archiwum

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Tniesz szybko straty?

Tak
111
54%
Nie
96
46%
 
Liczba głosów: 207

Paweł

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Paweł »

Mr.T pisze:Pawel najlepiej zrob screeny ze skypa co Ci pisalem na temat szkolenia ( ja niczego nie zakonczylem),sam je zakonczyles swoim podejsciem raptusa,wiecej takich osob na FX brawo,cierpliwosci brak i sie obwinia wszystkich tylko nie samego siebie,pzdr ( tyle kometarza na ten temat )
Czy ja gdziekolwiek napisałem, że zakończyłeś szkolenie? Napisałem że mnie oszukałeś ponieważ miałem do tego podstawy - coś Ci wypadło na 2-3 dni a nie było Cię przez trzy tygodnie - to chyba jest różnica? Dziwnym zbiegiem okoliczności odezwałeś się dokładnie w dzień zamieszczenia opinii na forum...

Zauważ również, że napisałeś, że nie nadaje się na fx i że nie ma mowy o kontynuowaniu czegokolwiek (w zamyśle: szkolenia) - szkoda tylko, że nie wspomniałeś nic na temat rozliczenia się...
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 09:41 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Adrianoforex pisze:Uczcie się sami. Po co korzystacie z jakichkolwiek szkoleń? W necie macie wszystko co chcecie. Prawdziwa nauka to nad psychiką i tyle. Nie dość, że gościu nie ma żadnych uprawnień, nie ma papierów doradcy inwestycyjnego. Co do kwestii prawnych wygracie z nim każdą sprawę i nie ma tutaj znaczenia, że fizycznie siedzi na Filipinach. Raz można go skasować od strony ustawy karno-skarbowej (zaboli) dwa w kwestiach braku uprawnień. Baaaaa jakby ktos się przypiął to i oszustwa. :D
Adriano... Nie chodzi o papiery, certyfikaty (to przeciez wszystko wymyślają ludzie). Chodzi o UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ. Poza tym skoro ktoś ma ochotę to dlaczego nie?

Tylko niech ten, którego imienia nawet nie mogę wypowiedzieć nie kreuje się na cholera wie kogo, bo w PW mam kilka osób, które pisały do mnie, gdy mr.trouble zaczął odpierdzielać.

Jak mnie wkur..i, to rozjadę. Nie cierpię kłamstwa. Wrzucę wszystko co mam i będziecie mieli fun.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

biotiq pisze:
Adrianoforex pisze:Uczcie się sami. Po co korzystacie z jakichkolwiek szkoleń? W necie macie wszystko co chcecie. Prawdziwa nauka to nad psychiką i tyle. Nie dość, że gościu nie ma żadnych uprawnień, nie ma papierów doradcy inwestycyjnego. Co do kwestii prawnych wygracie z nim każdą sprawę i nie ma tutaj znaczenia, że fizycznie siedzi na Filipinach. Raz można go skasować od strony ustawy karno-skarbowej (zaboli) dwa w kwestiach braku uprawnień. Baaaaa jakby ktos się przypiął to i oszustwa. :D
Adriano... Nie chodzi o papiery, certyfikaty (to przeciez wszystko wymyślają ludzie). Chodzi o UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ. Poza tym skoro ktoś ma ochotę to dlaczego nie?

Tylko niech ten, którego imienia nawet nie mogę wypowiedzieć nie kreuje się na cholera wie kogo, bo w PW mam kilka osób, które pisały do mnie, gdy mr.trouble zaczął odpierdzielać.

Jak mnie wkur..i, to rozjadę. Nie cierpię kłamstwa. Wrzucę wszystko co mam i będziecie mieli fun.

Od strony skarbowej będzie najszybciej i najskuteczniej. Założe się, że w Polsce mają go na czym dziabnąć. Bo to, że sobie firmę na Filipinach zainstalował to nic. Może przy okazji wyjdzie wi ęcej jego wałków. Ja tylko podkreślam takich guru było wielu. Nie dajcie się nabijać w butelkę.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
mandrejk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 928
Rejestracja: 03 mar 2011, 22:16

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: mandrejk »

Marcin, pokazywałeś grając na FX ,że masz "jaja" zrób to jeszcze raz tylko tym razem w Swoim życiu.
Oddaj ludziom kasę i zaoszczędź resztki Swojego Honoru. (wiesz o czym mówię ).
Życzę Ci powodzenia.
Niezależnie od tego, czy spędzamy nasze życie śmiejąc się, czy płacząc (smucąc się) - to zawsze jest ten sam czas życia...

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

mandrejk pisze:Marcin, pokazywałeś grając na FX ,że masz "jaja" zrób to jeszcze raz tylko tym razem w Swoim życiu.
Oddaj ludziom kasę i zaoszczędź resztki Swojego Honoru. (wiesz o czym mówię ).
Życzę Ci powodzenia.

Podpisuję się pod tym. Każdemu jestem w stanie dać szansę, jeśli tego chce.
Niemniej, jeśli dalej będziemy się bawić w kotka i myszkę i udawać (mr.t), że nic się nie dzieje, to nie trzeba być omnibusem, by wiedzieć co z tego wyjdzie.

Wystarczająco długo czekałem, ale z tego co widzę nie idzie to w dobrym kierunku.

Odpowiedzialność -słowo klucz.

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

This journal will be resumed soon...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Naganianie leszczy na szkolenia będzie kontynuowane?

Awatar użytkownika
karson
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:12

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: karson »

Kiedy mr. T ? Ja mam podobny styl gry, tez interwal m1, m5 chetnie bym sobie porownal na koniec dnia, swoje zagrania z Twoimi, ciekaw jestem czy podobnie widzimy rynek i szukamy tego samego. Pozdro.

Mr.T

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

Karson nie wiem dokladnie kiedy rownie dobrze za tydzien jak i za miesiac.....Pablo; temat o szkoleniach wiesz gdzie jest wiec tam pisz jakbys mogl.pzdr

Awatar użytkownika
Sildra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 820
Rejestracja: 13 sty 2011, 12:00

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Sildra »

Mr.T pisze:This journal will be resumed soon...
Dobra wiadomość :clap: , bo Twoje przykłady dały inspirację wielu, ale...

.. jest tu na forum tylu wygłodniałych hejterów, że zachowanie czystości dziennika wymagać będzie stosowania silnych środków owadobójczych (ban do dziennika dla co poniektórych). Mnie nie interesuje, co się działo na privach i kto komu co jest winien. Mnie interesuje li tylko technika.

Czekam z niecierpliwością.
Jeśli czegoś nie możesz albo Ci się nie chce - obejrzyj to koniecznie.....

Przeczytaj opis zanim zaczniesz:
http://www.youtube.com/watch?v=l6-bGtW83vA

ODPOWIEDZ