Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny system?

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Ajner
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2014, 23:51

Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny system?

Nieprzeczytany post autor: Ajner »

Wie ktoś może o wiarygodności projektu na który natknąłem się na internecie? Tego całego Pawła Piotrowskiego nie da się nigdzie znaleźć, znalazłem również wersję niemiecką prezentującą system cabandle (co dziwne niemiecka wersja nazywa się inaczej). Tu jest link to tego, chciałbym usłyszeć wasze zdanie w tej sprawie.
http://binaryinstructor.com/pl/index.html

termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny syst

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

No proszę cię...miliony zarobione dzięki bandzie bollingera? nie ma tak łatwo niestety. wrzuć sobie na wykres tę bandę i nie patrz w lewo na wykresie tylko spróbuj składać zlecenia na koncie demo oczywiście. zobaczysz że w momencie kiedy cena dotknie bandy to i tak pójdzie jeszcze wyżej a banda wraz z nią. oczywiście w końcu zacznie się korekta i cena faktycznie zacznie spadać. nie wiadomo tylko kiedy a na historycznym wykresie wygląda to bardzo fajnie a to dlatego że właśnie banda podąża za ceną :)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny syst

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Ajner pisze:Wie ktoś może o wiarygodności projektu na który natknąłem się na internecie?
http://binaryinstructor.com/pl/index.html
System ściema który jest pretekstem do pokazania reklamy brokera. www.żałosne.pl
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny syst

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Rynek opcji binarnych znacznie się różni od forex, więc założenia gry na bandy plus jakieś jeszcze warunki mogą przynosić większe profity niż w przypadku klasycznego forexu. Ale gdyby to był tak dochodowy system jak przedstawia, to by go nie sprzedawał. Kolejny naciągacz.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny syst

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

z6yszko pisze:Rynek opcji binarnych znacznie się różni od forex, więc założenia gry na bandy plus jakieś jeszcze warunki mogą przynosić większe profity niż w przypadku klasycznego forexu. Ale gdyby to był tak dochodowy system jak przedstawia, to by go nie sprzedawał. Kolejny naciągacz.
Ja jednak się uprę, że to z d..y system wymyślony na kolanie, okraszony filmikiem brokera. Czy system działa na opcjach - nie wiem ale nie temu miał on służyć. To system z reklamą brokera, ze strony www brokera. Popróbować nie zaszkodzi ale cudów nie powinno się spodziewać.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny syst

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

T-REX pisze:
z6yszko pisze:Rynek opcji binarnych znacznie się różni od forex, więc założenia gry na bandy plus jakieś jeszcze warunki mogą przynosić większe profity niż w przypadku klasycznego forexu. Ale gdyby to był tak dochodowy system jak przedstawia, to by go nie sprzedawał. Kolejny naciągacz.
Ja jednak się uprę, że to z d..y system wymyślony na kolanie, okraszony filmikiem brokera. Czy system działa na opcjach - nie wiem ale nie temu miał on służyć. To system z reklamą brokera, ze strony www brokera. Popróbować nie zaszkodzi ale cudów nie powinno się spodziewać.
Co do intencji autora strony się zgadzam, dlatego napisałem że to kolejny naciągacz.
Natomiast gdy ogląda się wykres minutowy, to nie jest tak trudno znaleźć sytuacje, w których wydaje się, że prawdopodobieństwo odgadnięcia koloru następnej świecy będzie większe niż 0.5. Same bandy oczywiście nie wystarczą.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Binary Apprentice i cabandle - ściema czy skuteczny syst

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Pozwólcie panowie że coś wytłumaczę.
Ajner jak widać wkleił jeden post na forum, który zawierał link referencyjny (został już przez modów usunięty po moim zgłoszeniu)
Zwykły spamer jakich wielu w tej branży.
Poniżej dlaczego to robi na przykładzie strony binarymatrix
http://www.binarymatrixpro.com/ (link referencyjny wyciąłem sam)
W załączniku kampania "affiliacyjna" dla takiego spamera
Jest o co walczyć ;)
Gościu od magicznego systemu poleca pewnie BDSwissa który nie płaci tak źle.
Obrazek


albo tyle
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ