Autorskie EA - na koncie real.PRO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jumper
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 05 sty 2011, 12:24

Autorskie EA - na koncie real.PRO

Nieprzeczytany post autor: jumper »

Witam,

Rozpoczynam journal dla autorskiego robota grającego na koncie Real.PRO w Admiral Markets z depozytem 5.000 PLN.
Na myfxbook wyniki z ostatnich dwóch tygodni.
http://www.myfxbook.com/members/jumper1 ... cal/959077
Chętnie odpowiem na pytania i wyjaśnię jak czytać magic numbers gdyby ktoś rzeczywiście chciał analizować przebieg gry.
Jest to projekt powstający w cyklu Deminga więc będę na bieżąco opisywał wprowadzane zmiany.
EA ma zarabiać na spłatę kredytu za małe mieszkanie i utrzymywać DD na poziomie < 10%.

pozdrawiam

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Autorskie EA - na koncie real.PRO

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Powodzenia. Mam tylko jedno pytanie. Tyczy ono pary walutowej. Wziąłeś ja z uwagi na płynność, spread czy z innego powodu? Z góry dziękuję za odpowiedź
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Autorskie EA - na koncie real.PRO

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Na myfxbook jest napisane, że to demo. Dlaczego?

Nie chcę się przesadnie mądrzyć, ale wydaje mi się, że każdy system (o ile tworzy się go samodzielnie, a nie przyjmuje cudzy) powstaje zgodnie z cyklem Deminga. Ale to dobry pomysł :)

Czemu system otwiera mnóstwo transakcji prawie w jednym momencie? Na wykresie z naniesionymi transakcjami wygląda to dziwnie. Czemu służy to rozbicie?

I jak wygląda sprawa SL? Z tego, co widzę, najczęściej jest to 5 pips, ale często też 4,9, 4,8, widziałem też jakieś dziesiątki i dwudziestki (jeśli dobrze czytam te tabelki, a to w sumie nic pewnego). Jaki jest klucz?

Może też dasz się namówić na (bardzo ogólny) opis tego, na jakiej podstawie otwiera transakcje? I na jakiej podstawie anuluje zlecenia oczekujące, bo były chyba takie... cztery? :D

Powodzenia!

PS. Dobrze jest wierzyć w siebie i w owoc swojej pracy, ale i tak mam nadzieję, że masz plan B odnośnie spłacania kredytu :)

jumper
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 05 sty 2011, 12:24

Re: Autorskie EA - na koncie real.PRO

Nieprzeczytany post autor: jumper »

waluta ze wzgledu na spread i plynnosc.
rachunek bedzie autoryzowany na myfxbook w przyszlym tygodniu.
zlecenia usuniete sa w trakcie reklamacji w AM.
zlecen jest kilka w jednym czasie bo maja rozne TP TS i FTS

ODPOWIEDZ