Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: green7 »

MaciejWill pisze: Proszę pokazać jak wyliczyłeś ten -1%. Ponadto powyższy wynik podany jest w equity a więc bez uwzględnienia pozycji otwartych, na zasadzie iż rok temu wpłacam pieniądze dziś wyciągam cały zysk i zamykam wszystkie pozycje które jeszcze pracują. 90% zysku to źle ?
Tak jak pisałem - użyłem "Custom Analysis" i podałem datę 1 styczeń 2016. To przykład co by było gdybyśmy weszli w strategię rok temu. Pisałem, że "z grubsza" bo analiza będzie jak zawierać (choć nie sprawdzałem) też pozycje otwarte wcześniej tylko zamykane po tej dacie ...
Przy czym ja mówię o wyniku na equity - bo to jest kasa, którą realnie zarobiliśmy.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejWill
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, 11:52

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: MaciejWill »

kowal29 pisze:Drawdown 76% i pozycje cały czas otwarte, strategia mega ryzykowna i nie zamykająca wszystkich pozycji. Dla tych co nie wiedzą przy drawdown 100% depozyt zostaje wyczyszczony, także tutaj brakuje 24% i pozamiatane... sorry big risk.
Jeżeli strategia przez 2 lata zarobiła ponad 5000 % a ryzyko szczytowe 76% udziału kapitału( defakto wypracowanego zysku a nie kapitału początkowego) jest za duże to wystarczy przyjąć iż gramy mnożnikiem 0,1. Osiągniemy zysk 10 razy mniejszy i 10 razy mniejsze ryzyko. Szczytowe ryzyko 7,5 % a zysk 500% w 2 lata... Nadal too risky ? Mnożnik wybiera sam klient a więc wystarczy pomyśleć i dobrać go tak aby zysk był zadowalający a ryzyko takie na jakie się godzimy.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: green7 »

MaciejWill pisze:Jeżeli strategia przez 2 lata zarobiła ponad 5000 % a ryzyko szczytowe 76% udziału kapitału( defakto
wypracowanego zysku a nie kapitału początkowego) jest za duże to wystarczy przyjąć iż gramy mnożnikiem 0,1.
To teraz Ty pokaż mi gdzie masz te 5000% bo ja widzę 2K ...
Green
Obrazek
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

MaciejWill pisze: Pozycje nie są trzymane aż wyjdą na plus i dopiero wtedy zamykane, jeśli odczytasz dane z myfxbooka to zauważysz, że pozycji wygrywających nie ma 100%. Pozycje utrzymywane są przez dłuższy okres i zamykane gdy nie ma możliwości na ich zamknięcie w okresie 12 miesięcy. Konto ma 2 lata najstarsza pozycja ma 6 miesięcy ? więc trudno tutaj mówić o trzymaniu pozycji.
Owszem strategia jest tak zbudowana aby bilansować odpowiednio pozycje otwarte i zamknięte.


O jakim "kilkukrotnym" wyzerowaniu konta mowa ?
1 października equity wynosi ok 3000 EUR i spada do 2000 EUR w wyniku większego zaangażowania konta w pozycje które pracują, jednocześnie rośnie cały czas zysk na koncie. Jak tutaj wyzerować konto? Oczywiście jeżeli wpłacisz 1000e a ustawisz mnożnik zleceń w stosunku do naszego konta na x10 to spadek equity o 30% u Ciebie wyniesie 300% i wyzeruje.

Rok temu stan konta na czysto wynosił 1250 EUR a dziś 2250 EUR
Proszę pokazać jak wyliczyłeś ten -1%. Ponadto powyższy wynik podany jest w equity a więc bez uwzględnienia pozycji otwartych, na zasadzie iż rok temu wpłacam pieniądze dziś wyciągam cały zysk i zamykam wszystkie pozycje które jeszcze pracują. 90% zysku to źle ?
tak wygląda ten rachunek z punktu widzenia osoby, która podpina się pod wasze sygnały w dniu 7 października 2016.
Czyli tracą od pierwszego dnia do chwili obecnej.
Obrazek
Bo zyskiem jest Kapitał, a nie Saldo!
Spróbuj wypłacić "Saldo" a będę wnioskował o Nobla w dziedzinie ekonomi.
A tak wyglądają "nieprzetrzymywane pozycje"
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MaciejWill
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, 11:52

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: MaciejWill »

Jarek
Analizy które pokazujesz uwzględniają przekopiowanie na rachunek nowego klienta wszystkich starych zleceń a tak się przecież nie dzieje.
Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To jeśli jest to zrozumiałe ustaw sobie analizę na tydzień do tyłu i zobacz skąd bierze się 50% DD ? Jak mógł powstać skoro są tylko nowe zlecenia?

Wytłumacz mi proszę skąd na wykresie w Twoich analizach na start pierwszego dnia DD po 50%?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

"Sugerujemy wpłatę minimum 2500 EUR tak abyśmy mogli prawidłowo ustawić mnożnik. Do tego korzystając z polecanego przez nas brokera dostajemy bonus 100% od wpłaty czyli wpłacając np 2500 EUR procent będzie liczony z 5000 EUR."
DD tez bedzie liczony od tej sumy.
Czyli przy 50% DD wycielo panu wszystkich klientow i szukasz pan nowych. Nie wiem czego to sie trzeba napalic zeby takie rzeczy pisac.

Awatar użytkownika
MaciejWill
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2016, 11:52

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: MaciejWill »

Caldeborn pisze:"Sugerujemy wpłatę minimum 2500 EUR tak abyśmy mogli prawidłowo ustawić mnożnik. Do tego korzystając z polecanego przez nas brokera dostajemy bonus 100% od wpłaty czyli wpłacając np 2500 EUR procent będzie liczony z 5000 EUR."
DD tez bedzie liczony od tej sumy.
Czyli przy 50% DD wycielo panu wszystkich klientow i szukasz pan nowych. Nie wiem czego to sie trzeba napalic zeby takie rzeczy pisac.
DD jest liczony tak samo jak dla 2500 EUR

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

MaciejWill pisze:Jarek
Analizy które pokazujesz uwzględniają przekopiowanie na rachunek nowego klienta wszystkich starych zleceń a tak się przecież nie dzieje.
Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To jeśli jest to zrozumiałe ustaw sobie analizę na tydzień do tyłu i zobacz skąd bierze się 50% DD ? Jak mógł powstać skoro są tylko nowe zlecenia?

Wytłumacz mi proszę skąd na wykresie w Twoich analizach na start pierwszego dnia DD po 50%?
50% DD pokazuje MyFxBook bo to taki ma algorytm, że liczy obsunięcie kapitału od maksymalnego "wirtualnego" zysku czyli od 5800 Euro.
Realnie wasz klient przystępując do tego kopiowania ma ok 30% straty.

Obrazek

Mamisz ludzi 6 k% zysku (zaczynając od 100 Euro) i jednocześnie sugerujesz żeby inni zaczynali od poziomu kilku tysięcy.
Jednocześnie od ponad 3 miesięcy rachunek wykazuje narastającą stratę.
Albo jesteś idiotą (bez urazy), albo innych uważasz za idiotów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: green7 »

MaciejWill pisze: Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To
Tu masz rację, myfxbook pokaże to źle, ale problem jest taki, że tego nie da się zrobić. Dlaczego ? Bo w historii masz tylko zamknięte zlecenia, nie masz otwartych.
Aby to zrobić musiałbyś udostępnić listę otwartych zleceń i wtedy z niej i historii dałoby się zrobić dokładną symulację co byłoby gdybyś wystartował w danym dniu.

No to teraz zadajmy sobie pytanie - dlaczego nie pokazujesz listy otwartych zleceń ? Proste, bo te tysiące % już wtedy nie wyglądają tak dobrze.
Udostępnij otwarte zlecenia to się pokusimy o dokładniejszą symulację co byłoby gdybyś zaczął grać rok czy też pół roku temu.
Green
Obrazek
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Krótko mówiąc. Cała ta prezentacja to nieudolna próba manipulacji.
Chciał pokazać tysiące % zysku, ale tego się nie dało zrobić bez pokazania "błędów przeszłości" odzwierciedlonych w aktualnym stanie "Kapitał" względem "Saldo".
Może to w tym tygodniu albo jakimś innym nawet zarabia jakieś drobne %, ale to żadna przynęta i nikt za to nie zapłaci abonamentu. ;)
Chociaż tu być może wcale nie o abonament chodzi. Tylko o to żeby wpłacać kasę do "polecanego przez nas brokera" :twisted:

ODPOWIEDZ