Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sie 2017, 05:18     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Bitcoin, Ropa, JSW - Forex

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
  • Autor
  • Wiadomość

prideaceh

Bywalec

Bywalec

Bitcoin, Ropa, JSW - Forex

Nieprzeczytany post13 sie 2017, 09:13

Witam
interesują mnie platformy forexowe - pewne nie jakieś Cypryjskie
mogą być polskie banki jeżeli coś takiego posiadają.

Wymagania jak najniższe spready do gry na:
Bitcoin
Ropa
JSW

jeżeli jakaś platforma forexowa pozwala na to wszystko to proszę o nazwę.
Jeżeli nie to proszę o najlepsze lub jak wspomniałem polskie banki, które z dzwignia pozwolą na gre na tych 3 instrumentach.

Wszystkie te instrumenty ma plus500, ale niestety to chyba Cypr i minimum wplat interesują mnie takie od 500 zł a na plus500 pisze mi że minimum przelewem bankowym to 1500 - niestety zanim nie sprawdze platformy to tyle nie wplace tym bardziej ze plus500 nie ma MT4.

Dziękuję za jakies podpowiedzi i Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Re: Bitcoin, Ropa, JSW - Forex

Nieprzeczytany post14 sie 2017, 09:26

Sam wybór Plus500, niezależnie od listy instrumentów, nie jest zbyt trafny ;).

Bitcoin - zestawienie brokerów:
https://forexclub.pl/forex-broker-bitco ... enie-2017/

Ropa naftowa - zestawienie brokerów:
https://forexclub.pl/broker-forex-ropa- ... stawienie/

Oczywiście, nie są to wszyscy. Ropę ma już prawie każdy, a BTC powoli dodają kolejni brokerzy. Obawiam się jednak, że nie znajdziesz oferty, gdzie będziesz miał te wszystkie 3 instrumenty w połączeniu z najniższymi opłatami. To zazwyczaj ze sobą nie współgra -> więcej instrumentów -> wyższe koszty prowadzenia działalności -> większe prowizje/spready. A do tego jeszcze wymóg min. depozytu na poziomie 500 zł... Musisz postawić na jakiś kompromis ;).
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - Tickmill (-10%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (Pakiet książek) - InterTrader (-10%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Wróć do Początki na rynku Forex