Brak motywacji do gry...

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

michal_fun pisze:no i w czym tkwil problem z ta motywacja ?
przecież napisałem 2 posty wcześniej o co trybiło ;) chciałem się posiłkować interwałem H4 jeśli chodzi o główne sygnały, ale jest na nich jednak zbyt dużo szumu, toteż przesiadłem się na D1 i eureka! wszystko elegancko widać :) zatem teraz wszystkie wejścia będą zgodne z trendem na D1, a sygnałów będę szukać na H1, z potwierdzeniem na M30 i M15, przy czym główne wejście będzie zawierane na interwale 15-minutowym :) przez weekend przewertuję sobie jeszcze wykresy, popatrzę co i jak, potestuję i zobaczymy co z tego wyniknie ;) jestem dobrej myśli bo wygląda to teraz naprawdę dobrze :P

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

to taki bardziej problem techniczny jak motywacyjny no ale jak zadzialalo to najwazniejsze :) powodzenia
Myśleć i działać jak Goldman !

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

michal_fun pisze:to taki bardziej problem techniczny jak motywacyjny no ale jak zadzialalo to najwazniejsze :) powodzenia
tak, tylko z tą różnicą że problemy techniczne automatycznie powodują problemy motywacyjne bo skoro w pewnym momencie zaczynasz się w tym wszystkim gubić to efekt jest jaki jest ;) wczoraj spokojnie obserwowałem sobie rynek i było kilka naprawdę genialnych okazji do wejścia, ale testy zaczynam dopiero od poniedziałku :) mam przeczucie że tym razem z tej mąki będzie chleb :P


pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Co tu dużo mówić, typowa ściema ;) Nie zarabiasz kasy, a kozaczysz tak jakbyś był mistrzem nad mistrzami. Skoro dla Ciebie nie ma problemu zrobić kilkaset % w ciągu tygodnia to robisz z miliona (bo raczej tyle już masz tak?) z 5 milionów i zrób sobie wakacje w Dubaju. Jeśli zacznie brakować to ponownie otwórz wykres i posiedź przez tydzień aby zarobić kolejne miliony ;) Wróć na ziemię... Pozdro
No pain, no gain

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

lucek pisze:Co tu dużo mówić, typowa ściema ;) Nie zarabiasz kasy, a kozaczysz tak jakbyś był mistrzem nad mistrzami. Skoro dla Ciebie nie ma problemu zrobić kilkaset % w ciągu tygodnia to robisz z miliona (bo raczej tyle już masz tak?) z 5 milionów i zrób sobie wakacje w Dubaju. Jeśli zacznie brakować to ponownie otwórz wykres i posiedź przez tydzień aby zarobić kolejne miliony ;) Wróć na ziemię... Pozdro
hahaha, i pisze to ktoś kto jeszcze niedawno zasypywał moją skrzynkę prywatnymi wiadomościami dotyczącymi skalpowania w oparciu o świece japońskie i wolumen :d nie mam w tym momencie pytań - wnioski niech każdy wyciągnie sam ;)


pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Twoja odpowiedź jest nie trafiona ;)

Rozmawiamy o Twojej motywacji i setek % które wykręcasz w tygodniu. To Ty publicznie się chwalisz jaki to zajebisty nie jesteś i wygadujesz takie głupoty, że tylko kompletny idiota w to uwierzy (bez pokrycia) ;)

Zacząłeś temat od motywacji, a skończyłeś chwaląc się jaki to PRO jesteś. Jeśli chcesz się pochwalić wynikami to załóż temat w dziale przeznaczonym do tego i jeśli to co piszesz pokrywa się ze stanem faktycznym to z miłą chęcią będę patrzeć jak Ci konto buchnie - lubię patrzeć na ludzi sukcesu ;)

----
ps. jestem cienki bolek i się z tym nie kryje ;)

Pozdrawiam Serdecznie
No pain, no gain

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

lucek pisze:Twoja odpowiedź jest nie trafiona ;)

Rozmawiamy o Twojej motywacji i setek % które wykręcasz w tygodniu. To Ty publicznie się chwalisz jaki to zajebisty nie jesteś i wygadujesz takie głupoty, że tylko kompletny idiota w to uwierzy (bez pokrycia) ;)

Zacząłeś temat od motywacji, a skończyłeś chwaląc się jaki to PRO jesteś. Jeśli chcesz się pochwalić wynikami to załóż temat w dziale przeznaczonym do tego i jeśli to co piszesz pokrywa się ze stanem faktycznym to z miłą chęcią będę patrzeć jak Ci konto buchnie - lubię patrzeć na ludzi sukcesu ;)

----
ps. jestem cienki bolek i się z tym nie kryje ;)

Pozdrawiam Serdecznie
hmmm, ja rozumiem że upał dzisiaj dokucza, ale że aż tak? :d pokaż mi proszę gdzie napisałem że robię XXX% tygodniowo, gdzie chwalę się że jestem zajebisty, itd. :) wypisujesz brednie kompletnie bez żadnego pokrycia i dowodów, starając się obronić i tak już swoją nędzną pozycję (wzmianka o PW zabolała, co nie? niby masz mnie za leszcza, ale to Ty codziennie prosiłeś mnie o wyniki, porady, itd., więc w takim razie kim Ty jesteś w tej sytuacji? ;) ) :) nie mam zamiaru chwalić się rezultatami - pochwaliłem się jedynie tym że mam MOŻLIWOŚCI zarobienia dużej sumy pieniędzy dzięki narzędziom które posiadam, a to czy rzeczywiście uda mi się tego dokonać zależy już tylko i wyłącznie ode mnie :) system cały czas sprawdzam i obserwuję, od poniedziałku zaczynam testy, bo pod względem scalpingu sprawdził się i to zajebiście, z tym że nie mam zbytnio ochoty siedzieć pół dnia przed kompem żeby sobie nastukać ileś tam złotych :) wystarczy mi kilka dobrych trejdów i będę usatysfakcjonowany ;)

pozostałym osobom które również kusi wylanie na kogoś wiadra pomyj bez uzasadnienia mogę przekazać tylko jedno - stukajcie sobie po tych parę procent rocznie, ale pamiętajcie też o jednym - niektórzy już na samym starcie są o lata świetlne przed wami ;)


pozdrawiam a temat proszę zamknąć żeby nie robić zbędnego offtopu :)

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Upał? Dzisiaj jest w miarę chłodno więc to pewnie nie to .

Nie napisałeś, że robisz XXX% tygodniowo tylko kilkadziesiąt % dziennie nie stanowi dla Ciebie problemu i potrafisz zrobić z paru złociszy porządny kapitał. Z resztą przeczytaj sobie swoje posty i odpowiedzi na nie jakie Ci udzielili koledzy np (sureshot):
zarabiasz i zarabiasz i tyle zarabiasz , ze juz ci sie nawet nie chce zarabiac, mnozysz konto wielokrotnie na danych, potem po kilkadziesiat pipsow na godzine, kilkadziesiat procent dziennie :):):), z tym ze musisz podreperowac psychike i miec jakies sensowne konto to chyba zartowales z twoim skillem to tydzien chyba powinien wystarczyc, (przeciez chyba nie wydales wszystkiego na tego robota??), zal ci ludzi ktorzy nie zarabiaja jak ty po kilkadziesiat procent dziennie, a teraz dzien pozniej zmieniasz zdanie, ze to jednak nadal nie to, freakout mam nadzieje ze bedziesz kontynuowal ten watek jeszcze dlugo, bo minelo niewiele czasu juz zdazyles sie wzbogacic na piramidowaniu na danych, potem na skalpie (30 trejdiow dziennie, kilkadziesiat procent), teraz zmieniasz interwal czasowy , by poczuc sie lepiej, czekam z niecierpliwoscia na ciag dalszy, i nikt cie nie miesza z blotem, to bardziej podchodzi pod ten mistrzowski watek, ale jeszcze daleko zebys go pobil ;);), musialbys zaczac zarabiac procent kapitalu zysku
Nie robią na Ciebie wrażenia kwoty rzędu 300 000 zł/mc - razem z kolegami tak sobie od czasu pykacie na ławce przed blokiem ;)

Teraz piszesz, że robisz testy... wiesz trochę sam się zamotałeś.

Odnośnie PW to dalej nie widzę powiązania z tym tematem - napisałem bo mnie zaciekawiły wolumeny. Tutaj temat tyczy się Twojej motywacji i super systemem w którym zarabiasz czy w końcu nie zarabiasz?

Nie piszę tego ponieważ mi się nudzi i czuję zazdrość - bo niby po co? Nie mam Cię za leszcza tylko za bajkopisarza - te bajki które wypisujesz w tym temacie ;)

Pozdrawiam serdecznie :564:
No pain, no gain

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

ja to bym mial jeszcze prosbe do Ciebie zebys sie z Nami podzielil informacja jak wyszly testy jak juz je skonczysz ;) pozdrawiam
Myśleć i działać jak Goldman !

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brak motywacji do gry...

Nieprzeczytany post autor: freakout »

lucek pisze:Upał? Dzisiaj jest w miarę chłodno więc to pewnie nie to .

Nie napisałeś, że robisz XXX% tygodniowo tylko kilkadziesiąt % dziennie nie stanowi dla Ciebie problemu i potrafisz zrobić z paru złociszy porządny kapitał. Z resztą przeczytaj sobie swoje posty i odpowiedzi na nie jakie Ci udzielili koledzy np (sureshot):
zarabiasz i zarabiasz i tyle zarabiasz , ze juz ci sie nawet nie chce zarabiac, mnozysz konto wielokrotnie na danych, potem po kilkadziesiat pipsow na godzine, kilkadziesiat procent dziennie :):):), z tym ze musisz podreperowac psychike i miec jakies sensowne konto to chyba zartowales z twoim skillem to tydzien chyba powinien wystarczyc, (przeciez chyba nie wydales wszystkiego na tego robota??), zal ci ludzi ktorzy nie zarabiaja jak ty po kilkadziesiat procent dziennie, a teraz dzien pozniej zmieniasz zdanie, ze to jednak nadal nie to, freakout mam nadzieje ze bedziesz kontynuowal ten watek jeszcze dlugo, bo minelo niewiele czasu juz zdazyles sie wzbogacic na piramidowaniu na danych, potem na skalpie (30 trejdiow dziennie, kilkadziesiat procent), teraz zmieniasz interwal czasowy , by poczuc sie lepiej, czekam z niecierpliwoscia na ciag dalszy, i nikt cie nie miesza z blotem, to bardziej podchodzi pod ten mistrzowski watek, ale jeszcze daleko zebys go pobil ;);), musialbys zaczac zarabiac procent kapitalu zysku
Nie robią na Ciebie wrażenia kwoty rzędu 300 000 zł/mc - razem z kolegami tak sobie od czasu pykacie na ławce przed blokiem ;)

Teraz piszesz, że robisz testy... wiesz trochę sam się zamotałeś.

Odnośnie PW to dalej nie widzę powiązania z tym tematem - napisałem bo mnie zaciekawiły wolumeny. Tutaj temat tyczy się Twojej motywacji i super systemem w którym zarabiasz czy w końcu nie zarabiasz?

Nie piszę tego ponieważ mi się nudzi i czuję zazdrość - bo niby po co? Nie mam Cię za leszcza tylko za bajkopisarza - te bajki które wypisujesz w tym temacie ;)

Pozdrawiam serdecznie :564:
zupełnie nie mam pojęcia o jakie bajki ci chodzi ale spoko :) skalpując potrafię z mniejszych kwot zrobić większe depo, wymaga to jednak dużej ilości czasu spędzonej przed kompem, a mi w tym wszystkim zależy na tym żeby taki dzienny dochód uzyskać w 1 trejdzie i po to szlifuję ten główny system ;) poza tym nie widzę powiązania między tym ile zarabiają moi znajomi, a ile ja i co do tego mają testy? jak dla mnie argument z dupy :) nie za bardzo mnie też obchodzi za kogo mnie uważasz bo jak dla mnie to jesteś tylko forumowym nickiem, a ja mam to do siebie że nie bardzo biorę pod uwagę jakiekolwiek opinie na mój temat bo 95% ludzi zwyczajnie bredzi, a już tymbardziej w sieci ;)


pozdrawiam :)

Zablokowany