BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

manygridi pisze:EURNDZ jak by sie zbierało do góry
https://www.mql5.com/en/charts/2785733/ ... fxsalt-ltd
Ja bym uważał z longami a raczej szukał okazji do shorta, wczoraj udało się trochę przyskalpowac a żałuję ze nie zaryzkowałem w miejscu gdzie doszli do tego BO wyczekiwanego już byłoby kilkaset pispów ale takie wchodzenia na czuja może być ryzkowane ale czasami by się opłaciło.
Ale spójrz na W1, D1 jak dla mnie to już szykać szorów należy i to na jakiś dłuższy czas :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Poza tym obserwuję sobie party z CAD. GBP/CAD EUR/CAd. Najgorsze że dzisiaj dane dla CAD więc wszystko może się jeszcze zmienić ale jak zamkną fajne W1 to ja widzę dużo pipsów do ugrania w nastęnych tygodniach. Mogą ładne PB w bardzo fajnych miejscach powstać ale pytanie jak zamkną dzisiaj. Teraz swieta i mniej czasu na granie więc może coś bardziej długoterminowo wypadało by zagrać aby nie zaglądać co chwila na platforme. Ja cały czas trzymam aud/cad i pewnie dzisiaj na danych się wyjaśni i będzie wóz albo przewóz :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 387
Rejestracja: 19 sty 2013, 10:25

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Trader1 »

usd cad wyglada wzrostowo.
Edek o ktorym wczesniej pisalem juz nie wyglada tak pieknie na up (w sumie to pozatym ze jestesmy nisko, to chyba nie chcieli zbytnio odbic)- nawet wzielem na nim Shorta, ale z bardzo malym SL i mala pozycja , bo jestesmy bardzo nisko.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Zwrócicie uwagę na kabla Ja już lece w Sce, ale czuje że dane o 12 wszystko mi pozamiatają...
Na razie ciekawie się układa, więc przerzucam na 0 :)
Fajnie by bylo jak siweca o 12 będzie spadkowa, wtedy kierunek będzie już pewniejszy.
Zagranie na podstawie FBO i zachowaniu niskich interwałów.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 11:26 przez Damfry, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 387
Rejestracja: 19 sty 2013, 10:25

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Trader1 »

tez wszedlem w kabla w S

Awatar użytkownika
Harvey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:55

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Harvey »

co taka cisza tutaj? macie coś na patelni? ja wrzucam usd chf proponuje teraz cofke i podpięcie w L.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"trading is waiting"

Jurnal - http://forex-nawigator.biz/forum/harvey ... 22599.html


Follow The Momo

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Może GBPAUD S? Na W1 i H1 FBO.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Co tam taka cisz w eterze :) Czyżby rynek nie chciał dać zarobić na Sylwestra w ostatnie 3 dni w roku :)? Nie chce mi się wierzyć, cały czas robią to samo :)
kiedyś jak jeszcze nic nie kumałem to ciągle słyszałem, że pod koniec grudnia jest jakiś rajd świętego mikołaja. I tak patrzę na wykresy i całe szczęście że nie jadę do góry bo nic za tym nie mówi, ale to mnie cały czas upewnia, że FX to nie jest jakaś ruletka tylko wszystko odbywa się tutaj w jakimś porządku :) Zastanawiam się ile człowiek jest w stanie siedzieć tak na FX i robić ciągle to samo. Ostatnio tak sobie myślałem że nawet jak już będę tylko z FX żył czy psychika się nie zmęczy że ciągle trzeba to samo robić i nic nie zmieniać :) Będzie pewnie trzeba sobie pomyśleć nad urozmaiceniem czasu :)
Swoją drogą ja od wczoraj siedzę w sell gbp/cad po wczorajszym FBO i ciekawy jestem czy do TP dojdą przed sylwkiem :) wczoraj jeszce skalpowałem sell eur/nzd ale niestety (lub stety bo jakiś zysk zainkasowany) wyszedłem a widzę, że już pojechali dalej w dół kolejne 100 pipek, ehh
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Takie coś mi wpadło w oko z rana. Jak się uda to TP jest na 0.75. GBPNZD jest w fajnym miejscu na S, gram to już ale nie ma tam fbo. Mogło by coś siąśc ładnego na rozpoczęcie nowego roku :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

No i co jak tam gbp/nzd :) wkurza mnie tam duży spread ale z drugiej strony szybko tam pipisy lecą więc może szybko zarobić ale i stracić :)
Ja dzisiaj ładnie zacząłem również. Do TP nie dotrzymałem ale jedno z postanowień to zgarniać kasę więc nie zawsze może będę doczekiwał do TP.
Druga para gbp/aud pozostawiona i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Tak więc poczatek roku udany oby tak dalej :)
Szkoda mi trochę kabla bo siedziałem w S w poniedziałek albo wtorerk i wyszedłem z małą stratą bo jakoś tak cofali do góry a tutuaj dzisiaj takie bach w dół, chociaż ciężko było miejsce znaleźć na samej górze :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

ODPOWIEDZ