BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Zagrałem tego kangura.

Bardzo mała zmienność, po wakacjach mam nadzieję, że ruchy będą większe?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Thorez i po co Ci to było.... nie dość, że chcesz podzielić się wiedzą za darmo, to jeszcze nerwy tracisz....
Karmisz po-peerelowskich dziadów myślą, że ma być za frajer i dobrze ma byc, a najlepiej żeby się samo robiło i nauczyło :D
Jak tak dalej pójdzie to będą kazać Ci czytać to co napisałeś, bo sami dupska nie ruszą by wpoić wiedze do głowy....
Nie mogę zrozumieć faktu iż piszesz czasami banalne rzeczy, a ludzie próbują zgłębić tajemną wiedze, co to za pyer***na linia i gdzie ona ma być.... Toż to jest paranoja jakaś by do zwykłych rzeczy dopisywać teorie, nie próbując przyjąć do świadomości iż nie ma innej prawny niż została napisana...
albo ....10 miesięcy bez SL... Tylu tu jest koszących pipsiory a nikt nie słyszał o cieciu zlecenia, gdy nasze założenia się nie sprawdzają....
Ja Ci na prawdę współczuję, i podziwiam, iż chcesz się w tym babrać... Większość społeczeństwa i również na tym forum to niewdzięczne padalce. Wiem co mówię bo skończyłem uczyć ludzi za frajer gdy po wyuczeniu durnego dziękuje nie usłyszałem.
Pozdrawiam i boskiej cierpliwości Ci życzę, w tym masochizmie :)

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Czesc Damfry. Czemu chcesz koniecznie żeby Thorez nie pisał? Jestem pewien że kilka lat temu sam byłbyś "niewdzięcznym padalcem". Ja tam jestem bardzo wdzięczny, nie będę tego pisał w każdym poście. Jakby nie Thorez nie wiedziałbym co to ZL, a ZL to teraz podstawa w moim tradingu.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

adv

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: adv »

Damfry sugeruję, żebyś założył sobie swój wątek i tam lansował siebie i swoje teorie.
Jeżeli nie masz nic wartościowego do powiedzenia, to posłuchu nie znajdziesz ani tutaj, ani tam.

Awatar użytkownika
Raikart
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 11 lut 2011, 16:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Raikart »

radoslav47 pisze:Zagrałem tego kangura.

Bardzo mała zmienność, po wakacjach mam nadzieję, że ruchy będą większe?

Cześć radoslav, dawno cie nie było

na tej parze jest ładny pin na D1 który zrobił za razem FBO
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nic tak człowieka nie motywuje do nauki, jak bycie bankrutem.

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Witaj Raikart, ponad rok mnie nie było :)

Fajnie chodzi ten kangur, pin o którym wspominasz świetnie wygląda na niższych interwałach. Mocno przebili poziom, ale po powrocie nie było reakcji i poszli w górę, i wtedy już można bylo to zakwalifikować jako typowe fbo. Później parę dni korekty i poszli po profit ludzi w L i znowu do góry i wtedy można było wchodzić, nie załapałem się jednak. Kuszą mnie jakoś S-ki kontrtrendowe, puściłem małe zlecenie na szczycie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

radoslav47 pisze:Witaj Raikart, ponad rok mnie nie było :)...
Witam również. Odgapiłem to S od Ciebie. Podoba mi się miejsce :)
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Ile z tego wyciągnąłes? Ja miałem zamiar zamknąć połowę pozycji na 0.9330 bo w sumie nie mieli za bardzo gdzie iść w dól, ale po takiej przerwie wyleciało mi z głowy jak się zamyka częśc i przypadkowo zamknąłem całość (co okazało się zbawienne :) )

Żałuję tego edka, bo skupiłem się znowu na kangurze a tam wszystko tak ładnie się potoczyło i można było wyciągnąć 30-40p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

radoslav47 pisze:Ile z tego wyciągnąłes? Ja miałem zamiar zamknąć połowę pozycji na 0.9330 bo w sumie...
Nic. Jak nie zejdą do rana poniżej 0.933 to ewakuacja albo SL. Edka mam. Widziałem całkiem coś innego ale wyszło by podobnie. Zaczęli D1 od robienia knota w dół, wyjście z trójkąta w górę, następnie test ZL H4 i openD1 i jestem w L od 3177 ale nie wiem dokąd. Zabezpieczone jest, liczę że będą robic knot na MN1.
EDIT: dodałem screena
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

bfx pisze:Czesc Damfry. Czemu chcesz koniecznie żeby Thorez nie pisał? Jestem pewien że kilka lat temu sam byłbyś "niewdzięcznym padalcem". Ja tam jestem bardzo wdzięczny, nie będę tego pisał w każdym poście. Jakby nie Thorez nie wiedziałbym co to ZL, a ZL to teraz podstawa w moim tradingu.
Trochę źle zinterpretowałeś mój post.

i wybacz, ale nie wyobrażam sobie takiej sytuacji by komuś za pomoc nie podziękować.... a o takich padalcach mówiłem, których jest tu pełno...

Różnicą między mną parę lat temu, a dzisiejszymi "nowymi" słuchaczami jest praca domowa jak trzeba zrobić bo bez niej nici z całego ZL.... Ja po przeczytaniu jego postów KILKUKROTNIE..... siadłem do wykresu i konfrontowałem każde zdanie... Wszelkie wnioski notowałem w zeszycie przez 2 tygodnie i potem przez miesiące analizowałem te wnioski.....
i również jestem wdzięczny Thorezowi, bo do mnie pewne teksty dotarły i ZL jest cegiełką w moim tradingu.
A jak poczytasz trochę ten dział czy systemy to zobaczysz, że jest tu paru niewdzięczników.
Nie dość, że ktoś dzieli się wiedzą z wyższej półki to jeszcze jest opluwany....
Czy chce by Thorez przestał pisac? Nie.... Sugeruje jedynie, że mógłby jedynie zmienić metodę jeżeli chce podzielić się wiedza z większą publiką, (to forum jest czytane przez dużą publikę) bo obecna jak widać dla zdecydowanej większości śmierdzących leni jest nie przyswajalna....
Thorez chce ludzi naprowadzić i co raz próbuje to robić, ale prawda jest taka że kto miał coś zrozumieć to zrozumie już po wcześniejszych postach.
Nie zmieniając retoryki nikogo nowego niczego nie nauczy, a skoro chce się uczyć, to tłumaczy się od najprostszej strony w kierunku bardziej zaawansowanej...
Wyobrażasz sobie nauczyć dziecko potęgowania, wcześniej nie ucząc go mnożyć i dodawać?

Dobra nie ma co ciągnąc tematu, w sumie to nie mój cyrk i nie moje małpy, tylko żal paczyć :wink:

ODPOWIEDZ