BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

wszystko jest do zrobienia, nawet te wejścia na korektę, tylko trzeba by odwalić metodę na innych TFach....

Mógłbyś wyjaśnić jak wchodziłbyś w tą 5tke? co by było zasadą, mam pewne koncepcje, ale ja bym się nie skusił jednak :)
Reszta jest oczywista....
Swoją drogą tam gdzie masz 3 widzę martwiący element..... mam kilku broków i żaden nie otworzył się tak nisko... nigdzie nie mam LL na tej świecy zrobionej u siebie mam za to idealnie przy ZLce otworzoną lukę i tak powinieneś też mieć również po bożemu... w końcu rynek zatrzymują Zlki a nie poziomy z powietrza :)

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Ja zgarnąłem 1 i 4 z twojego screena. Dzisiaj pójdzie pewnie kolejna S. O ile podejdą do góry i zrobią coś fajnego. Dzisiaj na celowniku będę miał też cadjpy L i może nzdjpy L. Nic wielkiego, trejdy jak coś na 1 lub 2 dni.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

To graty bfx ja bym próbował jak już S na nzd/jpy od 80.47, tam będę szukał nawrotki
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

GBP/CAD end :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

czerwinek pisze:GBP/CAD end :)
Oj tam end. Mi dzisiaj uciekli ale według mnie nie po to się tyle ustawiali u góry żeby spaśc o odległośc 1xADR. 1.97 minimum, powinno byc w nie długim terminie. :shock:
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Tak tylko problem w tym, że jakoś nie chcą skorekcić idą jak burza :) Ale kolejna nauczka na przyszłość jak tak porządnie się ustawiali to można większa ilością pozycji wejść i część zamknąć a część trzymać dalej. Szkoda również GBP/JPy bo naprawdę ostro pojechali w dół przez ostatnie dwa dni a czaiłem się tam ale jakoś mi uciekli i narazie kicha dalej nie wiadomo kiedy tutaj się podłączać :) Ale już kiedyś pisałem że shorty to szorty jak już wejdzie to idą z kopyta bo waluty są ogólnie prospadkowe i z reguły ruchy sell są dużo szybciej wykonywane
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

czerwinek pisze: bo waluty są ogólnie prospadkowe i z reguły ruchy sell są dużo szybciej wykonywane
tak jest na akcjach i indeksach jak trwa ewakuacja:) a waluty to masz kursy relacyjne, zawsze za jedną kupujesz inną.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Eurusd S z ZL W1 i gbpusd S z ZL D1. Wczorajsze pozycje otwarte, może coś z nich będzie. Dzisiaj może jeszcze puszczę S na gbpcad jak coś fajnego zrobią. :)
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Nzdjpy zamknąłem na ZL D1, coś tam wpadło. Na edku ładniej wpadło :D Dołożyłem eurgbp L, ale chyba mnie poniosło i kisze na razie na minusie, zobaczę co będą robic..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Audcad S przed chwila. A wczoraj wieczorem euraud L i eurgbp L. Jak na razie ładnie ruszyli.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ