BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Adamm178 pisze:Widok z W1.
Oraz D1, gdzie póki co czekam na zamknięcie dzisiejszej świecy.
Wysoko się zamknęli. Ale podejrzewam, że to ściema przed spadkami. Czekam na nowe fbo. Tym czasem audnzd mi ładnie weszło. SL 17 TP 380 :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Adamm178
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2013, 23:22

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Adamm178 »

Wysoko się zamknęli.
Trochę mi to wysokie zamknięcie zamieszało, liczyłem że położą cień na ekstremum, będę dalej obserwował.
Tym czasem audnzd mi ładnie weszło.
Super trejd ! :d
Ja póki co się uczę, obserwuje, i nie mam za bardzo co pokazać.
Jeszcze pytanie do ciebie bfx, wejście było na H4, a na którym Tfie rozpocząłeś analizę, D1, W1 ?

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Adamm178 pisze: Jeszcze pytanie do ciebie bfx, wejście było na H4, a na którym Tfie rozpocząłeś analizę, D1, W1 ?
Wejście było z M5.
Nie schodzę poniżej D1 jeśli nic nie widzę.
W tym przypadku było to D1, ale może być też W1, MN1 lub R1. Zaznaczyłem na screenie powody do wejścia. Profit na dole :arrow: FBO w przeciwną stronę :arrow: momentum w kierunku profitu :arrow: wejście na korekcie po jak najlepszej cenie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Euraud fajne fbo na H1/H4.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Raikart
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 11 lut 2011, 16:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Raikart »

siedze w tym Eur/aud to fbo jest w miejscu Zl D1 i W1

Kupiłem też w Aud/Nzd
Nic tak człowieka nie motywuje do nauki, jak bycie bankrutem.

boski32
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2011, 22:01

zakręcony

Nieprzeczytany post autor: boski32 »

Witam wszystkich ZL i od razu proszę o pomoc .tak jak wyznaczać ZL umię a bynajmniej tak mi się wydaje to
totalnie nie potrafię ich czytać Siedzę nad tym juz pare ładnych miechów i jestem coraz bardziej zakręcony .teraz na euro/usd dla mnie jest pas nie wiem gdzie jest profit gdzie pójdzie cena
dla mnie cena dotknęła zl 1 i teraz powinno pójść do zl 2 tyle żejest już wyzerowanana i po drodze zrobiło nam sie
zl 3 i teraz dla mnie pas nie wiem jak to ugryźć .Jak by ktos życzliwy mi to łopatologicznie wytłumaczył będę wdzięczny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Euraud lekko ruszyło. Nawet ładnie to wygląda. TP w odległości R20 :D Tylko pewnie zamknę z ręki wcześniej. O ile mnie nie wywali..
boski32 pisze:Witam wszystkich ZL i od razu proszę o pomoc .tak jak wyznaczać ZL umię a bynajmniej tak mi się wydaje to
totalnie nie potrafię ich czytać Siedzę nad tym juz pare ładnych miechów i jestem coraz bardziej zakręcony .teraz na euro/usd dla mnie jest pas nie wiem gdzie jest profit gdzie pójdzie cena
dla mnie cena dotknęła zl 1 i teraz powinno pójść do zl 2 tyle żejest już wyzerowanana i po drodze zrobiło nam sie
zl 3 i teraz dla mnie pas nie wiem jak to ugryźć .Jak by ktos życzliwy mi to łopatologicznie wytłumaczył będę wdzięczny
Kilka miesięcy to mało. Ja siedzę w tym kilka lat i dalej wiele nie rozumiem. Przeczytaj wszystko co napisał Thorez, jak najwięcej razy. Ja na przykład czytałem to około 15 razy. I nie szukaj czegoś na siłę. Jak nic nie widzisz to sprawdź inne pary albo zrób sobie wolne. Ja na edku też nic teraz nie widzę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

boski32
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2011, 22:01

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: boski32 »

czytałem i to wiele razy thoreza ,hexa czy shadiego , praktycznie codziennie to wałkuję , ale chyba czegoś po prostu nie widzę no ale pożyjemy to zobaczymy

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: zakręcony

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

boski32 pisze:Witam wszystkich ZL i od razu proszę o pomoc .tak jak wyznaczać ZL umię a bynajmniej tak mi się wydaje to
totalnie nie potrafię ich czytać Siedzę nad tym juz pare ładnych miechów i jestem coraz bardziej zakręcony .teraz na euro/usd dla mnie jest pas nie wiem gdzie jest profit gdzie pójdzie cena
dla mnie cena dotknęła zl 1 i teraz powinno pójść do zl 2 tyle żejest już wyzerowanana i po drodze zrobiło nam sie
zl 3 i teraz dla mnie pas nie wiem jak to ugryźć .Jak by ktos życzliwy mi to łopatologicznie wytłumaczył będę wdzięczny

Tego, gdzie pojdzie cena, to nikt nie wie. Nawet jak ktos "wie" i obstawi a ona pojdzie w druga strone, to uslyszysz "ale to przeciez forex, tu takie rzeczy czesto zdarzaja sie".
Gdyby wszyscy wiedzieliby gdzie pojdzie cena to pieniadz bylby bezwartosciowy, hiperinflacja i takie tam. A tak to trzeba napracowac sie, miec kapital i jeszcze ponosic ryzyko oraz drawdowny. Wiec nic nie ma za darmo.

Na edku na Daily poza chwilowa konsola tez nic nie widze, te ZL co byly to juz sie zmyly. Na sile na H4 mozna wypatrzec ZL na poziomie 1.1420 ale to bardzo naciagane.
Czyli jesli tego nie widzisz to tego nie ma dla ciebie.


Zobacz lepiej 161.56 na gbpjpy. Czy tam dojdziemy? Nie wiem ale byloby zgodnie z trendem.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

tak sobie zajrzałem :)
bfx może i te eur/aud jest ok ale popatrz na wyższe interwały D1 i W1 i tutaj już tak różowa nie wygląda więc nie przeczę że nie ruszą w dół po tym FBO ale ważniejsze wyższe iterwały a D1 słabo się zamknęło ale powodzenia.
Chociaż ja się na longach nie znam ale z tego co patrzę są w trendzie longowym i dla mnie osobiście nie jest to mocny sygnał na sell ale pożyjemy zobaczymy, mogę się mylić choć ostatni trejd aund/nzd nieźle Ci wyszedł.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

ODPOWIEDZ