Bedziem bogaci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Trading for a living or not??

Tak
14
70%
Nie
6
30%
 
Liczba głosów: 20

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

na sesji londyńskiej prognozuje marazm, do godz. 12 będzie interesował mnie poziom 1,1330/40, następnie sesja usa, ale już po danych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Wiesz, że za 2 -3 miesiące znowu zaprezentujesz swój wynik pod postacią obrazka przedstawionego wcześniej?

jackub

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: jackub »

imperator_wszechswiata pisze:na sesji londyńskiej prognozuje marazm, do godz. 12 będzie interesował mnie poziom 1,1330/40, następnie sesja usa, ale już po danych.
co do wykresu ... i DD
też tak miewałem, aż pewnego razu sie wzięło i się omskło, nazwałem to efektem jackuba .... oddałem 50% ... okazalo się że to bylo za trudne do opanowania dla mnie ... dziesiec razy wychodziło na moje za 11 razem skasowało mi 50% rachunku, za czwarym cyklem odpuściłem, nie potrafię utrzymać w czasie takiej dyscypliny i w końcu kiedyś dochodzi do straty połowy equity... byłem lepszy od Danbo bo on czekał na MC a ja w koncu z bólem rozdzierającym serce zamykałem sam .....
Ale dlaczego nie zamykałem po 10% czy 15% , nie wiem jestem akurat taki .....
Inna rzecz jaką zaobserwowalem to po każdej takiej historii coraz gorzej mi się gralo, i coraz częściej zdarzały mi sie DURNE zagrania ... jakoś mądrze się to nazywa "dysonans poznawczy" czy jakoś, zrobiłem 700 tradow i nie wyrobiłem sobie wlaściwych nawyków ... pewnie nie jest to technika dla mnie ... szkoda bo kręciło mnie to ...
Powódzenia ... :wink:

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

pożyjemy zobaczymy...

ODPOWIEDZ