Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: Jones »

overall pisze:jones, mam na dzieje ze to nie zemsta o ten ''super dobry trejd'' ? :) a tak poważnie mm jest okej, sęk w tym ze od wczoraj go nie było, nie było SLa a pozycja leciała na pysk, krótka pilka, można powiedzieć ze boe mi dojebal i byłem w szoku....
to nie zemsta
poprostu jak przeczytałem że w 1 dzień tracisz tyle zarobku to znaczy że MM jest do bani
nie wczytywałem sie w wątek dlaczego nie było STOPA ?
przecież tak sie nie gra
napisz mi ile pipsów straciłeś na tej pozycji ?
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

overall

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: overall »

Nemojimmy pisze:Stary nie poddawaj się.Jeżeli się w życiu poddajesz,to je przegrywasz...Ogarnij się i nie gadaj jak ostatnia ciota.Masz jaja czy nie? Jak teraz się nie ogarniesz to kiedy? Nie mówię juz o samym forexie, ale jeżeli nie będziesz pracować nad sobą to wszędzie będziesz mieć mierne wyniki.

A no i wyłącz emocje a włącz zyski :)

No chyba Ci sie w bani pojebalo z takimi odzywkami :) normalnie za cos takiego na miescie dostal bys pstryczka w nos :) (nie znasz mnie czlowieku, forex to inna bajka) no ale potraktuje to jako bodziec motywujący bardziej do dzialania niz obraze.
Mighty Baz pisze: bo nie traktujesz gry na forexie jak zwykłej pracy. Czy jak jesteś w robocie to podniecasz się tym, że właśnie zarobiłeś 13,63% pensji w trzecim dniu? Albo straciłeś 20%, bo byłeś na zwolnieniu lekarskim?
Po prostu zapierdalasz, codziennie, jak w każdej fabryce.
Baz na poczatku jak najbardziej tak bylo ale im wieksze zyski sie robily tym sie bardziej rozleniwialem, przestalem wstawac regularnie o 6 rano itd... ale jak najbardziej sie z tym zgadzam, forex to harówa i nie ma zmiłuj jesli chce sie zarabiac regularnie :564:
marcin.in00 pisze:Może zrób tak że po tygodniu gry wypłacaj zarobioną kasę przez jakiś czas. Po wypłaceniu będziesz miał inne nastawienie do rynku bo zaczynasz od początku grę. Albo nie wypłacaj kasy tylko ustal sobie dolną granicę w pipsach np. 1000p zrobionych zwiększasz lot z 0.14 na 0.16 i kolejne 1000p z 0.16 na 0.18 lota im większa kwota tym ryzyko mniejsze o tym samym sl

Ja też miałem ostatnio lipton w konkursie zrobiłem 50% w 1,5 dnia i nie trzymałem się zasad przez co zawierałem bardzo dużo transakcji których w ogóle nie powinno być natomiast nic to ma się do Ciebie bo ty grasz na prawdziwą kasę to inna bajka
hehe, wyplaty byly ale widocznie za rzadko bo tak na prawde nie bylo potrzeby za duzo wyplacac co bylo bledem, ktos mi napisal, ze przeznacza na inwestycje 10% kapitalu i taki bedzie plan ale to kiedys, teraz tak jak wspomnial wogpow
platformy itp dają na prawde sporo zarobic a mam kilku kumpli ktorzy tak wlasnie robią a mnie to jara i chce sprobowac takiego zycia, tyle.

pozdro i powodzenia, ja zmywam sie z forum na jakis czas, yo.

anonim09383

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

ale musiałeś SL nie stawiać przy zawieranych transakcjach skoro tak szybko poleciałeś z depozytem, bo to że zwiększyłeś lota to normalne. Nikt za każdym razem nie podejmuje trafnej decyzji chyba o tym zapomniałeś. Napisz czy grasz jakimiś wskaźnikami czy opierasz się na czystym wykresie jestem ciekaw twojej gry.

Awatar użytkownika
Nemojimmy
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2013, 20:31

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: Nemojimmy »

overall pisze:

No chyba Ci sie w bani pojebalo z takimi odzywkami :) normalnie za cos takiego na miescie dostal bys pstryczka w nos :) (nie znasz mnie czlowieku, forex to inna bajka) no ale potraktuje to jako bodziec motywujący bardziej do dzialania niz obraze.
Nie znam cię ale kiepsko te posty po prostu wyglądają.Nie czerpię funu z obrazy.To był po prostu taki kop mający na celu motywacje ;)

overall

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: overall »

marcin.in00 pisze:Napisz czy grasz jakimiś wskaźnikami czy opierasz się na czystym wykresie jestem ciekaw twojej gry.

http://forex-nawigator.biz/forum/sniper ... 22804.html

overall

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: overall »

w oczekiwaniu na robote powoli i bez cisnien sobie odrabiam sztywno trzymając się zasad i konsekwentnie realizując zyski bla bla...


pozdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kimkolwiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 960
Rejestracja: 09 kwie 2013, 06:26

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: Kimkolwiek »

dobrze, dobrze a juz myslalem ze forex pokazal Ci gdzie raki zimuja tzn. kraby
Moja droga do wielkiego chajcu: http://www.forexfactory.com/kimkolwiek#27
Cos dla relaksu: https://www.youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI
Nie sprzedaje sygnalow, nie robie szkolen.

WARNING:
DO NOT TRY THIS AT HOME!

tak_i

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: tak_i »

overall pisze:w oczekiwaniu na robote powoli i bez cisnien sobie odrabiam sztywno trzymając się zasad i konsekwentnie realizując zyski bla bla...
Czyli generalnie nudna robota, która będzie wyglądała podobnie do emerytury. Dasz radę to znieść? Bo jak nie to zawsze się będziesz mógł od niej uratować brakiem SL ;)

Powodzenia, najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą!

overall

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: overall »

tak_i pisze:
overall pisze:w oczekiwaniu na robote powoli i bez cisnien sobie odrabiam sztywno trzymając się zasad i konsekwentnie realizując zyski bla bla...
Czyli generalnie nudna robota, która będzie wyglądała podobnie do emerytury. Dasz radę to znieść? Bo jak nie to zawsze się będziesz mógł od niej uratować brakiem SL ;)

Powodzenia, najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą!

No wlasnie straszne nudy, nie ma już tej finezji i fascynacji rynkiem itp... itd... po prostu zwykle trzymanie się zasad :D to tez uznałem ,ze wczorajszy zarobek poszedł mi zdecydowanie za latwo i postanowiłem sobie ponawalac jeszcze trochę w konsekwencji czego pomniejszyłem go o stowke ;) ale plusy są takie że SL wraca mi do krwiobiegu :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

overall

Re: Cel 100 tysięcy K. ostatnia szansa overalla.

Nieprzeczytany post autor: overall »

Witam, chciałem tylko napisac, ze definitywnie koncze z FX, napisałem już prosbe o usuniecie konta bo to jednak nie dla mnie, za dużo zdrowia i pieniędzy mnie to kosztowalo. Poznalem kilka fajnych osób to tez życzę im jak i wszystkim innym powodzenia i sporo szczęścia.

milo było, pozdro

Konto usuwam , żeby definitywnie z tym skonczyc, a tak zawsze by korciło, tyle.

Ja probowalem swoich sil 3 lata i niech nikt mi nie mowi, ze wymieklem czy cos, bo tak nie jest, to po prostu nie jest dla mnie.

Wiem, ze większość z was traci i będzie tracic..., ja sam potrafiłem zarabiać ale w długim terminie i tak stracilem kupe forsy, czasu, zdrowia często kosztem innych zajec.

Nie radze sobie z porażkami dlatego fx nie jest dla mnie. mogę sobie powtarzac tysiąc razy ze następnym razem dam rade, będę się pilnowal zasad ale wiem na bank ze i tak je złame.

najważniejsze to jak ktoś wyżej napisał, to zyc w zgodzie z samym sobą, a gdy inwestuje na fx to tej zgody nie mam, nawet jeśli zarabiałem po 500 -1000zl dziennie.

trudno, pozdro

ODPOWIEDZ