Broker z Bitcoin

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

edit:
już sam sprawdziłem na własnym koncie.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

MarioDM pisze:Coraz lepiej :

"Wzrost Bitcoina do $1000 w 2013 był zaplanowaną manipulacją rynkową?"

https://comparic.pl/wzrost-bitcoina-do- ... a-rynkowa/
Ok i co z tego? to nie dowodzi w żadnym wypadku słabości Bitcoina, a tylko giełd, skoro manipulacja była ewidentnie z poziomu giełdy. Popraw mnie jeśli się mylę - wykopanie jednego Bitcoina kosztuje w przybliżeniu tyle, ile jego obecna wartość na giełdzie. Czyli cena jest rynkowa, ma pokrycie w towarze jakim jest prąd i spalone karty graficzne, więc jak najbardziej ma pokrycie w towarze. Rozumiem, że o bańce mogą mówić żurnaliści onetu czy podnieceni emeryci. A że ktoś kiedyś zarobił przez pompowanie kursu - było a nie jest, na mniej płynnych walutach się nie da? A jakim cudem Soros wydmuchał BOA??? to ten sam mechanizm. Wg mnie koszerny ( mówię ogólnie o pump & dump a nie o machlojkach z nierynkowymi cenami opisanymi w artykule). I wątpię czy tak łatwo BTC upadnie: portfel przy zachowaniu podstaw bezpieczeństwa jest całkowicie anonimowy, możliwości, podrobienia żadne, idealny środek do przechowywania kasy bez wiedzy fiskusa. Tyle, że teraz nastało szaleństwo spekulacyjne które trzeba przeczekać.

BTW:"spekulatorzy giełdowi", autor artykułu wynalazł nazwę brzmiącą IMHO o wiele dumniej od zwykłego "spekulant".
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Gal_Anonim pisze:Jeżeli ktoś potrafi zarabiać na forexie,
to przy wysokich kwotach jakie trzeba zainwestować w 1 BTC,
niskiej dźwigni i niesamowicie wysokim ryzyku handlem BTC.
Równie dobrze można by zarobić handlując podobnymi kwotami
z trochę większą dźwignią zwykłymi parami walut.
A ograniczenia, które nakładają brokerzy tylko potwierdzają,
jak olbrzymie ryzyko niesie ze sobą handel BTC.
http://monitorprawa.pl/
Lepiej nie nakłaniać do złego :p
-- sob 30-12-2017, 14:16 --

BTC będzie wart tyle samo co na początku czyli - NIC.
Wygląda na to, że bańka pękła i BTC leci dzisiaj na pysk.
Bitcoinowe leszcze robią teraz pod siebie.
Kontrakty terminowe CME na Bitcoina zamiast polepszyć jego sytuację,
jak wielu oczekiwało, staną się gwoździem do trumny BTC.
Od chwili ich wprowadzenia 17-12-2017, BTC leci cały cas w dół.
I nie wygląda to na korektę.
Tyle, że nawet Polska pranuje własne krypto

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Polska nic nie planuje. to jakiś hoax/fake news. NBP i ministerstwo cyfryzacji opublikowało już dementi... :568:

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Planować sobie mogą, bo państwowe krypto ma same zalety ( dla państwa). Wyobraź sobie, że każdy elektroniczny złoty ma swój unikalny numer, sprawa prosta jak góralska fajka - można swobodnie śledzić każdy pieniądz i wyłapywać wszystkich nim płacących przestępców, nie da się sfałszować bo system podniesie natychmiast alarm w wypadku zdublowania, lub dostania się numeru z po za systemu. Natomiast sam artykuł to już bajki - jak słusznie zauważył Sąsiad - zdementowane.
Polscy informatycy nie są w stanie przypisać składki ZUS do jej płatnika - zajmuje im to tyle czasu ile istnieje internet.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Komunikat od TMS :

"Zmiany dotyczą specyfikacji dla instrumentu BITCOIN, który od dnia 12 lutego 2018 roku będzie kwotowany w oparciu o nowy instrument bazowy, jakim jest kontakt terminowy na wartość referencyjną Bitcoina notowanego na giełdzie Chicago Mercantile Exchange.

W konsekwencji zmianie ulegną:
- godziny handlu,
- maksymalny limit zaangażowania netto z 5 na 10 lotów
()
Jednocześnie TMS Brokers wskazuje, że w konsekwencji zmiany instrumentu bazowego ww. instrument finansowy będzie podlegał rolowaniu na kolejne serie kontraktów na zasadach określonych w regulaminie świadczenia usługi."

Na platformie MT4 z kolei napisali:

"9 lutego 2018 r. po zamknięciu handlu nastąpi zmiana instrumentu bazowego dla BITCOIN, kt�ry od dnia 12 lutego 2018 roku będzie kwotowany w oparciu o nowy instrument bazowy, jakim jest kontakt terminowy na wartość referencyjną Bitcoina notowanego na giełdzie Chicago Mercantile Exchange.

W związku z występującą r�żnicą w cenie pomiędzy bieżącym kwotowaniem na platformie TMS Brokers, a kwotowaniem nowego instrumentu bazowego, rachunki Klient�w, kt�rzy posiadają otwarte pozycje na tym instrumencie zostaną uznane, bądź obciążone, dodatkowymi punktami swapowymi w zależności od posiadanych pozycji.

Na chwilę obecną punkty swapowe wynoszą (wartość orientacyjna wyrażona w punktach notowań):

• BITCOIN dla pozycji długiej -2700 pkt. dla pozycji kr�tkiej +2700 pkt."

Dziwi mnie tylko, iż nic nie wspominają o mozliwości otwierania pozycji, gdyz nie zauważyłem komunikatu aby odwołali zakaz otwierania nowych pozycji.
Dodatkowo nic nie wspominają o spreadzie. Jak widać kurs BTC od razu skoczy o 2700 czyli na tę chwile na 11 tysi.

-- piątek 23 lut 2018, 10:02 --

CD BTC w TMS

Spread zjechał do 65 $ i utrzymuje się taki od ponad tygodnia. Dodatkowo w reklamie TMS chwali się, że pozycję można utrzymać przez 365 dni. Nie napisali konkretnie, że akurat BTC, ale tak to odebrałem z reklamy. Należałoby to jednak sprawdzić czy aby na pewno. Maksymalna pozycja to 10 lotów.
Okazuje się, że TMS ma najniższy na razie spread, choć i tak kosmiczny.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kolejny komunikat od TMS ws. Bitcoina, z 6 marca br.. Zmiany wchodzą w życie 11.03.
Zmianie ulegają warunki handlu dla instrumentu BITCOIN:
• Godziny handlu: poniedziałek – czwartek 00:30 - 22:30; piątek 00:30 - 22:00
• zasady kwotowania: co do zasady wszystkie ceny pochodzą z giełdy CME, jednakże w przypadku braku płynności na instrumencie bazowym, gdy spread rynkowy przekroczy wartość 1000 USD TMS Brokers nie będzie brał pod uwagę takiego kwotowania.

W przypadku usługi TMS Trader, dla instrumentów finansowych kwotowanych ze spreadem transakcyjnym docelowym, w piątek spread ten będzie ulegał zmianie na wartości wskazane w Specyfikacji Instrumentów Finansowych o godzinie 21:55 (przedmiotowa zmiana dotyczy zapisów w Tabeli 1: Specyfikacja kontraktów CFD opartych o pary walutowe oraz Tabeli 3: Specyfikacja kontraktów CFD opartych o surowce).
BTC/USD dostępne na kontach live w Dukascopy Bank. Prawdopodobnie w ciągu 1-2 tygodni będzie też w D. Europe.

-- pt 27-04-2018, 11:08 --

Zmienność siadła, to i zainteresowanie spadło ;). Ale ostatnio znów coś zaczyna się dziać.

Tymczasem Dukascopy zdążyło wprowadzić handel na BTC w Europe i Bank.

A Tickmill mocno zredukował spready. Dziś na razie obserwuję średnio 11-12$, a max. mam 15$. Całkiem nieźle, zważając na fakt, że nie ma dodatkowej prowizji, a konkurenci cały czas trzymają się wartości 70-75$.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorzfxbiz
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2017, 21:57

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: Grzegorzfxbiz »

hej, ja handluje na kontraktach futures na bitcoina GXBT na gieldzie chicagowskiej CME lub CBOE to jest jednak rynek regulowany.

Awatar użytkownika
amneziahaze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 29 maja 2017, 01:26

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: amneziahaze »

Korzystam z oferty XTB. Oczywiście już raz poległem na depo przy FX, zakładałem, że będzie łatwiej.
Gal_Anonim pisze:BTC będzie wart tyle samo co na początku czyli - NIC.
Wygląda na to, że bańka pękła i BTC leci dzisiaj na pysk.
Kontrakty terminowe CME na Bitcoina zamiast polepszyć jego sytuację,
jak wielu oczekiwało, staną się gwoździem do trumny BTC.
Od chwili ich wprowadzenia 17-12-2017, BTC leci cały cas w dół.
I nie wygląda to na korektę.
Serio? W 2011-2013 i trochę po pisali dokładnie to samo. Smart money miałeś w 2015-2016.
Bitcoinowe leszcze robią teraz pod siebie.
Nikt nie robi pod nikogo. Po prostu weszły kolejne możliwości. Pęknięcie bańki prognozowaliśmy mniej więcej na poziomach 5.000-8.000usd, 30% altów z nadwyżek nie zdążyłem sprzedać i czekam z nimi do 2019-2021r. W zasadzie patrzenie na krypto przez pryzmat samego BTC jest w mojej opinii zwyczajnie naiwne i dziwi, zakładając, że to tutaj są ludzie naprawdę znający się na rzeczy. Ale to tylko prywatna opinia, być może jestem w błędzie.

ODPOWIEDZ