BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Wiem czasami czytam :) Narazie idą dobrze zobaczymy jak dalej będzie się sytuacja rozwijać. Wieczorem jakieś dane z USa ważne może bujać.
A tak dla odmiany dam zrzuty z gbp/cad jakiś czas temu czaiłem się tutaj na S, nawet wczoraj mnie mocno kusiło. Ale widać jak tu mogą iść pierw myślałem że do górnego BO z D1 podążą ale chyba jeszcze trochę za wcześnie choć wg mnie za jakiś czas tam będą szli co może być też pomocną informacją :) Na tę chwilę uważam że bedą szli w dół zwłaszcza po tym FBO z D1 na którym zrobili engolf i wczoraj mogła być super okazja do zajęcia pozycji S ale zabrakło mi jakiegoś FBO na tej zawrotce i tak sobie patrzę jak ładnie w dół poszli bez mnie. Szkoda bo naprawdę fajny ruch zrobili i można było trochę przygarnąć. Obserwuję również tę parę bo sam jestem ciekawy jak cena się zachowa i czy mogą być fajne ruchy bez FBO :)

EDIt:
Uf ja już na dzisiaj koniec wziąłem na gbp/aud i gbp/chf co chciałem i siedzę tylko po jednej pozycji już zabezpieczonymi może w końcu gbp/aud mogło by dojść do TP, które już jakiś czas temu wyznaczyłem. Cały czas mnie ciekawi gbp/chf jak dzisiaj by dali dalej sell ostro to tak jak wczoraj pisałem mogłoby na dłużej świadczyć to jaki kierunek w najbliższym czasie będzie obowiązywał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Audnzd S? Troszke nie dociagli do gory ale tak jakby ukladali sie do ruchu w dół.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
gutek04
Gaduła
Gaduła
Posty: 346
Rejestracja: 26 sty 2009, 12:29

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: gutek04 »

Zmiana podejścia na G/U, obstawiam wzrosty. Moje pozycje z niewielkiego BO na H4 w kierunku ekstremum D1. Nie wzorować się na mnie, nie jestem żadnym autorytetem :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Ktoś się załapał na Aud/usd?

Pozdro
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
marko remius
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2006, 21:32

Re: Odp: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: marko remius »

Ja się załapałem :-D
Trójkąty to wejścia.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Ja wczoraj dalej grałem sell gbp/aud :) ładnie wczoraj zgodnie z zasadami szli. Ale nie o tym chciałem.
Niestety dzisiaj rano nie mogłem przeboleć mojego gapiostwa, wczoraj analizowałem sobie pary i tak mnie natknęło że wszystko zbyt pięknie wygląda na ejku. I postanowiłem że jak dojdą tam gdzei zaznaczyłem 3 FBO i lokalne FBO to jazda up. Niestety widziałem jak doszli do tego miejsca i nie robili jakiegoś fajnego FBO więc myślę poczekam trochę i tak czekałem żę poźniej zapomniałem o tej parze dzisiaj rano patrzę a tutaj taka strzała up że głowa mała, no nic choć szkoda straconej szansy z niewielkim SL można było duż dużo ugrać. Ale daję zrzuty tutuaj jest że tak powiem klasyka i to często pokazywał Thorez tylko on z reguły na M15 M5 a tutaj zobaczcie identycznie rynek zachował się na wyższych interwałach tym samym dajć możliwość więcej zarobić. Piękne FBO z D1 widać kierunek obrany i następnie trzeba szukać miejsca na bezpieczne wejście. I zobaczcie jak to wszystko łądnie idzie. Najpierw 1 FBO i up potem drugie i up. Już byłem przekonany ,że ładnie do ekstremum z D1 będą szli up i chciałem się na 3 FBO przyczaić. I zobaczcie potem kolejne FBO i strzała. Niestety tutaj już nie mam co szukać bo teraz znaleźć miejsce do wejścia będzie niezwykle trudno.
Ale co chciałem jeszcze napisać to, że czasami gramy takie FBO z dojściem do BO, a tutaj jest klasyczna gra z trendem ale cały czas FBO obowiązuje czyli po korekcie szukamy FBO i dołączamy się z rysunku widać że nic prostszego, bo naprawdę FX nie jest taki trudny. Dla tych co mają problemy cały czas proponuję prześledzić sobie ejka z kilku dni i zobaczcie bo to jest naprwdę klasyka. Zobaczcie gdzie byście wchodzili co zrobili bo przykład jest idealny.
P.S.
Jak ktoś będzie się pytał jak to wszystko działa jak zarobic, jak gracie FBO itd, do dawajcie namiar na ten zrzut bo naprawdę nic więcej by nie trzeba tylko czekać na taką klasykę i ładować dużo kasy :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

DigitalSmoke pisze:Czerwinek, sorry że się wtrącam, ale ja sytuację na AUDCAD widzę inaczej. To FBO już doszło do BO i teraz lecimy znowu na południe.
Stwierdzam po tygodniu że obaj w jakmiś stopniu mieliśmy rację :) Czyli i chcieli iść w dół i w górę czyli już wiemy kiedy konsola może nastąpić. Czyli część rynku chciała by iść w górę cześć w dół i trzeba czekać aż wyrwą się w którąś stronę pewnie bez poważnych danych niedadzą rady tego zrobić :)
Udanego weekendu wszystkim. Ale USD/CAD ładnie wyciągnął odbili od BO (ZL) na H4 ktoś wchodził :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Czerwinek, po ostatnich danych na CAD chyba twoja racja jest najtwojsza. :D jeśli chodzi o AUDCAD.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

DigitalSmoke pisze:Czerwinek, po ostatnich danych na CAD chyba twoja racja jest najtwojsza. :D jeśli chodzi o AUDCAD.
A widzisz jednak raczej bedzie Twoja racja :) Ja pisałem że jak zawiną nad ostatnim szczytem to może być dla mnie wtedy sell. Poza tym przyjrzałem się pod kątem W1 i według mnie spadną na AUD/CAD na pewno na tę chwilę nie widzę up żadnego a coraz bardziej do down jestem przekonany :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Takie trochę ryzykowane wejście ale zobaczymymy co z tego bedzie. Jak dobrze pójdzie to może do BO z W1 ruszyli by. Natomiast dzisiaj dużo danych więc ręke na pulsie trzeba trzymać. GPB/CHF jeszcze na sell się czaję :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

ODPOWIEDZ