człowieku. Jak ci tego jeszcze nikt nie uzmysłowił, to ja ci to mówię.

P.S. A tak na koniec - kolege Karnaka poznałem w okolicach 2007 roku i on przez te wszytskie lata nie zmienił nic jeżeli chodzi o wskaźnik - cały czas posługuje się swym RSI, natomiast jak obserwuje twoje wskaźniki, to mam wrażenie że zmieniają się one niemal z każdym nowym postem. To naprawdę mówi dużo, więcej niż sto tysięcy twoich samozwańczych przechwał, mówiących o tym jakie to poczyniłeś postępy od 2011 roku . Potrejduj na jakimś szablonie więcej niż dwa tygodnie, wtedy może zmienię o tobie zdanie.....

ODPOWIEDZ