Brokerzy dzwonią...

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Yaco77
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 29 lut 2016, 23:03

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: Yaco77 »

Do mnie regularnie dzwoni cala smietanka gnoju rynkowego - Markets, Aston Markets, ETX Captial itd. Chlopcy 18 lat po treningach ostrej sprzedazy 'zna pan temat tesli motors? jest okazja zeby zarobic. Dramat. Blokuje numery ale dzwonia co chwila z innych.
Trading Portal, Dla Traderów i Nie tylko
Adres WWW w profilu

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

ja natomiast nie mam żadnych telefonów od natrętnych brokerów, pomimo że mam wiele rachunków u różnych broków polskich i zagranicznych, więc moje dane gdzieś tam krążą... Chociaż szkoda że nie dzwonią, bo bym sobie z nich jaja porobił. :)

Jedyna sytuacja taka była, że wydzwaniał do mnie introducer IronaFX, pamiętam jak mówił "Iron to najbezpieczniejszy broker bo działa globalnie na dużą skalę, ma oddziały w Japonii, Wielkiej Brytanii itd, i podlega lokalnym regulacjom". Kilka miesięcy potem Iron przestał wypłacać ludziom kasę :wink:

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: raposo »

forexsowicz91 pisze:ja natomiast nie mam żadnych telefonów od natrętnych brokerów, pomimo że mam wiele rachunków u różnych broków polskich i zagranicznych, więc moje dane gdzieś tam krążą... Chociaż szkoda że nie dzwonią, bo bym sobie z nich jaja porobił. :)

Jedyna sytuacja taka była, że wydzwaniał do mnie introducer IronaFX, pamiętam jak mówił "Iron to najbezpieczniejszy broker bo działa globalnie na dużą skalę, ma oddziały w Japonii, Wielkiej Brytanii itd, i podlega lokalnym regulacjom". Kilka miesięcy potem Iron przestał wypłacać ludziom kasę :wink:
A widzisz. Mimo to do mnie oferty z Irona dalej spływają. Już nie tak często jak wcześniej ale dalej kuszą i oferują niemałą kasę "od łebka"... :) Zresztą temat jest głębszy...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jarex29
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2011, 18:15

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: jarex29 »

Ja mam konto w Admiralu już kilka jak nie kilkanaście lat :) dostałem jeden telefon z mbanku mając tam konto bankowe :) Zadzwonili że może mforex :))) Rozmowa zakonczyła się momentalnie bo kobietka nie miała nic ciekawego do zaoferowania oprócz ECN a to hmmm przy moim inwestowaniu małą rolę odgrywa :) I do sedna :) Jadą tu co niektórzy na Admirala, a mi się wydaje że rzucili sie na jakiej bonusy, premie itd u innych broków podając swoje nr tel. pozdro

borys
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 29 paź 2016, 18:48

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: borys »

Yaco77 pisze:Do mnie regularnie dzwoni cala smietanka gnoju rynkowego - Markets, Aston Markets, ETX Captial itd. Chlopcy 18 lat po treningach ostrej sprzedazy 'zna pan temat tesli motors? jest okazja zeby zarobic. Dramat. Blokuje numery ale dzwonia co chwila z innych.
Ale co nie warto z tego koryztsać?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: raposo »

borys pisze:
Yaco77 pisze:Do mnie regularnie dzwoni cala smietanka gnoju rynkowego - Markets, Aston Markets, ETX Captial itd. Chlopcy 18 lat po treningach ostrej sprzedazy 'zna pan temat tesli motors? jest okazja zeby zarobic. Dramat. Blokuje numery ale dzwonia co chwila z innych.
Ale co nie warto z tego koryztsać?
Jeśli zadzwonią...
https://www.youtube.com/watch?v=x2-MCPa_3rU
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Maksimus
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 04 kwie 2014, 14:14

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: Maksimus »

też mam konto w AM, to do mnie cudacy dzwonili...
Time is Money.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Brokerzy dzwonią...

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Filmów się naoglądali i teraz proszęęęę... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ