Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 27 mar 2017, 02:49     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Automatyczna Strategia

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

juszjuszmilion

Gaduła

Gaduła

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post20 gru 2016, 14:22

green7 pisze: samo wrzucenie do katalogu nic nie daje, musisz jeszcze to EA odpalić na jakimś wykresie.

Z całym szacunkiem, :roll:
Obrazek
Obrazek

green7

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post20 gru 2016, 19:50

juszjuszmilion pisze:
green7 pisze: samo wrzucenie do katalogu nic nie daje, musisz jeszcze to EA odpalić na jakimś wykresie.

Z całym szacunkiem, :roll:

No sorki :) Różne ludzie błędy robią ...
Green
Obrazek
Obrazek

arturmasiniak

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post23 gru 2016, 13:57

Świetna strategia, korzystam z niej od dwóch tygodnii, zarobiłem w tym okresie ponad 9%.

arturmasiniak

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post05 lut 2017, 15:55

i się skończyły zarobki, cały miesiąc styczeń małe straty, ale jednak straty:/ Na początku stycznia kupiłem od nich drugą strategię EA VRA-V2 i z tej jestem bardzo zadowolony, do tej pory pięknie zarabia i już mi się zwróciły opłaty za dwa systemy i mam zysk 3800 na czysto, także super.

arturmasiniak

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post21 mar 2017, 12:20

Kolejny miesiąc na plus, polecam tylko EA VRA-V2. Testowałem wcześniej EA BSFX i wyszło słabo, kilka dni temu dodali nowe update do BSFX i wygląda to troche lepiej, ale osobiście polecam tylko EA VRA-V2. Na te chwilę mam łączny zysk ponad 6000.

Link do strony, bo chyba wcześniej nie dodałem :) https://www.bestfxtools.com/pl
Poprzednia

Wróć do Ciekawe linki, reklamy