Bedziem bogaci

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Trading for a living or not??

Tak
14
70%
Nie
6
30%
 
Liczba głosów: 20

hyip
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2015, 00:11

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: hyip »

Witam

Wiem że pieniądze lubią ciszę ale ciekaw jak idzie autorowi skubanie pipsow?

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

fundamenty strategii są bardzo dobre, zrezygnowałem z codziennej wypłaty zysku, ogólnie wymiękłem gdy dotarłem do wolumenu pozycji po kilkanaście lotów (zgubiły mnie zbyt ciasne stopy), ale się nie poddaję, wprowadziłem parę zmian, co z tego się urodzi napiszę za miesiąc.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

imperator_wszechswiata pisze:fundamenty strategii są bardzo dobre, zrezygnowałem z codziennej wypłaty zysku, ogólnie wymiękłem gdy dotarłem do wolumenu pozycji po kilkanaście lotów (zgubiły mnie zbyt ciasne stopy), ale się nie poddaję, wprowadziłem parę zmian, co z tego się urodzi napiszę za miesiąc.

Wypłaty to dobra rzecz była. Chyba całkowicie z nich nie zrezygnowałeś? Wszakże to element dobrego MM.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

Daje podsumowanie mojego dziennika

Obrazek

ankieta:

Trading for a living or not?? (01.03.16)
Tak 73% 73% [ 11 ]
Nie 27% 27% [ 4 ]

przemyślenia:

było ponad 100%, ostatecznie jest kilka % do przodu, mimo niskiego TP trafiałem co do minuty w punkt zwrotny rynku - raz poleciało nawet figurę w przeciwną stronę - niemożliwe. Tygodniowy wynik robiła zwykle jedna zabezpieczona, niewybita transakcja (20-30pipsów), reszta zarobiła na siebie (prowizja, TP lub SL na+) i oczywiście stratne, zawsze seria! pech niesamowity.

grając za całe depo starałem się precyzyjnie wejść w rynek, dążyłem do skrócenia czasu transakcyjnego, szybko zabezpieczałem, z upływem czasu zacieśniałem stopy...

wnioski:

nigdy więcej czegoś podobnego

----------------------------------------------------------------------------

będę tutaj kontynuował dziennik, ale już z poprzednią moją strategią, utrzymała się na rynku kilka miesięcy i zarobiła :) za parę dni coś napiszę, konto to samo 20pare koła.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

Dobra nie poddaje się, kontynuacja pierwotnego zamysłu, all in w transakcje, SO = 1 figura, eur/usd i usd/jpy, konto 20k, zaczynam od 3,3lota, TP bez kombinowania 4,9p, zysk na transakcji 2,7%, 100 zyskownych transakcji z rzędu, przeanalizowałem swoje transakcje, sposób otwierania będzie taki jak przy moich początkach na FX'ie, przy obecnej wiedzy pozbawiony sensu. Tym razem hajs będzie schowany w każdej szczelinie :) Będę wklejał tylko screeny ze statementu, pierwsze przed świętami.
Zapomniałem dodać że nie będę się spinał nad transakcją, otwieram i zamykam platformę, sprawdzam co 1h.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

Odświeżam i piszę co u mnie słychać :) ogólnie cały czas do przodu, od poprzedniego posta zrobiłem kilka transakcji, ale cały zysk do równej kwoty 20k wypłaciłem (tutaj nie będę się tłumaczył czemu). Dzisiaj zaczynam już na poważnie, mam bardzo dużo czasu, celuje w 2 transakcje dziennie, niby mało ale podejrzewam że będzie problem z wykonaniem tego planu, podejście już full professional 100% :) właściwie po pierwszych 4 godzinach handlu już inaczej mózg funkcjonuje, dlatego też nastawiam się na godziny od 9 do 13 max 14, na danych nie gram, w ten piątek zaczynam dopiero po payrolsach, czyli gdzieś po 15. Jednak tylko e/u bez jena, jeden kierunek buy, ponieważ wyczuwam tendencję wzrostową na najbliższych kilka tygodni, wypłaty zysku jednak będą dużo częściej... nie popełniam już poprzednich błędów, jedna figura przy takiej zmienności jaka jest to jednak sporo, ale myślę, żę aż taki pech mnie nie spotka :) choć dzisiaj różowo nie było, ale jedna transakcja na + :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

kolejna w załączniku, prognoza na dzisiaj, nowa h4 (11) -> korekta bez gwałtownych impulsów, po 13.30 kontynuacja wzrostów, do godz. 17 obstawiam poziom 1,1370, a na razie przerwa od teraz 3 godz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

dzisiaj już raczej poza rynkiem, kroi się konsola, plan transakcyjny zrealizowany
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

zacząłem obserwację po g.11, nie lubię ruchów bez korekt, spasowałem, zakres równo 1 figura, więc poziomu 1,1410 już raczej nie przebiją, dodatkowo zwiększona zmienność, myślę że tak zakończy się bieżący miesiąc.

imperator_wszechswiata
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 10 kwie 2010, 20:20

Re: Bedziem bogaci

Nieprzeczytany post autor: imperator_wszechswiata »

chciałem grać jeszcze raz z tego samego poziomu, ale zrezygnowałem, plan tygodniowy wykonany w 50% (4/8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ