BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
manygridi
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 09 lut 2010, 14:18

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: manygridi »

gold D1->h4->M15 up?

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

wróciliście z tych świątecznych wakacji?

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Ja spekuluje cały czas, tylko mi się ostatnio piasc nie chce. Wrzucam 3 przykłady. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

bardzo ladne wejscie na nzdjpy, ja niestety dalem ciala i nie wszedlem w to. widze, ze na Daily tez mozna spokojnie poznajdywac setupy i poustawiac pozycje w tej metodzie.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

czy ten trejd zalicza się pod metodę ZL?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

irmentruda pisze:czy ten trejd zalicza się pod metodę ZL?
Jeśli w tym przypadku powodem do otwarcia i zamknięcia pozycji było FBO na ZL to tak. Ładny trejd!
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Siemaka w Nowym Roku.
Ja tak tylko sobie napiszę i pochwalę, analiz nie będę dawał żadnych bo mi się jakoś zwyczajnie nie chce aktualnie. Ten tydzień od poniedziałku tak ładnie się ułożyło wszystko że zysk większy niż za cały grudzień :) Ale ogólnie na rynku nic się nie zmienia większy zysk bo mocniejsze ruchy się wykonały a ja akurat trzymałem a nie wychodziłem i dokładałem ale wg mnie TP ładnie aktualnie widać na wielu parach.
Często moje analizy bfx się z Twoimi pokrywają. Eur/GBP podobnie widzę tylko ja już pierwszy ruch zaliczyłem w dół do wczoraj a dzisiaj mam zamiar dołożyć, ewentualnie weź na H4 tam widać gdzei ewentualnie mogę jeszcze dojść aby solidnie zawrócić w dół ale nie muszą koniecznie choć dla mnie jakby tam doszli to tak idealnie by było w sensie z wejściem :)
Nadal nie lubię grać longów i tylko szukam S. Siedziałem i w nzd/jpy i aud/usd i edku. W grudniu jakoś tak w ogóle ciężko było super okazdji złapać takie skalpy próbowałem ale w styczniu jak widzę na S to już właśnie ładnie na tych parach załdowałem i to nawet korekt nie chcieli za bardzo robić tylko ostro w dół.
Przez to że praktycznie tylko S gram zastanawiam się czy ktoś pod MT4 słyszałem o czymś np co odwaraca wykres do góry nogami :) Nie chodzi mi na necie gdzieś gdzie można podejrzeć chodzi mi o platfromę bezpośrednio jakiś mechanizm, może ktoś coś słyszał.
Powodzena wszystkim w nowym roku.
A bfx jak ogólnie u Ciebie widzisz postęp u siebie. Moim zdaniem to co wrzucasz ostatnio wygląda często bardzo fajnie i sensowanie stąd moje pytanie czy czujesz już się w miarę pewnie w tym co robisz?
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

czerwinek pisze: Przez to że praktycznie tylko S gram zastanawiam się czy ktoś pod MT4 słyszałem o czymś np co odwaraca wykres do góry nogami :) Nie chodzi mi na necie gdzieś gdzie można podejrzeć chodzi mi o platfromę bezpośrednio jakiś mechanizm, może ktoś coś słyszał.
Cześc Czerwinek. Napiszę Ci taki wskaźnik, nie będzie to idealne ale może wystarczy. Tylko muszę znaleźć chwilkę. Daj mi z tydzień.
A bfx jak ogólnie u Ciebie widzisz postęp u siebie. Moim zdaniem to co wrzucasz ostatnio wygląda często bardzo fajnie i sensowanie stąd moje pytanie czy czujesz już się w miarę pewnie w tym co robisz?
Jak Ty coś wrzucasz to też widzę to samo. :D Mój stan konta stoi w miejscu od ponad roku, czyli rewelacji nie ma. Ale tragedii też nie. Wiem, że wiem tyle ile trzeba żeby zarabiać. Niedawno dopiero dotarło do mnie, że problem leży gdzie indziej. Jest w mojej głowie. Coś mi się tam przestawia i wtedy tracę. Wtedy gram tak jakby się cofną ze 2 lata wstecz. I tak na zmianę, raz jest super a raz bardzo źle. Naczytałem się już, wiem co mam robic. Tylko potrzeba czasu. Jeszcze rok, 2 może 3 i będę wymiatał. :D
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

masz jakieś dobre tytuły/ szkolenia jak zapanować nad głową? :)

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Damfry pisze:masz jakieś dobre tytuły/ szkolenia jak zapanować nad głową? :)
Klonmarcin polecił kiedyś tą stronę http://michalpasterski.pl/. Jest tam cała masa artykułów o tym co się dzieje w naszych głowach. Przeczytałem prawie wszystko i również polecam. Na początek to wystarczy. Jak cię temat wciągnie to sam będziesz wiedział czego dalej szukac. Powodzenia.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ