mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
6
27%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

aldona.sss pisze: Czy powinnam pojechac do tego Morawieckiego? Czy to w porzadku czlowiek jest czy tez jakis cfaniaczek?
jak kazdy polityk...

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

aldona.sss pisze:podobno oszusty z DM mGangu (mforex) maja jakąś sprawę w sondzie teraz w w-wie w sprawie przekrętu 15.01, czy ktoś coś wiecej wie - jaki sond, kiedy sprawa, co i jak ? Na ile wydymali klienta ? Oby w dupe od sondu dostali i odechcialo im sie tych wszystkich krentactw !

kurna oby Ci złodzieje dostali wreszcie nauczke !

-- 28 lis 2015, 22:16 --

byłam we wrześniu w warszafie specjalnie na marszu co Kukiz organzizował przeciwko mGangowi i innym bankom ktore oszukuja kleitnow. Glownie tam poznalam ludzi ze stowarzyszenia Stopbankowemubezprawiu.pl i opowiedzialam im o tym co sie stalo 15.01 ludziom grajacym na forexach i jak mGang ich potraktowal. Wszyccy byli zszkowania i nie mogli uwierzyc ze mGang rzada zaplaty jakis debetow no to ja im pokazalm co nieco. Odradzali mnie gre na forexe. Kazali mnie napisac list do Pawla kukiza w tej sprawie. Napisalam ale oni ni w zab nie rozumieja o co chodzi.. Odpisal mi jaki Kornel Morawiecki od kukiza ze niby chce sie ze mna spotkac w warszawie i posluchac ale ja nie moglam przyjechac bo nie mialam z kim dzieci zostawic. ja to sobie mysle ze wreszcie musi sie zebrac grupa ludzi przeciwko domu maklerskiemu i zeby wreszcie tak po ludzki dostali co im sie nalezy za to co ludziom zrobili. Jak wy saadzicie trejderzy ?

Czy powinnam pojechac do tego Morawieckiego? Czy to w porzadku czlowiek jest czy tez jakis cfaniaczek?
Aldona. Zostań kobieto lepiej w domu. Dziećmi się zajmij, poczytaj o Kornelu Morawieckim, w pisowni się podciągnij. Inaczej to ci nawet palta w szatni nie pozwolą zostawić.

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Jareczku od mojej pisowni to ty sie synku odpindol, bo nie o to tu sie rozchodzi. A na polityce nie kazdy znac sie musi mondralo.

Ja i obecni tu forumowicze chcą wiedzieć czy toczy się sadzie sprawa przeciwko mForex w związku z 15 stycznia na CHF. Tak? I o to chodzi.

Proszę żeby przedstawiciel mForex poinformował forumowiczów, bo może chcemy w rozprawie uczestniczyć i zostać wezwani na świadki żeby opowiedziec o przekrecie i o tym jak oni ludzi oszukali. Dobrze by było.

No i wszystkim walczocym z mGangiem i innymi złodziejami zdrówka życzę :564:

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

Aldona: rzeczywiście, popracuj nieco nad ortografią i zluzuj ton :p

Dom Maklerski mBanku: proszę o jasną informację, czy toczy się przeciwko wam sprawa sądowa opisana przez koleżankę. Myślę, że wszyscy z nas mają prawo się o tym dowiedzieć, a w razie możliwości wziąć w niej udział. Każda rozprawa jest jawna i dostępna dla publizności, chcielibyśmy poznać wasze argumetny i zarzuty skierowane pod waszym kątem przez klientów. Myślę, że mamy do tego prawo jako obywatele, a przede wszystkim wasi klienci.

Raposo, prośba do Ciebie, abyś swoimi wićmi zwrócił się do mBanku z zapytaniem i nas poinformował co i jak.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Mogę Wam zagwarantować, że przedstawiciele wszystkich polskich brokerów przeglądają fora ale stronią od brania udziału w dyskusji z racji nerwowości niektórych użytkowników, którzy czasem za wszelką cenę próbują dokonać 'prowokacji' i publicznego linczu (jak zresztą widać :) ). Osobiście im się nie dziwię, tym bardziej, że w wielu sprawach nie mogą wypowiadać się publicznie więc ich szanse na obronę są znikome.

Mi nic o sprawie sądowej nie wiadomo. Jeśli się czegoś dowiem to dam znać. Ale proponuję najpierw po szczegółowe informacje udać się do źródła. Skoro ktoś wie, że owa rozprawa jest to zapewne też wie kiedy ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

raposo pisze:
Mi nic o sprawie sądowej nie wiadomo.
..bo musisz pytać o rozprawę sondowom.

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Aha czyli jeśli chcę pójść na salę rozpraw i posłuchać co mówią strony to jest to prowokacja :lol: gratuluję :lol:

Jeśli jakiś proces jest relacjonowany w mediach (np. sprawa pozwu zbiorowego przeciwko mBankowi) to też jest to prowokacja bo dziennikarze komentują sprawę w mediach, głos zabierają politycy, prawnicy, a ludzie wypowiadają się na forach internetwoch - cóż za prowokacja !

Czyli najlepiej sprawę ocenzurować, rozpatrzeć za zamkniętymi drzwiami bez udziału kogokolwiek, jak w ciemnych latach PRL, żeby nikt się nie dowiedział, nikt niczego nie skomentował i nikt nie wyciągnał wniosków....

Moje uszanowanie Panowie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

tomkot00 pisze:Aha czyli jeśli chcę pójść na salę rozpraw i posłuchać co mówią strony to jest to prowokacja :lol: gratuluję :lol:
Dziwne, że tak to sobie zinterpretowałeś ale OK... ;) Ja natomiast w pierwszej części postu miałem na myśli sposób w jaki prowadzi się tu dyskusję i w jaki chcecie się dowiedzieć czegoś konkretnego używając serii stwierdzeń typu "mGang", "złodzieje", "mondrale", "oby w dupe dostali" licząc, że przedstawiciele brokera nagle ochoczo będą chcieli z Wami tutaj rozmawiać. Rozumiem, że gdzie pieniądze, tam i emocje ale czy tędy droga? Nie odpowiadajcie... ;)

Do rozprawy odnoszę się w drugiej części postu. Jak czegoś się dowiem to przekażę info. I tyle.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Raposo dzięki za szybką odpowiedź.

Jedno sprostowanie - to Paweł Kukiz i Kornel Morawiecki nazwali ich "mGangiem" :d

Pozdrawiam !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Nie liczyłbym na wypowiedź przedstawiciela mForex. Po czarnym czwartku nabrali wody w usta i nie pokazali się już na forum. Zresztą co by mieli powiedzieć ? Patrząc po odpowiedziach na reklamacje nie mają zbyt wielu argumentów . Sensownych nie mają wcale.
aldona.sss pisze:
Czy powinnam pojechac do tego Morawieckiego? Czy to w porzadku czlowiek jest czy tez jakis cfaniaczek?
Z tego co wiem to Morawiecki to działacz Solidarności z lat 80-tych. Nie brał dotąd udziału w polityce (czytaj : nie wykazał się złodziejstwem) i wydaje mi się uczciwym i przyzwoitym człowiekiem, ale ... ma już swoje lata i forex może być dla niego zbyt złożoną kwestią. Może i chciałby pomóc, ale może nie zrozumieć dobrze problemu.
Taki Petru to pewnie dobrze jarzy o co kaman. Tyle, że to człowiek z bankowej sitwy. Gdybyś z nim dobrze zagadała to kto wie ? Może dla poprawy wizerunku by się tym zajął.

BTW Zdaje się, że niektórzy forumowicze nie zajarzyli, iż Aldona celowo pisze takim stylem. To był po prostu słowny żart.
Panowie ! Więcej luzu !
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ