BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

10:30 Wlk. Brytania Wyniki sprzedaży detalicznej marzec.

O ile dane nie namieszają to może być ładny trade, ale patrząc na to co sie działo na GU od dwóch dni, to jak dla mnie ustawili sie na up na GU niestety.

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

DigitalSmoke pisze:10:30 Wlk. Brytania Wyniki sprzedaży detalicznej marzec.

O ile dane nie namieszają to może być ładny trade, ale patrząc na to co sie działo na GU od dwóch dni, to jak dla mnie ustawili sie na up na GU niestety.
Straszysz :D Lepiej żebyś się mylił bo mam jeszcze S na gbpjpy. Ale masz racje, GU nie wygląda ciekawie na S. Chociaż na L też nie do końca. Napiszę po twojemu; nie załatwione sprawy na południu (1.675).
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Ja tylko napisałem że sie ustawili pod L, ale jak będzie rozczarowanie danymi to S. Taki urok danych. :wink:

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

No no, kabel mimo dobrych danych już sie chyba dzisiaj nie podniesie. Ładnie mu przyłożyłeś bfx. :D

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

ja już skończyłem tydzień na dzisiaj, sporo pipsiorów wpadło ale i sporo nerwów było. Wczoraj siedziałem na gbp/jpy i cad/jpy i usd/jpy w selu i zamiast po tym wczorajszym ruchu wychodzić i mieć sporty zysk to czekałem na TP którego o czywiście nie było i wczoraj zawracali cały czas i dzisiaj podokładełem na wczorajszych ZL i aktualnie już powychodziłęm z wszystkiego. Chociaż wkurza mnie trochę że nie potrafię dotrzymać często do TP, bo jak widzę że już kołują i mogę odwrócić to wychodzę z pozycji nei wiem czy to dobre czy nie ale przez to rzadko do TP dochodzą.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

No i dupa :) Uciekłem z gbpjpy a gbpaud walną w BE. Graliście w tym tygodniu na innych parach niż z jenem? Nie wiem czy nie było nic ciekawego czy za bardzo wybredny się stałem :) Czerwinek sprawdź sobie ostatnie 2 lub 3 miesiące, co by było gdybyś zostawiał jakąś częśc pozycji do TP. Możliwe że wynik byłby podobny bo raz doleci do TP a raz wróci po BE... Zawsze mówiłeś że najlepiej jest wziąśc swoje i miec spokój. Jeśli różnica była by nie wielka to chyba lepiej poświęcic kilka pips właśnie za ten spokój. Sprawdzałeś już może jak by to u Ciebie statystycznie wyglądało?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Nie sprawdzałem jakby to się miało i co się lepiej opłaca. Ogólnie cały czas wchodze z założenia że lepiej brać co swoje. Ale wiesz jak to jest grasz z jakiś powodów miałem idealną pozycję na wejście więc chciało by się mieć idealny trejd że wszystko bedzie jak w zegarku że dojdą do TP, który zakładasz itd. Wtedy człowiek taki zadwolony byłby że wszystko tak ładnie i idealnie co czasami może być zgubne, bo czeka się czeka na TP a tutaj Cię wywalą na BE. Dla mnie najlepiej chyba jednak by było wchodzić tak jak się powinno robią mocny ruch i wyjść i poczekać na korekte i pownowić wejści do swojego TP ale to ryne i i różnie z tym bywa poza tym ciężko jest tak grać bo trzeba dużo obserwować i wchodzić ponownie w pozycje, itd nie każdemu może to pasować. Ale już były rozmowy na forum i nie ma bata każdy musi szukać idealnego rozwiązania dla siebie. Ważny jest cel i gdzie idą a momemt wejścia i ewentualnie wyjścia każdy musi już pod siebie poszukać idealny.
Aktualnie siedzę mam nadzieję ze krótko na aud/nzd na longa i dąże do ZL tej górnej. Chciałem już w tamtym tygodniu to grać ale teraz zrobili co chciałem ale mimo wszystko spóźnione wejście miałem bo nie patrzyłem na wykres wczoraj wieczorem a można było już tam wchodzić wczoraj.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

A zobaczcie jeszcze na edka w tamtym tygodiu cały czas się czaiełm aby wejść na zamknięcie luki ale nie mogłem momentu znaleźć odpowiedniego a dzisiaj bach i po ptakach i pojechali sobie w chwilę i luki nie ma :)
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

No i moje aud/nzd właśnie skończone myślałem ze jeszcze szybciej to zakończa. Tak jak pisałem wejście trochę spóźnione no ale co zrobić. Zaznaczyłęm na rysunku w tej sytuacji gdzie wg mnie było by najlepsze wejście.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Ladnie to wylukales. Ja siedzialem od rana i nie wiedzialem na co sie zdecydowac. Wkoncu wybralem audusd, chcialem wejsc po lepszej cenie i mi uciekli :) Mam teraz gbpjpy ponownie S.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ