Broker z Bitcoin

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ciężko powiedzieć w jakim kierunku pójdzie handel kryptowalutami. Rośnie grono zwolenników, że nie jest to "jakaś tam bańka" tylko przyszłość walutowa i obecna cena BTC jest śmiesznie niska.

To też sprawia, że brokerami z BTC interesują się osoby, które niekoniecznie chcą nawet inwestować na Forexie. Nikt nie wie jak to się rozwinie... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Tadeusz1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2017, 11:11

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: Tadeusz1 »

Cześć, szukam brokera u którego można handlować na kryptowalutach, ostatnio większość skupia się głównie na pięciu najważniejszych: bitcoin, dash, ethereum, ripple, litecoin. A co sądzicie o bitcoinie cash? Znalazłem brokera, który go oferuje - AvaTrade [urlhttps://avatradepolska.pl/promocje/5-kryptowalut-w-jednym-miejscu.html?utm_source=forex_nawigator_biz&utm_medium=forum_post&utm_campaign=bitcoin_cash[/url] - co o nim myślicie w kwestii handlu na kryptowalutach? A może znacie innego brokera, który ma również bitcoina cash na platformie?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Długo nie trzeba było czekać :). XTB wprowadza handel w weekendy na wszystkich 5 oferowanych kryptowalutach. Będzie tylko krótka przerwa miedzy 22 w piątek do 4 rano w sobotę. Zmiany wchodzą juz w ten weekend.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

tadek_paw
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2017, 15:27

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: tadek_paw »

Fiodor33 pisze:Zestawienie... klasa.
Co do Plus500 to trzeba przyznać, że nie królują wśród brokerów, głownie za sprawą dramatycznych spreadów.

Gdzieś w wątku o XTB na brokerach pisałem i ktoś tam się dorzucał o plotach, że mają puścić krypto 24/7 ale to odsyłam do tego wątku, co by się nie powtarzać.
z tego co widziałem na stronie XTB to od niedawana mają w swojej ofercie handel kryptowalutami dostępny 7 dni w tygodniu.Handel od soboty 4:00 do piątku 22:00.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: raposo »

tadek_paw pisze:
Fiodor33 pisze:Zestawienie... klasa.
Co do Plus500 to trzeba przyznać, że nie królują wśród brokerów, głownie za sprawą dramatycznych spreadów.

Gdzieś w wątku o XTB na brokerach pisałem i ktoś tam się dorzucał o plotach, że mają puścić krypto 24/7 ale to odsyłam do tego wątku, co by się nie powtarzać.
z tego co widziałem na stronie XTB to od niedawana mają w swojej ofercie handel kryptowalutami dostępny 7 dni w tygodniu.Handel od soboty 4:00 do piątku 22:00.
W sumie napisałem to jeden post wyżej :)

Btw. konkurenci nie śpią. XM wprowadził krypto wczoraj (handel 5 dni w tygodniu), Dukascopy zapowiedziało, że zrobi to "lada moment".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

tadek_paw
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2017, 15:27

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: tadek_paw »

sorry faktycznie. co do rynku to widać coraz większe zainteresowanie kryptowalutami. tak więc nie dziwię się, że kolejni brokerzy zaczynają uruchamiać handel 7 dni w tygodniu ;)

Fiodor33
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 sie 2017, 23:45

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: Fiodor33 »

A słowo ciałem się stało :wink: czyli w każdej plotce jest ziarnko prawdy.

Odnosząc się jeszcze do wcześniejszych wpisów, może są to groszowe przychody ale w w tym momencie, aktulanie ciężko powiedzieć co jest większe bańka na BTC czy sztuczny szum wokół tego wywoływany. Jedno jest pewne popularność krypto rośnie także XTB może się to tylko opłacić, nam zresztą też :D

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Witam ,
Chciąłbym się dowiedzieć czy znacie może brokera który oferuje handel PLN/BTC lub w połączeniu z inną kryptowalutą ....

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: raposo »

mirek brzezinski pisze:Witam ,
Chciąłbym się dowiedzieć czy znacie może brokera który oferuje handel PLN/BTC lub w połączeniu z inną kryptowalutą ....
To chyba tylko na giełdach BTC można próbować np. Bitbay...

Tymczasem kolejny broker FX z MT4 wprowadza Bitcoin do oferty:
https://forexclub.pl/tickmill-wprowadza ... j-10-pips/

Spready od 7 pips, lewar 1:20, krótka sprzedaż ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: Broker z Bitcoin

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

Rozumie, dziękuję za informację. Zastanawia mnie jedynie, czemu w dobie takiej popularnosci kryptowalut brokerzy nie mają w ofercie takiej pary ( czyżby za drogie koszty wprowadzenia na plaatformę od dostawcy płynnosci ) ?....

ODPOWIEDZ