Aviva 24

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
FreeWay

Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Witam , czy ktoś z użytkowników forum ma ulokowane w tej instytucji finansowej środki finansowe z potwierdzoną stopa zwrotu w tzw "Fundusz akcyjny " tzn z 10K pln zainwestowane plus 10% na czysto po opodatkowaniu ? zgodne z wynikami tej firmy za 2017 . Nie bardzo rozumiem na jakich podstawach szacują ryzyko do tak dużej stopy zwroty.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Już kiedyś była taka firma co dawała 12-15 procent rocznie. Chyba na "A" się nazywała i miała podobno coś wspólnego ze złotem.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

FreeWay

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Po co się wypróżniasz tutaj bez potrzeby nie udzielając jakichkolwiek wartościowych informacji , to taki zwyczaj pasjonatów internetowych forum zapewne :563:

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Lubię ratować duszyczki.
A może, FreeWay, sam wrzucisz ciekawe statystyki firmy Aviva 24.
Podbijajmy temat, będzie lepiej widoczny :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Freeway, proponuję najpierw przeczytać notę prawną ze strony firmy zanim coś napiszesz żeby ludzie się z ciebie nie śmiali.

I jeszcze jedno, sprawdź sobie jak radził sobie wig w 2017 roku. Z ich strony wynika, że ich fundusz akcji to 90% akcje spółek z GPW i w 10% bony i depozyty.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

alinoe pisze:Freeway, proponuję najpierw przeczytać notę prawną ze strony firmy zanim coś napiszesz żeby ludzie się z ciebie nie śmiali.

I jeszcze jedno, sprawdź sobie jak radził sobie wig w 2017 roku. Z ich strony wynika, że ich fundusz akcji to 90% akcje spółek z GPW i w 10% bony i depozyty.
To już zdecydowanie lepiej jest kupić ETF na W20. Nie dość, że mozna w każdej chwili sprzedac jak akcje to mozna liczyc na dywidende jesli któraś spółka z W20 płaci.
Ale frajerow jak widac na rynku nie brakuje :)

FreeWay

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Japa Koniu. Byle kto nie jest w stanie mnie obrazić.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:Japa Koniu. Byle kto nie jest w stanie mnie obrazić.
Jeśli to było do mnie to cos ci opowiem. Pamietam w latach 200x tez inwestowałem w fundusze akcyjne. Głównie naszych banków np. BZWBK itd. I co zauważyłem. Fundusz pobierał prowizje od razu na "dzien dobry". Wtedy to było nawet 5%. Jak W20 urósł 15% to fundusz o niecałe 10%. Jak spadł 10% to fundusz spadł ponad 15%. Od kiedy sam zacząlem inwestować swoje pieniądze bez pośredników zrozumiałem jakim byłem wielkim FRAJEREM. Kumasz?
Proponuje ponownie ETF W20. Lub tym podobny
Na chwile obecną jestes dla mnie własnie takim frajerem ;)
I nie pisze tego by ci zrobić przykrośc ale ostrzec. Nie bądź FRAJEREM.

FreeWay

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie mam złamanego grosza w tej instytucji , mogłeś tak napisać od razu a nie robić sobie podśmiechujki jak reszta , grzecznie spytałem a w odpowiedzi dostałem garść kpin ,ciekaw jestem czy jeden z drugim jak na ulicy ktoś ich o coś spyta tak odpowiada ? zapewne nie z obawy przed utratą uzębienia.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Aviva 24

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Aviva na swojej stronie podaje stopy zwrotu. Jeśli chodzi o fundusz akcji już są na minusie w skali roku.

O co chodzi z tą utratą uzębienia? To wątek o wypróżnianiu się miał nie być zabawny? :)

ODPOWIEDZ