BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
gientek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:59

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: gientek »

Podobne naruszenie ekstremów jest na EURNZD i to na ciekawym poziomie ~1.54.
Tylko nie widać nigdzie siły AUD i NZD, jen też na impecie się osłabił więc chyba faktycznie GBPCAD wygląda najlepiej ale to i tak rynek zweryfikuje.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

gientek pisze:Podobne naruszenie ekstremów jest na EURNZD i to na ciekawym poziomie ~1.54.
Tylko nie widać nigdzie siły AUD i NZD, jen też na impecie się osłabił więc chyba faktycznie GBPCAD wygląda najlepiej ale to i tak rynek zweryfikuje.
Coś się chyba święci na parach z NZD. Na GBPNZD, EURNZD i NZDUSD jesteśmy na ładnych ekstremach i fajnie się zachowują. Ja już odpuszczam w tym tygodniu bo już kiedyś tak miałem, że nastawiłem się na kierunek, nawaliłem pozycji i mi wszystko wywaliło na danych. :shock: Wpadło mi kolejne 34% :) Zamknąłem z reki przed TP bo coś nie chcą doleciec.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

gientek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:59

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: gientek »

Co do NZD możesz mieć racje...na spokojnie w przyszłym tygodniu trzeba się temu przyjrzeć.
EURAUD tez grałem ale z mniejszym zasięgiem. B. ładnie wytrzymałeś korekty. Szacun :)
PS. Gorzej że wyskoczyłem z GBPCAD'a ...dałem się zmylić FBO z H1, momo na M15, powrót i PB wzrostowy i spękałem.
Człowiek traci czujność bo wchodzi z D1/H4 a potem wychodzi po H1/M15..bez sensu.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

gientek pisze:Co do NZD możesz mieć racje...na spokojnie w przyszłym tygodniu trzeba się temu przyjrzeć.
EURAUD tez grałem ale z mniejszym zasięgiem. B. ładnie wytrzymałeś korekty. Szacun :)
PS. Gorzej że wyskoczyłem z GBPCAD'a ...dałem się zmylić FBO z H1, momo na M15, powrót i PB wzrostowy i spękałem.
Człowiek traci czujność bo wchodzi z D1/H4 a potem wychodzi po H1/M15..bez sensu.
Trzeba znaleźc jakiś sposób który będzie pasował do nas. Długo miałem podobny problem. Jakiś miesiąc temu, usiadłem, sprawdziłem zamknięte pozycje z całego roku i okazało się, że jaklepszym wyjściem dla mnie jest nie dotykanie pozycji. I tak staram się robic. Jak wszedłem po FBO D1 to nic poniżej D1 mnie nie obchodzi. Podejmując ryzyko automatycznie akceptuję możliwą stratę i nie boję się jej.

Czerwinek jeszcze jedno. Zobacz na GBP index.
Funcik ruszył w dół. Fajnie, może mi coś wejdzie :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

caciavita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 06 sie 2013, 14:00

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: caciavita »

Moje spojrzenie na eur/cad

Dziś dane dla Cad.
Od początku tygodnia cena idzie cały czas w górę gdzie przyłączają się kolejni chętni na longi.Podczas danych cena może jeszcze raz przebić linie(nałapać jeszcze długich pozycji) i pózniej jazda w dół wybijając siedzących w longach.

Zobaczymy jak to grube ryby rozegrają


Bfx znowu graty dla ciebie.wejście niemal perfekcyjne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

no bfx ładnie wymiatasz ostatnio widzę :) :564: Tak dalej. Ja też dzisiaj siedziałem w tym GBP/CAd ładnie wyglądał ale wziąłem już co swoje. Ale widzisz jak się fajnie gra jak się patrzy na w1 i D1 i wchodzi na niższych ja ostatnio miało w grze bo lubię shorty grac a cały czas longi ostatnio widziałem, więc coś czuję że muszę się i longów nauczyć grać :) i będę zarabiał i na jeździ w dół i w górę :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

caciavita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 06 sie 2013, 14:00

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: caciavita »

..
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 14:11 przez caciavita, łącznie zmieniany 1 raz.

caciavita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 06 sie 2013, 14:00

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: caciavita »

[quote="caciavita"]Bfx odnośnie jeszcze tego Eur/Aud

czemu trzymałeś tą pozycję tak długo, a nie wychodziłeś gdzie cena dała ci trzy szanse na wyjście wickując linie breakout"a.

Dobrze o tym wiedziałeś ,ale chyba chciwość ci nie pozwoliła pozycji zamknąć :D

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

no i cad się zesrał brawo kto wziął swoje :) nie można być chciwym za bardzo :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

caciavita pisze:
caciavita pisze:Bfx odnośnie jeszcze tego Eur/Aud

czemu trzymałeś tą pozycję tak długo, a nie wychodziłeś gdzie cena dała ci trzy szanse na wyjście wickując linie breakout"a.

Dobrze o tym wiedziałeś ,ale chyba chciwość ci nie pozwoliła pozycji zamknąć :D
To nie chciwosc. :) 1) to byl najblizszy TP jaki zakladalem, a myslalem ze pojda o wiele dalej, 2) nie bylo mnie przy tym jak wickowali pod moim Tp, 3) plan byl taki ze nie dotykam pozycji chocby nie wiem co, 4) nie szukam powodow do wyjscia z pozycji, jak cos bedzie powaznego to samo sie rzuci w oczy, 5) dopiero dzisiaj sie zorientowalem, ze jest ta mala roznica pomiedzi ZL D1 a ZL H4.

Co do pozycji z GBP, to cena sie cofnela ale na D1+ nic sie nie zmienilo.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ