Back from Hell

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

No ile jeszcze? kanały, konsole, tunele, testy, retesty. Gandalfa nie przejdziecie ! :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

REKLAMACJA
Witam, wczoraj (17.03.2011) wpłaciłem na rachunek brokerski 100zl, o godzinie 14.53 (czasu admiral markets) dałem zlecenie na USD-JPY ,,buy,, za 0,01 lota po cenie 78,70, kolejne zlecenie za 0,02 lota ustawiłem 40 pipsów wyżej, każde kolejne 30 pipsów wyżej, a każde kolejne było większe dwu krotnie od poprzedniego (metoda progresji), o 22 położyłem się spać i gdy wstałem o 5 rano cena była już wyżej o 300 pipsów (idealnie) czyli powinienem mieć na koncie około 10000 zł (10000%) niesamowite, prawda? otóż tak się nie stało gdyż (i tu mam pewne zastrzeżenia do was) – O godzinie (po polnocy) 00.02 weszło zlecenie o wartości 0,32 lota po cenie 80.30 po czym nastąpiła cofka (na waszej platformie) do 79,97 i mnie wywaliło i w konsekwencji straciłem 100zl, ale nie oto jestem zły, jestem zły o to, że wywaliło mnie akurat gdy nastąpił zwrot na nowe poziomy w konsekwencji czego nie weszły mi zlecenia po 0,64 lota i 0,70 lota co łącznie dało by około 2 lotów i można by tak liczyć od ceny 80.90 gdy weszly by wszystkie moje zlecenie a od tego momentu do ceny 81,70 powinienem mieć na koncie około 10000 zł, niestety spałem i nie miałem do tego wglądu czy aby na pewno mój margin zabezpieczenia aby na pewno zjechał aż do 30% w konsekwencji czego mnie wywaliło a drugie zastrzeżenie jest takie, że u brokerów takich jak XTB, BOSSAFX i SIGtrader cena o tej właśnie godzinie (00.02) gdy był tak ogromny wystrzał w górę zjechała do max 80,00.
Proszę abyście rozpatrzyli moją sprawę, bo nie chce mi się wierzyć aby akurat w momencie zawrotu mnie wywaliło, pachnie mi to ingerencją drugiej osoby, a do tej pory miałem o was bardzo dobre zdanie i dalej zamierzam korzystać z waszych usług ale no 10000 zł piechotą nie chodzi więc zdaję się na wasze propozycje w ramach rekompensaty(i nie mam tu na mysli 100zl ), tudzież nie, ewentualnie udostępnienia jakichś skanów jaki miałem o tej godzinie margin level i czemu cena zjechała poniżej magicznej granicy 80.00 jednostek.
Ja wiem, że miałem mały kapitał ale jak widać można zrobić ze 100zl – 10000zł w 7 godzin tak na prawde...)

Pozdrawiam, Przemek :)

Kiedyś udało Mi się zrobić coś takiego, leci właśnie film o tsunami na polsacie i Sobie przypomniałem.

Na realu finalnie nie wyszło bo jak widać mnie oszukali :D ale miałem też jednocześnie demo nie ze 100zl a z 100$ i tam wszystko się udało.

Było to po tsunami. Teraz się zastanawiam jaką dźwignie mogłem mieć... zakładam 1:200.

Jak ktoś spróbuje tej techniki niech da tu znać :)

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Może nastąpiło rozszerzenie spreadu i dlatego oczekujące nie zaskoczyły.
Zamiast filmu wlacz jedynke - mecz leci.

Ps. Jeszcze raz przeczytałem twój post. Jakie usdjpy 78.70?? O czym Ty mówisz?

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Marcifx pisze:Może nastąpiło rozszerzenie spreadu i dlatego oczekujące nie zaskoczyły.
Zamiast filmu wlacz jedynke - mecz leci.

Ps. Jeszcze raz przeczytałem twój post. Jakie usdjpy 78.70?? O czym Ty mówisz?
Meczyk też oglądam, wiadomo 8)

hehehe no kiedyś tyle kosztował ujek :D Bujali się tam ponad rok, a to jest kopiuj wklej z mojego maila ktorego im wyslalem z reklamacją. Wybili mnie dosłownie o pipsa i poszli dalej, czaisz? :) pozniej wiele razy próbowałem tego typu zagrywki ale mniejszym ryzykiem, celowałem w 1000% zamiast 10000%. Czasem wychodziło czasem nie. Pewnie gdybym był konsekwentny było by git. Zwłaszcza ze po tsunami zaczałey się interwencje BOJu, było ich chyba 3 albo 4 i każda na 400 pipsów praktycznie bez korekt w pare godzin. Jedną mnie wywalili na pipsa, drugą zrobiłem ale cena wróciła z 400 pipsów jeszcze tego samego dnia a trzecią pięknie ustawiłem ale okazało się ze bossa nie ma rosnącego free margin wraz z zyskiem i lipa wyszła. W bossie by zwiększyć pozycję gdy zarabiasz to najpierw musisz zamknąc pozycję i dopiero otworzyć nową - większą. W admiralu nie trzeba tego robić, można dokładać kolejne.

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Aha no tak nie spojrzałem na date myślałem, że to sytuacja z tego tygodnia a teraz widzę że 2011 wszystko się zgadza.
Nie wiem dlaczego wybrałeś bosse tam nawet hedga nie zrobisz jak czasem trzeba.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Od 2 tygodni ani jednej stratnej transakcji, forma (dwóch poprzednich wcieleń overall-effective + 7 lat doświadczeń i pozbycie się młodzieńczego entuzjazmu ;) ) wraca to też czasem coś skrobnę. Teraz pozostaje stwierdzić czy łykać za każdym razem 30 pipsów czy celować w długie ruchy bo ostatnio wpadają tylko 30stki których nie zamykam, ale jestem cierpliwy i zobaczymy na czym lepiej wyjdę.

edek i ujek:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Przekombinowałem z edkiem ale finalnie dobrze wyszło, ujek wrócił na zero i otworzyłem drugą pozycję na dnie. Na Daily wygląda na spory ruch.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Ujek zamknięty. Co za dużo farta to nie zdrowo. Nie miałem tam żadnego sygnału na aż takie wzrosty to też jutro powinni dać wejść o wiele niżej to też zamykam i mam wyje.... :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

edek buy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: Back from Hell

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Dowalona jeszcze jedna pozycja tam gdzie finalnie chciałem postawić pierwszą ale zaspałem przez Donalda :o
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ