Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 17 sie 2017, 13:45     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

green7

Maniak

Maniak

Re: Automatyczne Kopiowanie - prawie 6000% w 2 lata

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 15:02

MaciejWill pisze:Proszę pokazać jak wyliczyłeś ten -1%. Ponadto powyższy wynik podany jest w equity a więc bez uwzględnienia pozycji otwartych, na zasadzie iż rok temu wpłacam pieniądze dziś wyciągam cały zysk i zamykam wszystkie pozycje które jeszcze pracują. 90% zysku to źle ?

Tak jak pisałem - użyłem "Custom Analysis" i podałem datę 1 styczeń 2016. To przykład co by było gdybyśmy weszli w strategię rok temu. Pisałem, że "z grubsza" bo analiza będzie jak zawierać (choć nie sprawdzałem) też pozycje otwarte wcześniej tylko zamykane po tej dacie ...
Przy czym ja mówię o wyniku na equity - bo to jest kasa, którą realnie zarobiliśmy.
Green
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

MaciejWill

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 15:48

kowal29 pisze:Drawdown 76% i pozycje cały czas otwarte, strategia mega ryzykowna i nie zamykająca wszystkich pozycji. Dla tych co nie wiedzą przy drawdown 100% depozyt zostaje wyczyszczony, także tutaj brakuje 24% i pozamiatane... sorry big risk.

Jeżeli strategia przez 2 lata zarobiła ponad 5000 % a ryzyko szczytowe 76% udziału kapitału( defakto wypracowanego zysku a nie kapitału początkowego) jest za duże to wystarczy przyjąć iż gramy mnożnikiem 0,1. Osiągniemy zysk 10 razy mniejszy i 10 razy mniejsze ryzyko. Szczytowe ryzyko 7,5 % a zysk 500% w 2 lata... Nadal too risky ? Mnożnik wybiera sam klient a więc wystarczy pomyśleć i dobrać go tak aby zysk był zadowalający a ryzyko takie na jakie się godzimy.

green7

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 16:39

MaciejWill pisze:Jeżeli strategia przez 2 lata zarobiła ponad 5000 % a ryzyko szczytowe 76% udziału kapitału( defakto
wypracowanego zysku a nie kapitału początkowego) jest za duże to wystarczy przyjąć iż gramy mnożnikiem 0,1.

To teraz Ty pokaż mi gdzie masz te 5000% bo ja widzę 2K ...
Green
Obrazek
Obrazek

JAREK67

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 17:30

MaciejWill pisze:Pozycje nie są trzymane aż wyjdą na plus i dopiero wtedy zamykane, jeśli odczytasz dane z myfxbooka to zauważysz, że pozycji wygrywających nie ma 100%. Pozycje utrzymywane są przez dłuższy okres i zamykane gdy nie ma możliwości na ich zamknięcie w okresie 12 miesięcy. Konto ma 2 lata najstarsza pozycja ma 6 miesięcy ? więc trudno tutaj mówić o trzymaniu pozycji.
Owszem strategia jest tak zbudowana aby bilansować odpowiednio pozycje otwarte i zamknięte.

O jakim "kilkukrotnym" wyzerowaniu konta mowa ?
1 października equity wynosi ok 3000 EUR i spada do 2000 EUR w wyniku większego zaangażowania konta w pozycje które pracują, jednocześnie rośnie cały czas zysk na koncie. Jak tutaj wyzerować konto? Oczywiście jeżeli wpłacisz 1000e a ustawisz mnożnik zleceń w stosunku do naszego konta na x10 to spadek equity o 30% u Ciebie wyniesie 300% i wyzeruje.

Rok temu stan konta na czysto wynosił 1250 EUR a dziś 2250 EUR
Proszę pokazać jak wyliczyłeś ten -1%. Ponadto powyższy wynik podany jest w equity a więc bez uwzględnienia pozycji otwartych, na zasadzie iż rok temu wpłacam pieniądze dziś wyciągam cały zysk i zamykam wszystkie pozycje które jeszcze pracują. 90% zysku to źle ?

tak wygląda ten rachunek z punktu widzenia osoby, która podpina się pod wasze sygnały w dniu 7 października 2016.
Czyli tracą od pierwszego dnia do chwili obecnej.
Obrazek
Bo zyskiem jest Kapitał, a nie Saldo!
Spróbuj wypłacić "Saldo" a będę wnioskował o Nobla w dziedzinie ekonomi.
A tak wyglądają "nieprzetrzymywane pozycje"
Obrazek
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika

MaciejWill

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 18:23

Jarek
Analizy które pokazujesz uwzględniają przekopiowanie na rachunek nowego klienta wszystkich starych zleceń a tak się przecież nie dzieje.
Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To jeśli jest to zrozumiałe ustaw sobie analizę na tydzień do tyłu i zobacz skąd bierze się 50% DD ? Jak mógł powstać skoro są tylko nowe zlecenia?

Wytłumacz mi proszę skąd na wykresie w Twoich analizach na start pierwszego dnia DD po 50%?

Caldeborn

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 18:31

"Sugerujemy wpłatę minimum 2500 EUR tak abyśmy mogli prawidłowo ustawić mnożnik. Do tego korzystając z polecanego przez nas brokera dostajemy bonus 100% od wpłaty czyli wpłacając np 2500 EUR procent będzie liczony z 5000 EUR."
DD tez bedzie liczony od tej sumy.
Czyli przy 50% DD wycielo panu wszystkich klientow i szukasz pan nowych. Nie wiem czego to sie trzeba napalic zeby takie rzeczy pisac.
Awatar użytkownika

MaciejWill

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 18:46

Caldeborn pisze:"Sugerujemy wpłatę minimum 2500 EUR tak abyśmy mogli prawidłowo ustawić mnożnik. Do tego korzystając z polecanego przez nas brokera dostajemy bonus 100% od wpłaty czyli wpłacając np 2500 EUR procent będzie liczony z 5000 EUR."
DD tez bedzie liczony od tej sumy.
Czyli przy 50% DD wycielo panu wszystkich klientow i szukasz pan nowych. Nie wiem czego to sie trzeba napalic zeby takie rzeczy pisac.

DD jest liczony tak samo jak dla 2500 EUR

JAREK67

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 18:52

MaciejWill pisze:Jarek
Analizy które pokazujesz uwzględniają przekopiowanie na rachunek nowego klienta wszystkich starych zleceń a tak się przecież nie dzieje.
Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To jeśli jest to zrozumiałe ustaw sobie analizę na tydzień do tyłu i zobacz skąd bierze się 50% DD ? Jak mógł powstać skoro są tylko nowe zlecenia?

Wytłumacz mi proszę skąd na wykresie w Twoich analizach na start pierwszego dnia DD po 50%?

50% DD pokazuje MyFxBook bo to taki ma algorytm, że liczy obsunięcie kapitału od maksymalnego "wirtualnego" zysku czyli od 5800 Euro.
Realnie wasz klient przystępując do tego kopiowania ma ok 30% straty.

Obrazek

Mamisz ludzi 6 k% zysku (zaczynając od 100 Euro) i jednocześnie sugerujesz żeby inni zaczynali od poziomu kilku tysięcy.
Jednocześnie od ponad 3 miesięcy rachunek wykazuje narastającą stratę.
Albo jesteś idiotą (bez urazy), albo innych uważasz za idiotów.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

green7

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 19:19

MaciejWill pisze:Zrób sobie analizę tak jak byś podłączył się do strategii tydzień temu. Zaczynasz z 0 ilością zleceń i dochodzą Ci tylko nowe bieżące zlecenie....jasne? To

Tu masz rację, myfxbook pokaże to źle, ale problem jest taki, że tego nie da się zrobić. Dlaczego ? Bo w historii masz tylko zamknięte zlecenia, nie masz otwartych.
Aby to zrobić musiałbyś udostępnić listę otwartych zleceń i wtedy z niej i historii dałoby się zrobić dokładną symulację co byłoby gdybyś wystartował w danym dniu.

No to teraz zadajmy sobie pytanie - dlaczego nie pokazujesz listy otwartych zleceń ? Proste, bo te tysiące % już wtedy nie wyglądają tak dobrze.
Udostępnij otwarte zlecenia to się pokusimy o dokładniejszą symulację co byłoby gdybyś zaczął grać rok czy też pół roku temu.
Green
Obrazek
Obrazek

JAREK67

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 sty 2017, 19:42

Krótko mówiąc. Cała ta prezentacja to nieudolna próba manipulacji.
Chciał pokazać tysiące % zysku, ale tego się nie dało zrobić bez pokazania "błędów przeszłości" odzwierciedlonych w aktualnym stanie "Kapitał" względem "Saldo".
Może to w tym tygodniu albo jakimś innym nawet zarabia jakieś drobne %, ale to żadna przynęta i nikt za to nie zapłaci abonamentu. ;)
Chociaż tu być może wcale nie o abonament chodzi. Tylko o to żeby wpłacać kasę do "polecanego przez nas brokera" :twisted:
PoprzedniaNastępna

Wróć do Ciekawe linki, reklamy