Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Mpapiez

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

DigitalSmoke pisze:Taki kraj jak Polska po prostu nie istnieje. W sumie też czasami mam podobne wrażenie.
Bo źle szukasz.
Szukaj pod ch*j, dupa i kamieni kupa.
Może znajdziesz - powodzenia :wink: .

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Taki kraj jak United Kingdom nie istnieje. W sumie też mam czasami podobne wrażenie.
Pewnie powinienem szukać pod United Arab...
Ludzie jak coś czasem napiszą to boki zrywać. Ehhh szkoda gadać.


Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

sekuds
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2007, 20:33

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: sekuds »

silveRbull pisze:Witam

IC Markets nie jest animatorem rynku, a przez to nie może rozszerzyć spredu. To nie ten model egzekucji forex. Cały "price fead", a zatem także spready pochodzą bezpośrednio od ponad 50-ciu dostawców płynności. Jeżeli dochodzi nawet do rozszerzenia spreadu, to dzieje się tak ponieważ zaistniały ku temu takie warunki rynkowe. Pisze to i tak nad wyrost, ponieważ handluję w IC Markets i powiem szczerze, że jeszcze nie spotkałem się osobiście z przypadkiem który by mi jakoś zaszkodził. Stawiałem nawet wąskiego stopa pod dane makroekonomiczne i wszystko było w porządku.

Rozumiem, że spotkała cię przykra sprawa, ale być może dało by się tego uniknąć. Jeżeli to możliwe to podaj trochę więcej szczegółów twojej transakcji. Kiedy ją zawierałeś, w jakich okolicznościach, może przedstaw print screeny. Dobrze by było, jakbyś zdradził z jakimi brokerami porównywałeś IC Markets i jaką metodę porównawczą zastosowałeś. Jeżeli będę wstanie to chętnie ci pomogę.

Jeżeli chodzi o inną alternatywę dla Armady to poza IC Markets raczej nie znajdziesz. Albo inaczej, znajdziesz ale musisz liczyć się z wyższym depozytem startowym na poziomie przynajmniej 1000 USD, albo wątpliwą marką lub brokerem nieregulowanym, a w zasadzie otrzymasz dokładnie dostęp do tego samego rynku co w IC Markets. Tutaj broker naprawdę nie decyduje o wysokości spreadu. Być może wystarczy coś zmodyfikować we własnej strategi i wszystko się jakoś wyklaruje. Po co szukać dostępu do czegoś co już masz. Jesteś na prawdziwym rynku i nic tu już nie da się wymyśleć. A nawet gorzej, możesz trafić na jakąś fałszywkę....

Pozdrawiam

Witam Pana,

Dziekuje za odpowiedz, rozumiem, ze jest ona wymusza tym czym sie Pan zajmuje, ale nalezy stwierdzic, iz granie na ICMarkets to wlasciwie granie bez Stop Losow. Na 3 otwarte dzis pozycje 2 po skroceniu SL zostaly uderzone z 20-40% poslizgiem tj. SL zostal powiekszony o 20-40% od ustawionego zlecenia. Dzieje sie tak kazdego dnia przy wiekszosci zlecen poniewaz ICMarkets ma bardzo duze poslizgi wynikajace z a) slabego czasu realizacji zlecenia b) z malej ilosci instytucji relizujacych dla nich te zlecenia. Przy wiekszych kwotach i bardzo malysh SL poslizg o 20% - 40% ma znaczenie. Wlasciwie to zawsze ma, natomiast przy malych SL kwoty sa wieksze. Z moja strategia wszystko jest w jak najlepszym porzadku dziekuje za troske to z ICMarkets jest problem. Abstrahuje juz od przykladu, ktory podalem wczesniej gdzie ok. 19-20 na NZD USD spread z 0.5 zostal powiekszony do 8.0

Doradzam zatem kazdemu unikanie ICMarkets. To, ze ICMarkets oferuje atrakcyjne spready nie ma znaczeniaponiewaz brak poprawnej realizacji przez ICMarkets SL powiekszy je i przewyzszy spread oferowany przez wiekszosc brokerow dostepnych na rynku.

Dodam jeszcze, ze calkiem przypadkiem nigdy nie mam poslizgu na moja korzysc, jesli chodzi o wejscia, a w 80% mam przy wyjsciu. Przypadek...

Uprzedzajac Pana pytanie dlaczego nadal z nimi jestem. Poniewaz nawet przy ich beznadziejnej realizacji zlecen jestem w stanie wygrac co umozliwi mi jak najszybsza ucieczke od nich, gdy tylko przekrocze 10k.

Pozdrawiam.

-- czw 19-02-2015, 12:00 --

Przklad z dzis na obrazku. 40% ponizej ustawionego SL.

-- czw 19-02-2015, 12:03 --

Warto podkreslic, ze potrafia taki numer zrobic na Eur Usd zatem wyobrazcie sobie co sie dzieje na innych parach. Wrocilbym do Ducascopy, ale nie maja Metatradera.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ