archiwum

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Tniesz szybko straty?

Tak
111
54%
Nie
96
46%
 
Liczba głosów: 207

wojtek1976.
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:23

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976. »

:D Idż do urzędu skarbowego i zgloś ten fakt ze zapłacileś za szkolenie a pan X nie wystawił tobie faktury lub paragonu ,oni szybko nim się zajmą, Miałem podobny przypadek z instalatorem jak się budowałem , instalator szybko zgłosił się do mnie. :D

Mpapiez

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Paweł pisze:
Nie, tylko potwierdzenie przelewu z banku.

A próbowałeś kiedyś bez żadnych szkoleń ?
Mam tu na myśli próbować samemu. Gwarantuje ci że osoba która wie jak zarabiać, nie traciła by czasu na robienie szkoleń.

Poza tym, jak sprawdzałałeś jego skuteczność / prawdomówność ?
Bo jeżeli o mnie chodzi (gdybym się teoretycznie skusił na szkolenie), to jak bym nie zobaczył wyciągu z platformy w postaci wyników za jakiś dłuższy czas, to w życiu bym nic nie zapłacił.

Paweł

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Paweł »

wojtek1976. pisze::D Idż do urzędu skarbowego i zgloś ten fakt ze zapłacileś za szkolenie a pan X nie wystawił tobie faktury lub paragonu ,oni szybko nim się zajmą, Miałem podobny przypadek z instalatorem jak się budowałem , instalator szybko zgłosił się do mnie. :D
Mr.T na Filipinach siedzi więc nie wiem czy nasza jurysdykcja dosięgnie go tam :) ale dzięki za radę, zobaczymy.

Mpapiez: zaufałem screenom Mr.T z forum i jego słowom. Jak już wcześniej pisałem za duże zaufanie przełożyło się na zaślepioną naiwność. Dlatego tez chcę przestrzec innych.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Mpapiez pisze:
Paweł pisze:
Nie, tylko potwierdzenie przelewu z banku.

A próbowałeś kiedyś bez żadnych szkoleń ?
Mam tu na myśli próbować samemu. Gwarantuje ci że osoba która wie jak zarabiać, nie traciła by czasu na robienie szkoleń.

Poza tym, jak sprawdzałałeś jego skuteczność / prawdomówność ?
Bo jeżeli o mnie chodzi (gdybym się teoretycznie skusił na szkolenie), to jak bym nie zobaczył wyciągu z platformy w postaci wyników za jakiś dłuższy czas, to w życiu bym nic nie zapłacił.


I do tego PIT z zysków kapitałowych za kilka lat.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

O, stopka u mr. T wróciła XD

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Mr.T pisze:Pablo cwaniaczku; dawno nie szkole....zadowolony ?
(pn 17-11-2014, 14:06)
.
.
.
Mr.T pisze:podpis juz nic nie mowi,ja nie gram na pokaz dla innych zeby podlaczac konto.ok koniec komentarzy z mojej strony,powodzenia w tradingu dla wszystkich,salamat.
.
.
a podpis (stopka) brzmi:
"szkolenia forex face to face all month"

No i teraz pojawia się opinia kolejnej, odważnej osoby, która mówi nam zupełnie co innego!
Paweł pisze:
Pablo90 pisze:http://forex-nawigator.biz/forum/opinia ... 56-70.html. Nabijanie klientów trwa nadal?
Potwierdzam, to jest oszust i działa nadal. Niby oficjalnie nie szkoli ale na skype składa propozycje szkolenia a potem zrywa kontakt. Jestem ofiarą tego oszusta i ostrzegam wszystkich, którzy myślą żeby wogóle skontaktować się z Mr.T - nie róbcie tego ponieważ przekręci Was tak jak mnie.
Brak mi słów... Widziałem te wpisy wcześniej, bo zostałem poinformowany o tym, że mr.trouble wrócił, jakby nigdy nic. Powstrzymałem się... Czekałem cierpliwie i nawet nie chciałem nic pisać. Miałem nadzieję, że chłop wrócił po rozum do głowy, ale jednak nie w tym przypadku.

Ku*wa dobrze, że jesteś, kopę lat!

Mój HAJS masz, czy przechlałeś mr.t?! Jak tam mecenas się ma? Napisze do mnie ten pozew, czy pożyczyć ci hajs (podpowiedź: możesz jebn*ć się po prawnika z urzędu...jak cię nie stać)? Wybaczcie mi mój ton, wszystkie lampki mi się zapalają na tego popier...ca.



P.s. Pawle, dziękuję, że miałeś jaja do tego, by napisać o tym. Mam nadzieję, że za Tobą pójdą inni, którzy pisali do mnie.

Mpapiez

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Adrianoforex pisze: I do tego PIT z zysków kapitałowych za kilka lat.
Nie wyszła ci ta szydera adriano. Ja wiem że ty się łapiesz do tych mistrzów "milioneruff".
Niestety takich jak ty, co "zarabiają" jest na pęczki, tylko nikt nie potrafi udowodnić swojej skuteczności.
Na tym forum jest średnio 200-300 użytkoników online i wszyscy zarabiają - normalnie wylęgarnia mentorów,
tylko że do tej pory widziałem raptem może 2-3 journale które faktycznie pokazują że ktoś zarabia regularnie i stabilnie i potrafił to udowodnić.
Nawet journal słynnego "klonmarcina" gdzieś wcieło - gdzie zawsze ciekawiło mnie dlaczego w jego journalu sa właściwie tylko same wejścia zyskowne.

Jak się pytam o szczegóły, to są takie odpowiedzi cwaniackie jak ty właśnie zapodałeś.

Ja uważam, że jak chcę klientowi coś sprzedać, to porafię udowodnić w razie wątpliwości, że to co robie/sprzedaje/produkuje jest dobre. Dodatkowo że te szkolenia są cholernie drogie. Nawet do 40 000 zł.


A dlatego chciałbym widzieć większy okres, bo wtedy patrzac na średni zarobki i uślizgi kapitału, można jasno stwierdzić czy ten ktoś zarabia i panuje nad tym co robi czyli może robić za "mentora", czy po prostu okazyjnie skosił 50% i "wielki" zwrot roczny pokazuje.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Mpapiez pisze:
Adrianoforex pisze: I do tego PIT z zysków kapitałowych za kilka lat.
Nie wyszła ci ta szydera adriano. Ja wiem że ty się łapiesz do tych mistrzów "milioneruff".
Niestety takich jak ty, co "zarabiają" jest na pęczki, tylko nikt nie potrafi udowodnić swojej skuteczności.
Na tym forum jest średnio 200-300 użytkoników online i wszyscy zarabiają - normalnie wylęgarnia mentorów,
tylko że do tej pory widziałem raptem może 2-3 journale które faktycznie pokazują że ktoś zarabia regularnie i stabilnie i potrafił to udowodnić.
Nawet journal słynnego "klonmarcina" gdzieś wcieło - gdzie zawsze ciekawiło mnie dlaczego w jego journalu sa właściwie tylko same wejścia zyskowne.

Jak się pytam o szczegóły, to są takie odpowiedzi cwaniackie jak ty właśnie zapodałeś.

Ja uważam, że jak chcę klientowi coś sprzedać, to porafię udowodnić w razie wątpliwości, że to co robie/sprzedaje/produkuje jest dobre. Dodatkowo że te szkolenia są cholernie drogie. Nawet do 40 000 zł.


A dlatego chciałbym widzieć większy okres, bo wtedy patrzac na średni zarobki i uślizgi kapitału, można jasno stwierdzić czy ten ktoś zarabia i panuje nad tym co robi czyli może robić za "mentora", czy po prostu okazyjnie skosił 50% i "wielki" zwrot roczny pokazuje.

To nie była szydera. Chyba jako jeden z niewielu w tamtym roku wkleiłem PIT :mrgreen: Nie stresuj się :mrgreen: Chyba jako jeden z niewielu regularnie wypłacam zyski. A co journala to wybacz ale to forma relaksu a nie udowadniania tego kim kto jest. Mnie wystarczy, że pokażesz mi swoje fury zarejestrowane na ciebie i wiem co i jak. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie masz fury na siebie, a najlepiej kilku, to nie masz kasy. :mrgreen:

Szyderę to mam właśnie z tych co to robią szkolenia. A było tych tutaj sporo już. I jak się okazało, żaden nie był w stanie udokumentować swojej historii. Więc nie ciskaj się tylko korzystaj z forum, ze zgromadzonej tu wiedzy, bo w tym twoim journalu to na razie cienizna panie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Mpapiez

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Adrianoforex pisze:
To nie była szydera. Chyba jako jeden z niewielu w tamtym roku wkleiłem PIT :mrgreen: Nie stresuj się :mrgreen: Chyba jako jeden z niewielu regularnie wypłacam zyski. A co journala to wybacz ale to forma relaksu a nie udowadniania tego kim kto jest. Mnie wystarczy, że pokażesz mi swoje fury zarejestrowane na ciebie i wiem co i jak. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie masz fury na siebie, a najlepiej kilku, to nie masz kasy. :mrgreen:

Szyderę to mam właśnie z tych co to robią szkolenia. A było tych tutaj sporo już. I jak się okazało, żaden nie był w stanie udokumentować swojej historii. Więc nie ciskaj się tylko korzystaj z forum, ze zgromadzonej tu wiedzy, bo w tym twoim journalu to na razie cienizna panie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Może i cienizna, ale już jakaś stablizacja jest, ale ja nikogo na szkolenia za 40k Pln nie namawiam...
Ciesze się że przynajmniej mamy ten sam punkt widzenia na tzw. "szkoleniowców".

A jak myślisz, że ilość samochodów świadczy o tym czy ktoś ma kasę lub nie, to się grubo mylisz :p ...

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: archiwum

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Mpapiez pisze:

Nawet journal słynnego "klonmarcina" gdzieś wcieło - gdzie zawsze ciekawiło mnie dlaczego w jego journalu sa właściwie tylko same wejścia zyskowne.

Jak się pytam o szczegóły, to są takie odpowiedzi cwaniackie jak ty właśnie zapodałeś.
Z całym szacunkiem, ale Marcin zrobił ogromną robotę, i wykazywał również stratne dni, więc proszę nie pitolić, bo niczym chłop sobie nie zasłużył by go opluwać.
Poza tym Marcin nie daje sygnałów ani nie szkoli więc o czym tu mowa?
Gdy latami cisną demo i wszyscy z niego się nabijali (w tym i ja byłem taki "mądry") Wykazywał wszystkie pozycje zyskowne i stratne. Znikną 2x i wrócił w wielkim stylu dokumentując każdy dzień, po dniu gdy tylko puścił zlecenie pisał o nim z miejsca, więc był trading na żywo.
Nie ma lepszego dziennika niż klona, a jego strategia daje ogromne możliwości. Jestem na tropie cały czas tych zagrań i główny element wydaje mi się, że zrozumiałem na 99%- W mojej ocenie ma mega moc i cały czas to szlifuje najtrudniejszy element to połączyć TFy, gdy to się ogarnie zaczyna być na prawdę ciekawie. Nie jest to nic specjalnego czysty wykres i zachowanie się rynku. Na razie nie mogę ogarnąć tematu jak Marcinowi wystarczało 16-21pips SLa. ale wszystko jest przede mną :)
Mógłbym powiedzieć, że to co wypatrzyłem jest tak banalne iż po jednym skrinie z opisem co jest głównym elementem decyzyjnym niemal każdy by zaczął zarabiać, myślę że dla tego Marcin nigdy nie chciał mówić o tym, bo ten element występuje na każdym TFie tylko przybiera różny wygląd, ale znaczy to samo.
Zaręczam, że jestem zdrowy na umyślę i wiem co mówię.
Do testowania tego porzuciłem nawet moje ulubione BO/FBO chociaż nie ukrywam, że ten element tam się mimowolnie przejawia.
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ