Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

Fx_boy pisze:Jaki może być powód, ze nie otwiera się MetaEditor w MT4 (demo). Live otwiera normalnie, demo nie. Usunąłem demo i zainstalowłem ponownie i dalej Editor nie otwiera się :( .
Pierwszy raz słyszę o takim problemie.
Generalnie MetaEditor jest jakby oddzielnym programem i możesz np. otwierać pliki mq4 w ME
z poziomu systemu plików Windows lub innego OS, nie potrzebujesz do tego mieć otwartej platformy MT4.

Mogę jedynie sobie wyobrazić, że broker w paczce instalacyjnej demo nie załączył ME.
Tylko, że to by było działanie w kierunku kompletnie niezorientowanych.
Platforma jest jedna i ta sama.
A kont można mieć tyle, ile broker pozwala i nie tylko.
Na tej samej platformie możesz się logować zarówno do demo jak i do real.
Nawet nie jesteś zobligowany do używania platformy dostarczonej przez brokera.
Możesz korzystać z platformy ogólnej od MetaQuotes i tylko logować się do serwera twojego brokera.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze:
drendriu pisze:... ciebie naprawdę nie interesuje ile volumenu skupiły grubasy np. w takiej strefie konsolidacji ?.
Szczerze? Nie.
Trochę rozczarowujesz mnie tymi słowami Dadas ....

Wiesz, z tego co pamiętasz przez Skype mówiłeś, że giełowymi tamatami zajmujesz się od 2-3 lat. To trochę krótko. Ja podobnie jak Jarek zajmuję się tymi tematami gdzieś od 2007 roku. Wiesz świat ewoluuje, ludzie wpadają na pewne pomysły, a mnie ciekawi kiedy ty zaczniesz odczywać potrzebę posiadania tego skryptu do sumowania volumenów, o który tutaj spieramy się z Jarem od dłuższego czasu ...

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

drendriu pisze:
Dadas pisze:
drendriu pisze:... ciebie naprawdę nie interesuje ile volumenu skupiły grubasy np. w takiej strefie konsolidacji ?.
Szczerze? Nie.
Trochę rozczarowujesz mnie tymi słowami Dadas ....

Wiesz, z tego co pamiętasz przez Skype mówiłeś, że giełowymi tamatami zajmujesz się od 2-3 lat. To trochę krótko. Ja podobnie jak Jarek zajmuję się tymi tematami gdzieś od 2007 roku. Wiesz świat ewoluuje, ludzie wpadają na pewne pomysły, a mnie ciekawi kiedy ty zaczniesz odczywać potrzebę posiadania tego skryptu do sumowania volumenów o który tutaj spieramy się z Jarem od dłuższego czasu ...
drendriu. Gdybym chciał żeby mnie nazywano "Jarem" to bym powiedział o tym matce przy moich narodzinach. Tak że uszanuj mój nick jeśli o mnie, do mnie piszesz.
Przy okazji. Według mnie ten wskaźnik skumulowanego w swingach wolumenu to o kant d..y rozbić.
Zwłaszcza jeśli ktoś chce się posługiwać wolumenem tikowym.
Zrobiłem go dla fanu, bo ładnie wygląda. A może ktoś będzie chciał kupić? :lol:

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

JAREK67 pisze:
drendriu pisze:
Dadas pisze: Szczerze? Nie.
Trochę rozczarowujesz mnie tymi słowami Dadas ....

Wiesz, z tego co pamiętasz przez Skype mówiłeś, że giełowymi tamatami zajmujesz się od 2-3 lat. To trochę krótko. Ja podobnie jak Jarek zajmuję się tymi tematami gdzieś od 2007 roku. Wiesz świat ewoluuje, ludzie wpadają na pewne pomysły, a mnie ciekawi kiedy ty zaczniesz odczywać potrzebę posiadania tego skryptu do sumowania volumenów o który tutaj spieramy się z Jarem od dłuższego czasu ...
drendriu. Gdybym chciał żeby mnie nazywano "Jarem" to bym powiedział o tym matce przy moich narodzinach. Tak że uszanuj mój nick jeśli o mnie, do mnie piszesz.
Przy okazji. Według mnie ten wskaźnik skumulowanego w swingach wolumenu to o kant d..y rozbić.
Zwłaszcza jeśli ktoś chce się posługiwać wolumenem tikowym.
Zrobiłem go dla fanu, bo ładnie wygląda. A może ktoś będzie chciał kupić? :lol:
Jestem za! :564:

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

JAREK67 pisze: Przy okazji. Według mnie ten wskaźnik skumulowanego w swingach wolumenu to o kant d..y rozbić.
Wiesz JARKU (sorry za tego Jaro - nie wiedziałem, że taki Jaro też może ci przeszkadzać, nie chciałem cię tym Jarem wprowadzać w zły nastrój - szczególnie w niedzielę, po południu). Wiesz odnośnie twojej wypowiedzi i volumenu - jest demokracja, jest wolnośc słowa, każdy może się wypowiadać kiedy chce. Ja tylko czytam ....

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze:
drendriu pisze:... ciebie naprawdę nie interesuje ile volumenu skupiły grubasy np. w takiej strefie konsolidacji ?.
Szczerze? Nie.
Trochę rozczarowujesz mnie tymi słowami Dadas ....

Wiesz, z tego co pamiętasz przez Skype mówiłeś, że giełowymi tamatami zajmujesz się od 2-3 lat. To trochę krótko. Ja podobnie jak Jarek zajmuję się tymi tematami gdzieś od 2007 roku. Wiesz świat ewoluuje, ludzie wpadają na pewne pomysły, a mnie ciekawi kiedy ty zaczniesz odczywać potrzebę posiadania tego skryptu do sumowania volumenów, o który tutaj spieramy się z Jarem od dłuższego czasu ...
Ściśle, rynkami Forex i platformą MT4 zajmuję się od czerwca 2011.
Jednak, przez tych kilka lat osiągnąłem tak gdzieś na około z 10 razy tyle co ty.
Zarówno pod względem wiedzy o rynku, jak i umiejętności programowania w MQL4.
Biorąc pod uwagę, że twoje umiejętności programowamnia są ~0, to jestem lata świetlne przed tobą.
I nie interesuje mnie żaden wskaźnik wolumenu, o ile nie pokaże mi rzeczywistych wolumenów
zleceń oczekujących wraz z ich poziomami i kierunkami.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze:Jednak, przez tych kilka lat osiągnąłem tak gdzieś na około z 10 razy tyle co ty.
Ja ci gratuluję kolego Dadas. I życzę ci dalszych sukcesów na przyszosć.

P.S. Tej tony cukru na razie nie kupuję. Wiesz sytuacja jest dynamiczna ludzie uczą się, oglądają myślą, idą na przód. Umówmy się, że dam ci znać kiedy będzie odpowiednia pora na kupno tego cukru......:). A ten twój wskaźnik, co sumuje trzy ticki to rzeczywisci chu...a wart jest.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2014, 18:13 przez drendriu, łącznie zmieniany 2 razy.

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze:Jednak, przez tych kilka lat osiągnąłem tak gdzieś na około z 10 razy tyle co ty.
Ja ci gratuluję kolego Dadas. I życzę ci dalszy ch sukcesów na przyszosć.

P.S. Tej tony cukru na razie nie kupuję. Wiesz sytuacja jest dynamiczna ludzie uczą się, oglądają myślą, idą na przód. Umówmy się, że dam ci znać kiedy będzie odpowiednia pora na kupno tego cukru......:). A ten twój wskaźnik, co sumuje trzy ticki to rzeczywisci chu...a wart jest.
Ja bym nawet i ch...a za niego nie dał.
Szkoda tylko, że dałem go za friko jednemu takiemu ch..owi.

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Dadas pisze:Szkoda tylko, że dałem go za friko jednemu takiemu ch..owi.
Sorry Dadas ale ja cię czasami nie rozumię. Możesz bliżej ?.
Skoro jest chu ....to czemu żałujesz, że "jakiemuś ch... go dałeś ?. Przecież skoro jest chu.... warty to tylko sobie na nim zęby połamie ?.

Dadas

Re: Ciekawe wskaźniki do MT4 [cz. 2]

Nieprzeczytany post autor: Dadas »

drendriu pisze:
Dadas pisze:Szkoda tylko, że dałem go za friko jednemu takiemu ch..owi.
Sorry Dadas ale ja cię czasami nie rozumię. Możesz bliżej ?.
Skoro jest chu ....to czemu żałujesz, że "jakiemuś ch... go dałeś ?. Przecież skoro jest chu.... warty to tylko sobie na nim zęby połamie ?.
To ty płakałeś przez kilka dni, żebym dał ci ten mój wskaźnik.
Ja mówiłem i powtórzę - wskaźnik nie traduje - traduje człowiek.
Nie istnieje żaden wskaźnik, który by pokazywał kiedy otwierać pozycje i kiedy je zamykać.
Jeżeli dany człowiek nie umie tradować, to żaden wskaźnik mu nie pomoże.
Jeżeli człowiek umie tradować, to żaden wskaźnik mu nie zaszkodzi.

Ty jesteś biednym ludkiem, który szuka idealnego wskaźnika i nie chcesz zrozumieć, że nikt nie
ma żadnego Świętego Graala Forexu, i że takowy nie istnieje!

Możesz jedynie zbudować sobie strategię, metodę, technikę, lub system dzięki któremu będziesz umiał zarabiać.
A jeżeli nadal nie będziesaz umiał zarabiać, to należy mocno się zastanowić nad sensem zajmowania się
handlem na instrumentach finansowych.

ODPOWIEDZ