Broker bez limitu zleceń

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker bez limitu zleceń

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Baton pisze:Limit dotyczy 1 konta, a ilość kont nie jest najczęściej ograniczana... Aha, w XM dotyczy sumarycznej ilości pozycji na wszystkich kontach :?
Często ilość kont jest właśnie ograniczana. Niektórzy brokerzy wymagają, aby kolejne subkonta były otwierane w innej walucie depozytowej lub na innej platformie (o ile oferują więcej niż jedną). W przypadku, gdy chcemy otworzyć drugie konto w tej samej walucie często chcą, aby podać odpowiedni ku temu powód. Ale oczywiście, zdarzają się wyjątki.

Ogólnie rzecz biorąc wcale nie jest z tym tak łatwo jak można by oczekiwać... Kolejne konto to dodatkowy obowiązek rozliczania go przez księgowość (nawet jeśli nic się na nim nie dzieje). Dodatkowo, jeśli mamy 10 subkont, gdzie na każdym handlujemy tylko mikrolotami to dla brokera to średni interes i może mu się to nie spodobać... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Broker bez limitu zleceń

Nieprzeczytany post autor: Baton »

raposo pisze:
Baton pisze:Limit dotyczy 1 konta, a ilość kont nie jest najczęściej ograniczana... Aha, w XM dotyczy sumarycznej ilości pozycji na wszystkich kontach :?
Często ilość kont jest właśnie ograniczana. Niektórzy brokerzy wymagają, aby kolejne subkonta były otwierane w innej walucie depozytowej lub na innej platformie (o ile oferują więcej niż jedną). W przypadku, gdy chcemy otworzyć drugie konto w tej samej walucie często chcą, aby podać odpowiedni ku temu powód. Ale oczywiście, zdarzają się wyjątki.

Ogólnie rzecz biorąc wcale nie jest z tym tak łatwo jak można by oczekiwać... Kolejne konto to dodatkowy obowiązek rozliczania go przez księgowość (nawet jeśli nic się na nim nie dzieje). Dodatkowo, jeśli mamy 10 subkont, gdzie na każdym handlujemy tylko mikrolotami to dla brokera to średni interes i może mu się to nie spodobać... :)
Jeśli chodzi o drugi fragment, tzn. ten że brokerowi może się to nie spodobać, to w 100% racja. Właśnie XMowi się to nie spodobało i mnie zbanował. Niby zbyt obciążałem im serwer ilością zleceń, ale to było uciążliwe kiedy dużo zacząłem zarabiać.

Z mojego doświadczenia napiszę że nie ma problemów z ilością kont, a co za tym idzie zleceń w IC Markets, Pepperstone, Admiral Markets.

ODPOWIEDZ