Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: oiro »

Witam,
poszukuję najlepszego brokera do gry :
-na parze AUDNZD;
-wmiarę dużo trans. o różnych zmiennych tp i sl
- zależy mi na jak największej dźwigni ze względu na margin - ea często powoduje spadki i muszę to przetrwać;
-depozyt ok 3 tys zł
-jak najniższe spready!!!

Na razie biorę pod uwagę:
1)XM 1:888
1)Admiral Markets- dzwignia 1:500, microloty
3)FxPro- dzwignia 1:500 (bardziej chyba ufam AM - kiedyś miałemtam konto i było ok)
4)Coś innego?

Pytanie który oferuję najniższe spready dla tej pary oraz który jest najlepszy (szczerze mówiąc to waham się pomiędzy 1 i 2)
Z góry dziękuje za rady

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Chcesz jak najwiekszą dzwignię, żeby przetrwać spadki? Tzn stop out i nowy depozyt?

XM nie polecam do ea.

Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: oiro »

Dziękuje, ale to nie takie proste strategia może wygenerować duży spadek i natychmiastowy wzrost w pare godzin.
Dlaczego nie polecasz? (http://www.forexbrokerz.com/dukascopy-e ... comparison - ma całkiem dobre notowania ale nie wiem czy warto się tym kierować? bonus w wysokości 50% akurat mi się przyda do zabezpieczania pozycji), a jakiego brokera byś polecił?

Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

TxT pisze:Chcesz jak najwiekszą dzwignię, żeby przetrwać spadki? Tzn stop out i nowy depozyt?

XM nie polecam do ea.
Możesz rozwinąć , dlaczego nie polecasz XM do EA , interesuje mnie ponieważ mam tam rachunek i chodzi parę EA ...jakieś złe doswiadczenia??

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Darooo pisze:
TxT pisze:Chcesz jak najwiekszą dzwignię, żeby przetrwać spadki? Tzn stop out i nowy depozyt?

XM nie polecam do ea.
Możesz rozwinąć , dlaczego nie polecasz XM do EA , interesuje mnie ponieważ mam tam rachunek i chodzi parę EA ...jakieś złe doswiadczenia??
Tak, złe doświadczenia. Miałem jednocześnie to samo EA w armadzie i XE i w armadzie chodzilo OK, a w Xe byly problemy z realizacjami, parę przesunieć, generalnie słabo. Dlatego nie polecam koledze, który chce się maksymalnie lewarować za mała kasę bo mu jedno przesunięcie wyczyści konto

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Stały lewar 1:500 w IC Markets ( nie zmieniają podczas weekendów lub podczas wydarzeń jak niektórzy brokerzy ). Niski spread + niska prowizja, polecam.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: oiro »

Bardzo dziękuję za rady.
Sam nie wiem co myśleć do XM mnie przekonują 2 rzeczy:
- gratis do 500$ - ja chce przetestować w rzeczywistości strategię i chce na to przeznaczyć możliwie najmniejsze środki dodakowe np. 200$ są dlamnie ważne w tym kontekście
- XM reklamuję swoje serwery VPS - chcę z tej usługi skorzystać gdyż mój ea musi działać 24h na dobę.
Dodam ze moje ea zawiera dużo trans. o TP często równym 20 pips.
Czy ktoś jeszcze oprócz Kolegi korzysta z XM - oraz czy te przesunięcia są częste ( ja będę zawierał ok 30 tranz / dzień) ?

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam
Bardzo dziękuję za rady.
Sam nie wiem co myśleć do XM mnie przekonują 2 rzeczy:
- gratis do 500$ - ja chce przetestować w rzeczywistości strategię i chce na to przeznaczyć możliwie najmniejsze środki dodakowe np. 200$ są dlamnie ważne w tym kontekście
- XM reklamuję swoje serwery VPS - chcę z tej usługi skorzystać gdyż mój ea musi działać 24h na dobę.
Dodam ze moje ea zawiera dużo trans. o TP często równym 20 pips.
Czy ktoś jeszcze oprócz Kolegi korzysta z XM - oraz czy te przesunięcia są częste ( ja będę zawierał ok 30 tranz / dzień) ?
1. Jeżeli chcesz przetestować swoją strategię to musisz wpierw zwrócić uwagę na warunki handlowe które oferuje ci broker. Same niskie spready tutaj nie wystarczą a o innych czynnikach nawet nie wspomnę. Nie zrozum mnie źle, nie chcę krytykować żadnego brokera ale często zdarza się tak, że wszystkie strategie wykładają się ponieważ masz z góry narzuconą odległość SL od ceny. Zazwyczaj takie praktyki stosują brokerzy działający w oparciu o model MM, nawet jeżeli oferują konta STP/ECN. Oczywiście możesz to sprawdzić w specyfikacji kontraktów. Jeżeli wartość równa się zero można z powodzeniem testować strategię.

2. Jeżeli twoją strategię obsługuje EA to należy najpierw sprawdzić gdzie znajdują się serwery brokera oraz dostawców VPS. Ma to olbrzymie znaczenie ponieważ w najlepszym przypadku uzyskasz opóźnienia od 0,5-1,0 ms a najgorszym takie same albo nawet gorsze jak pomiędzy twoim komputerem a serwerem brokera. Ja się domyślasz HFT w takich warunkach odpada....

Sam ze swej strony polecam ci brokera IC Markets który oferuje nie tylko zerowe lub ujemne spready, ale także konta bez żadnych ograniczeń oraz prawdziwe środowisko ECN. Na kontach IC Markets każda strategia nabiera przysłowiowego wiatru w żagle. Serwery ICMarkets znajdują się w największym parku danych na świecie, czyli Equinix w Nowym Yorku i Londynie (NY4 i LD5), krzyżują się tam z serwerami dostawców technologi VPS. Jeżeli swoja strategia generuje miesięcznie min 100 lotów wówczas możesz aplikować o sponsorowany serwer VPS i jednego z wiodących na rynku dostawców.

Jeżeli chcesz manualnie przeprowadzić testy możesz to z powodzeniem zrobić na kontach demo IC Markets ponieważ mają ten sam price-fead co konta rzeczywiste i nie są w żaden sposób ograniczone czasowo. Więcej na temat brokera możesz znaleźć w jednym z wątków przedstawionych pod tym linkiem: http://forexcity.pl/brokerzy/icmarkets

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Darooo
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 30 mar 2013, 14:59

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: Darooo »

oiro pisze:Bardzo dziękuję za rady.
Sam nie wiem co myśleć do XM mnie przekonują 2 rzeczy:
- gratis do 500$ - ja chce przetestować w rzeczywistości strategię i chce na to przeznaczyć możliwie najmniejsze środki dodakowe np. 200$ są dlamnie ważne w tym kontekście
- XM reklamuję swoje serwery VPS - chcę z tej usługi skorzystać gdyż mój ea musi działać 24h na dobę.
Dodam ze moje ea zawiera dużo trans. o TP często równym 20 pips.
Czy ktoś jeszcze oprócz Kolegi korzysta z XM - oraz czy te przesunięcia są częste ( ja będę zawierał ok 30 tranz / dzień) ?
Mam konto w XM , też mam tam uruchomione EA na koncie micro , jeżeli pytasz o AUD NZD to ta przekleta odległość SL czy TP od ceny wynosi tutaj 210 punktów ....21 pipsów wyglada to masakrycznie ...twoje zlecenie i długo długo nic i nareszcie jest TP , jesli EA chciałoby wystawić TP czy stopa wczesniej , wiadomo nic sie nie zadzieje , po prostu nie bedzie takiego ST TP wszystko inne da sie przeżyć ogólno obowiązujący standard . VPS kosztuje jezeli masz mniej na koncie niz 5K usd ....28 us m-c .Jesli mowimi o IC Markets , to nie wiem czy gdzieś nie wyczytałem ,że ogolnie posiadanie tam rachunku jest płatne , nie jestem pewny , ale zwroć uwage.

Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Re: Broker z dużą dzwignią dla AUDNZD

Nieprzeczytany post autor: oiro »

Darooo pisze:
oiro pisze:Bardzo dziękuję za rady.
Sam nie wiem co myśleć do XM mnie przekonują 2 rzeczy:
- gratis do 500$ - ja chce przetestować w rzeczywistości strategię i chce na to przeznaczyć możliwie najmniejsze środki dodakowe np. 200$ są dlamnie ważne w tym kontekście
- XM reklamuję swoje serwery VPS - chcę z tej usługi skorzystać gdyż mój ea musi działać 24h na dobę.
Dodam ze moje ea zawiera dużo trans. o TP często równym 20 pips.
Czy ktoś jeszcze oprócz Kolegi korzysta z XM - oraz czy te przesunięcia są częste ( ja będę zawierał ok 30 tranz / dzień) ?
Mam konto w XM , też mam tam uruchomione EA na koncie micro , jeżeli pytasz o AUD NZD to ta przekleta odległość SL czy TP od ceny wynosi tutaj 210 punktów ....21 pipsów wyglada to masakrycznie ...twoje zlecenie i długo długo nic i nareszcie jest TP , jesli EA chciałoby wystawić TP czy stopa wczesniej , wiadomo nic sie nie zadzieje , po prostu nie bedzie takiego ST TP wszystko inne da sie przeżyć ogólno obowiązujący standard . VPS kosztuje jezeli masz mniej na koncie niz 5K usd ....28 us m-c .Jesli mowimi o IC Markets , to nie wiem czy gdzieś nie wyczytałem ,że ogolnie posiadanie tam rachunku jest płatne , nie jestem pewny , ale zwroć uwage.
Czy mógłbyś to dokładnie opisać bo nie bardzo rozumiem, ogólnie ja nie korzystam z TP/SL tylko strategia wysyła OrdeClose na zakończenie (TP i Sl ustawiam tylko na wypadek awarii ea) - czyli jeśli cena odejdzie od ceny zawarcia o np. 10 pipsów (czyli ok 6-7 pipsow zysku) to nie mogę zamknąć trans.? te 21pipsow wynika z ich jakiegoś regulaminu?

ODPOWIEDZ