Automatyczna Strategia

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
bestfxtools
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2016, 19:31

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: bestfxtools »

Weryfikacja nie powinna być problemem, a Pana konto aktualizacja w 2010 i również bez weryfikacji, co można do tego dośpiewać?

-- Dodano: 16 gru 2016, 14:21 --

W naszej ofercie są nie tylko płatne narzędzia, również oferujemy darmowe roboty i wskazniki, zapraszamy do skorzystania, wystarczy się zarejestrować i można pobrać wszystkie.

https://www.bestfxtools.com/pl

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

bestfxtools pisze: Juszjuszmilion prosze zachować spokój i nie promowac własnego systemu...
Swojego systemu nie promuję, a nawet nie sprzedam za milion euro.

Ja tylko nie mogę zrozumieć logiki chęci sprzedaży systemu zarabiającego setki tysięcy euro w cenie 299 EUR.
Obrazek
Obrazek

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: green7 »

bestfxtools pisze:Weryfikacja nie powinna być problemem, a Pana konto aktualizacja w 2010 i również bez weryfikacji, co można do tego dośpiewać?
Po pierwsze - widzisz gdzieś żebym ja coś sprzedawał ??

Po drugie gdy to konto było aktywne to myfxbook jeszcze raczkował i choćbym chciał tobym go nie zweryfikował bo po prostu nie było jeszcze takiej opcji.
Po trzecie - każdemu normalnemu i uczciwemu sprzedawcy w takiej sytuacji zależałoby na budowaniu zaufania i maksymalnym się uwierzytelnieniu.
Wy jak widzę bronicie się przed tym rękami i nogami wymyślając zupełnie bezsensowne argumenty.

Mnie osobiście takie podejście przekonuje do jednego - trzymać się z dala od tej oferty bo coś tu śmierdzi.
Green
Obrazek
Obrazek

bestfxtools
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2016, 19:31

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: bestfxtools »

Witam

Może Pan zrobić podobny system i sprzedawać za 10 000 eur, nasz jest w cenie 299 eur.

Mnie Pana domysły nie interesują, proszę je zachować dla siebie.

Jeżeli są inne pytania to prosze o kontakt na stronie https://www.bestfxtools.com/pl tylko tam bedziemy odpowiadali na nowe pytania.

Rejestracja, wybierz produkt i wyślij wiadomość. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ten sam dzień.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

bestfxtools pisze:Witam
została opracowana przez najlepszych programistów.
A Ci najlepsi programiści nie dadzą już rady ogarnąć co to jest hasło inwestora w MT4, zweryfikować tego konta?

Owszem jest to dział "reklamy" ale czasem trzeba przestrzec innych jeśli oferta jest podejrzana delikatnie mówiąc.
Obrazek
Obrazek

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: green7 »

bestfxtools pisze: Może Pan zrobić podobny system i sprzedawać za 10 000 eur, nasz jest w cenie 299 eur.
Mnie Pana domysły nie interesują, proszę je zachować dla siebie.
Seriioooo ???? Naprawdę mogę ??? :mrgreen:

Sorki ale przepraszam kim jesteś abyś mi mówił co ja mogę a co nie ?

Co do domysłów - jak będę chciał to o nich napiszę bo po to jest to forum, i niejednego oszusta już tu widziałem.
Aby nie być gołosłownym to domyślam się, że skoro nie potraficie zweryfikować tego konta to albo nie jest ono Wasze (co jest prawdopodobne, bo przecież sprzedajecie też kopiarkę sygnałów) albo wyniki są sfabrykowane.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Aktualnie chyba faktycznie nie da się tak łatwo zweryfikować konta jak kiedyś. Przez hasło inwestora nie weryfikuje sie, przez zainstalowanie EA Myfxbook jak sugerują też się nie weryfikuje.

Pomijam już fakt, że opcja ze ściągnięciem pliku z Myfxbook, gdzie jest EA lub może jeszcze "coś" jest lekko ryzykowne i ja osobiście na moim głównym koncie fx i kompie tego nie zrobie. :)
Obrazek
Obrazek

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: green7 »

juszjuszmilion pisze:Aktualnie chyba faktycznie nie da się tak łatwo zweryfikować konta jak kiedyś. Przez hasło inwestora nie weryfikuje sie, przez zainstalowanie EA Myfxbook jak sugerują też się nie weryfikuje.

Pomijam już fakt, że opcja ze ściągnięciem pliku z Myfxbook, gdzie jest EA lub może jeszcze "coś" jest lekko ryzykowne i ja osobiście na moim głównym koncie fx i kompie tego nie zrobie. :)
Przez EA to chyba nigdy nie było opcji weryfikacji. To mało wiarygodne by było.

Jak pisałem wyżej aby zweryfikować musisz albo zmienić hasło inwestorskie na takie jakie wygeneruje myfxbook, albo odpalić zlecenie oczekujące z odpowiednim komentarzem. Nie powinno być z tym problemu.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

green7 pisze: Jak pisałem wyżej aby zweryfikować musisz albo zmienić hasło inwestorskie na takie jakie wygeneruje myfxbook, albo odpalić zlecenie oczekujące z odpowiednim komentarzem. Nie powinno być z tym problemu.
No wiem. Kiedys tak się weryfikowało konto. Teraz cos nie idzie po prostu.
Mam na koncie Myfxbook info:

Verification of data is disabled for publisher mode.
Please connect the account with the EA or autoupdate mode to enable verification.
To enable verification, please use the latest EA version: Myfxbook EA

Po wklejeniu tego EA do katalogu też się nie weryfikuje. Więc nie jest z tą weryfikacją tak jak bylo kiedyś i łatwo.
Obrazek
Obrazek

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Automatyczna Strategia

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Bo publisherem nie zweryfikujesz. Przez EA - samo wrzucenie do katalogu nic nie daje, musisz jeszcze to EA odpalić na jakimś wykresie.
Szczerze powiedziawszy to, że udostępnili weryfikację poprzez EA to jeszcze jeden powód by nie wierzyć wynikom. Nie wiem na ile to zabezpieczone jest przed złamaniem ale sądzę, że dobry "hacker" powinien sobie z tym poradzić. Czyli mógłby publikować dowolne statystyki ....
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ