BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Rzeczywiście na 13 grudnia planujemy konferencję pt. Milionerzy BossaFX do wzięcia udziału w której serdecznie zapraszam - szczegóły na stronie https://milionerzy.bossafx.pl/
Co do podobieństw z innymi konferencjami to pozwolę się troszkę nie zgodzić. W naszym wydarzeniu biorą udział osoby które nie sprzedają szkoleń, analiz, sygnałów, narzędzi ani nie żyją z napisanych przez siebie książek. To ludzie, których wyniki na rynku FX sami zauważyliśmy w BossaFX i to od nas wyszła inicjatywa aby takie przedsięwzięcie zorganizować. Jednocześnie są to ludzie którzy nie mają stałych cenników za występ w konferencji o określonej wielkości, nie traktują tego rutynowo jako możliwość dodatkowej promocji siebie czy swoich produktów. W tym sensie konferencja wydaje mi się wyjątkowa.
Proszę mi wierzyć, że nie w każdym przypadku było łatwo przekonać ich do udziału, bo jak wiadomo pieniądze, zwłaszcza duże, szukają raczej ciszy niż blasku jupiterów. O tym, co powiedzą, trudno spekulować w tym momencie - najlepiej zapisać się do udziału lub przynajmniej podejrzeć konferencję w internecie.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

kws pisze:
GawronB pisze:Bassa a oni jeszcze działają ??? Boże kto tam zakłada konto ? Chyba już lepiej już założyćkonto u broka "krzak FX " z raju podatkowego
GawronB pisze:Rejestracja: śr 07-05-2014, 12:57
Niezwykłą wartość mają twe posty.
A co nowego można napisać o broku MM ... ? że podczas danych zawiesza notowania, że twoja strata jest jego zyskiem , że jak zarabiasz to pojawiają się dziwnie często rekwoty ? ale to już było napisane wcześniej i minęło tak samo jak powoli mija kres broków MM .
A mój wcześniejszy post wyraził tylko i wyłącznie zdziwienie że Bossa jeszcze istnieje nic innego.
To że zarejestrowałeś się na forum 2 -3 lata wcześniej niż ja ,jakie ma to znaczenie ? zważywszy że większość postów jakie stworzyłeś dotyczą jakiegoś demo konkursu bossy , no chyba że jestes przedstawicielem ich (takim utajnionym ) i prawda w oczka kole

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

GawronB pisze:
kws pisze:
GawronB pisze:Bassa a oni jeszcze działają ??? Boże kto tam zakłada konto ? Chyba już lepiej już założyćkonto u broka "krzak FX " z raju podatkowego
GawronB pisze:Rejestracja: śr 07-05-2014, 12:57
Niezwykłą wartość mają twe posty.
A co nowego można napisać o broku MM ... ? że podczas danych zawiesza notowania, że twoja strata jest jego zyskiem , że jak zarabiasz to pojawiają się dziwnie często rekwoty ? ale to już było napisane wcześniej i minęło tak samo jak powoli mija kres broków MM .
A mój wcześniejszy post wyraził tylko i wyłącznie zdziwienie że Bossa jeszcze istnieje nic innego.
To że zarejestrowałeś się na forum 2 -3 lata wcześniej niż ja ,jakie ma to znaczenie ? zważywszy że większość postów jakie stworzyłeś dotyczą jakiegoś demo konkursu bossy , no chyba że jestes przedstawicielem ich (takim utajnionym ) i prawda w oczka kole
ano istnieje jeszcze tak jak setka innych broków MM. Skoro są klienci , którzy akceptują takie warunki to trudno się dziwić, że dany brok MM istnieje i ma się dobrze.To tak jak ze znaną marką dyskontów. Wszyscy wiedzą, że tam jest dziadostwo a jednak dana marka ma się świetnie i ma także mnóstwo stałych i zadowolonych klientów. Niektórzy tak mają, że im dłużej tłumaczysz im , że jest coś dla nich niedobrego to tym bardziej utwierdzasz ich w przekonaniu , że robią dobrze. Krótko mówiąc nic na siłę.
Poza tym Bossa jedzie na marce jaką sobie stworzyła przed laty, działając jako BM na rynku GPW.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Panie Andrzeju, zapraszam w takim razie na naszą konferencję, podczas której można będzie spotkać się z jednymi z najbardziej zyskownych naszych klientów. Być może będzie okazja do dalszego tłumaczenia im, że robią źle. Z drugiej strony dowie się Pan, w jaki sposób "w tak trudnych warunkach" udaje się im zarabiać tak duże pieniądze. Jak sądzę na jednym i drugim może Panu zależeć zatem do zobaczenia - mam nadzieję.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

s_zadora pisze:Panie Andrzeju, zapraszam w takim razie na naszą konferencję, podczas której można będzie spotkać się z jednymi z najbardziej zyskownych naszych klientów. Być może będzie okazja do dalszego tłumaczenia im, że robią źle. Z drugiej strony dowie się Pan, w jaki sposób "w tak trudnych warunkach" udaje się im zarabiać tak duże pieniądze. Jak sądzę na jednym i drugim może Panu zależeć zatem do zobaczenia - mam nadzieję.
jeden zyskowny klient wiosny nie czyni :D nie chodzi mi tu o prawienie morałów na temat broków MM ale tylko chciałem zdziwionemu koledze odpowiedzieć dlaczego tacy brokerzy istnieją.
Oczywiście przyznaje , że dobry trejder poradzi sobie w kazdych warunkach. Może być zyskowny nawet u brokera MM, zależy to od jego strategi. Można zarabiać np. otwierając pozycje długoterminową u dowolnego broka i miec zysk.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Klientów zarabiających mamy ponad 20%, czyli nieco więcej niż średnia dla całego rynku raportowana przez KNF (19%). Ci, którzy będą na konferencji to najlepsi z nich. Jeden z tej trójki - Pan Filip - jest już być może znany Panu (i szerszej publiczności) dzięki ostatniemu konkursowi real i rozumiem że to ma Pan na myśli. Jednak ludzi z podobnymi sukcesami na rynku jest więcej, nam do udziału w konferencji udało się przekonać trzech.
O tym, czy ich sukcesy wynikają ze specyficznej strategii, pozycji długoterminowych itp. dowiemy się 13 grudnia.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

ku8ek
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 28 kwie 2011, 11:48

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: ku8ek »

Witam,
zastanawiam się jak Bossa chce przekonać słuchaczy konferencji, że
owi milionerzy są osobami z "prawdziwą historią"? Z góry chcę zaznaczyć, że
nie posądzam tu o ściemę. Chodzi tylko o to, że nie chciałbym wydać pieniądze
(dojazdy itp) i poświęcić czas na konferencję, po której by została doza niepewności
czy to wszystko prawda. Nie chodzi o to, że nie wierzę, że można osiągnąć taki wynik,
jak najbardziej można, i jak najbardziej można to zrobić u Was (chociaż nie miałem styczności z Bossa)
tylko nie wiem co by musiało mnie przekonać, żeby o tym mówić publicznie, bo na pewno nie $ 8)
chęć pomocy innym....temat rzeka czy taka konferencja może narobić komuś więcej szkód niż
pożytku. ???

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Ilu jest aktywnych traderów w Polsce, ma Pan takie dane?

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

ku8ek pisze:zastanawiam się jak Bossa chce przekonać słuchaczy konferencji, że
owi milionerzy są osobami z "prawdziwą historią"?
Przyznam że nie myślałem o tym i szczerze mówiąc nie zamierzamy w tym kierunku nic robić. Celem konferencji nie jest stworzenie i uwiarygodnienie w mediach określonych postaci, tylko chęć zaspokojenia ciekawości jak sądzę dużej grupy inwestorów FX dotyczącej tego w jaki sposób można handlować na FX aby osiągnąć sukces. Przypominam sobie przy tej okazji nasz ostatni konkurs kiedy to p. Filip komentował na bieżąco wszystkie swoje transakcje, które doprowadziły go w pewnym momencie do stopy zwrotu ponad 4000% a kapitał z 10 000 PLN wzrósł do 430 000 PLN. Część komentujących osób na stronie konkursowej dziękowała mu za te wpisy, przyznając się że wykorzystują je na własnych rachunkach i zarabiają dzięki niemu pieniądze, druga część uważała że to jedna wielka mistyfikacja DM BOŚ. Mimo, że zlecenia były publikowane on-line i każdy miał do nich natychmiastowy dostęp.
Zatem wracając do pytania o wiarygodność naszych gości - to moim zdaniem każdy musi sobie odpowiedzieć na to sam biorąc pod uwagę to, co powiedzą o rynku i o swoim handlu. Co do kosztów dojazdów to niestety jest to Pana ryzyko, nie jesteśmy w stanie ich pokrywać. Zwracam jednocześnie uwagę że będzie dostępna transmisja online z konferencji - dla tych którzy mieszkają daleko i nie są w stanie dojechać.
1to1 pisze:Ilu jest aktywnych traderów w Polsce, ma Pan takie dane?
Wiele danych wskazuje, że liczba aktywnych inwestorów w polskich biurach maklerskich to ok. 50,000 osób. Mam na myśli oczywiście sam rynek FX.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

mzyska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2010, 15:47

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: mzyska »

,,

ODPOWIEDZ