Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Re: Otwarte pozycje,
"Aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa transakcji, wielkość lota na zlecenie nie powinna być większa niż 0,03."
Czyli jakies 12000 pipek na minusie.
Nagminne lamanie zasad bezpieczenstwa(pozycje nawet dziesieciokrotnie wieksze).

Nie polecam kopiowania tych sygnalow.

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Dziwię się, że nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat tytułowych "prawie 6000%" zysku. Ciekawe od kiedy faktyczny zysk liczy się od balance zamiast od equity?
To jest totalne wciskanie naiwnym kitu.

Awatar użytkownika
MaciejWill
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, 11:52

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: MaciejWill »

JAREK67 pisze:
MaciejWill pisze:Jarek
Analizy które pokazujesz uwzględniają przekopiowanie na rachunek nowego klienta wszystkich starych zleceń a tak się przecież nie dzieje.
Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To jeśli jest to zrozumiałe ustaw sobie analizę na tydzień do tyłu i zobacz skąd bierze się 50% DD ? Jak mógł powstać skoro są tylko nowe zlecenia?

Wytłumacz mi proszę skąd na wykresie w Twoich analizach na start pierwszego dnia DD po 50%?
50% DD pokazuje MyFxBook bo to taki ma algorytm, że liczy obsunięcie kapitału od maksymalnego "wirtualnego" zysku czyli od 5800 Euro.
Realnie wasz klient przystępując do tego kopiowania ma ok 30% straty.
Dokładnie tak jak piszesz "taki jest algorytm" wrzuć sobie analizę od wczoraj i wyskoczy Ci obsunięcie kapitału z pozycji w biegu z wstecznego okresu więc jak chcesz na tym analizować?
Proponuję abyś dodał sobie do obserwowanych ten System i wrócił do dyskusji za rok, tymczasem możesz pozostać przy solidnych lokatach bankowych. Założę się że za rok będziesz miał dalsze "wątpliwości" a sam będziesz w tym samym miejscu gdzie jesteś teraz.

Dalsza dyskusja nie ma sensu bo przypomina walenie głową w mur. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

z6yszko pisze:Dziwię się, że nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat tytułowych "prawie 6000%" zysku. Ciekawe od kiedy faktyczny zysk liczy się od balance zamiast od equity?
To jest totalne wciskanie naiwnym kitu.
Proponowałem żeby spróbował wypłacić Balance to "obiema rencami" bedę głosował za przyznaniem mu nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, ale nie podchwycił pomysłu. ;)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: green7 »

MaciejWill pisze: Proponuję abyś dodał sobie do obserwowanych ten System i wrócił do dyskusji za rok, tymczasem możesz pozostać przy solidnych lokatach bankowych. Założę się że za rok będziesz miał dalsze "wątpliwości" a sam będziesz w tym samym miejscu gdzie jesteś teraz.
W sumie analizę o jakiej piszesz można zrobić już teraz:
- bierzemy equity sprzed roku: 5 stycznia 2016 - 1128
- bierzemy equity z dziś: 2376 EUR

Aby zainwestować rok temu musieliśmy kupić 2500 EUR (taką kwotę polecasz i odpowiada to temu co miałeś na koncie). Cena EURPLN z stycznia 2016 to 4,25, zainwestowaliśmy więc 10 625 PLN.
Zarobiliśmy przez rok 1248 EUR, dziś EURPLN jest po 4,36 na koncie mamy więc 3748 EUR warte 16 341 PLN.
Nasz zarobek więc to 5716 PLN minus Twoja prowizja 4800 PLN więc zostaje 916 PLN.
275 PLN z tej kwoty wynika z różnicy kursowej EURPLN (2500*0,11)

Czyli realnie strategia zarobiła 6% zamiast obiecanych tysięcy. Niby więcej niż na lokacie ale jak dla mnie stanowczo na mało by ryzykować na fx.

Oczywiście: zainwestowanie większej kwoty dałoby dużo większy zysk - bo wtedy Twoja prowizja miałaby mniejsze znaczenie. Ale ja się na to nie piszę - na fx ryzykujesz całym depo jeśli pójdzie coś nie tak.
Jak widać, Ty też się na to nie piszesz: gdybyś nie obawiał się wtopy miałbyś tu wrzucone tysiące EUR a nie marne 100. Szukasz ludzi, żeby bez ryzyka pograć ich kasą obiecując, tysiące%. Jak się nie uda - oni zostaną z wyczyszczonym kontem, a Ty tak czy inaczej zgarniesz kasę za kopiowanie.
Pomijam już fakt, że kopiowanie można uznać za zarządzanie rachunkiem - a to wymaga odpowiednich licencji ....
Green
Obrazek
Obrazek

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

" kopiowanie można uznać za zarządzanie rachunkiem - a to wymaga odpowiednich licencji ....
Green "
Jezeli robisz to za posrednictwem instytucji, ktora posiada taka licencje (np. www.mq5l.com) to kopiowanie jest legalne pod warunkiem, ze nie znasz biorcy sygnalow itd...


Nie widze nic zlego w sprzedazy sygnalow(95% detalu lepiej wyjdzie na kupnie ich niz handlu wlasnym). Ale jak chcemy to robic to robmy to uczciwie. Powodzenia

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Caldeborn pisze:" kopiowanie można uznać za zarządzanie rachunkiem - a to wymaga odpowiednich licencji ....
Green "
Jezeli robisz to za posrednictwem instytucji, ktora posiada taka licencje (np. http://www.mq5l.com) to kopiowanie jest legalne pod warunkiem, ze nie znasz biorcy sygnalow itd...
Nie słyszałem o takiej wykładni (jakieś źródło ?) ale odniosłem wrażenie, że kolega tutaj pisał o kopiarce z pominięciem znanych serwisów. Na jego stronie widać, że udostępniają taką usługę i dodają do tego VPS. Więc raczej nie działa to przez żadną licencjonowaną instytucję. Ale to tak na marginesie.
Green
Obrazek
Obrazek

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Nie słyszałem o takiej wykładni (jakieś źródło ?) ale odniosłem wrażenie, że kolega tutaj pisał o kopiarce z pominięciem znanych serwisów. Na jego stronie widać, że udostępniają taką usługę i dodają do tego VPS. Więc raczej nie działa to przez żadną licencjonowaną instytucję. Ale to tak na marginesie.[/quote]

O ile mi wiadomo to w Polsce mforex ma to w swojej ofercie. Napisz do nich z zapytaniem dlaczego to jest legalne.
Chodzi mniej wiecej o to, ze jestes "zatrudniony" czy oplacany przez instytucje uprawniona do tego typu dzialalnosci a niebezposrednio przez biorce sygnalow.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2017, 16:52 przez Caldeborn, łącznie zmieniany 1 raz.

jackub

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: jackub »

green7 pisze:
Czyli realnie strategia zarobiła 6% zamiast obiecanych tysięcy. Niby więcej niż na lokacie ale jak dla mnie stanowczo na mało by ryzykować na fx.
Green, ale jesteś okrutny .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6622
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jackub pisze:
green7 pisze:
Czyli realnie strategia zarobiła 6% zamiast obiecanych tysięcy. Niby więcej niż na lokacie ale jak dla mnie stanowczo na mało by ryzykować na fx.
Green, ale jesteś okrutny .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Juz pomijam fakt, że regularne 10%/m-c nijak nie wygeneruje 6000% w dwa lata. Co najwyżej ok.900% co tez uważam za dobry wynik. Ale "ściema" tez powinna mieć swoje granice :). Tylko jak to brzmi....6000%

ODPOWIEDZ